Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 130

  • 41 801
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 288
Ето ме и мен в новия гьол!  Simple Smile
Понеже вече не помня до кой епизод на El tiempo бяхме стигнали, 5 или 6, ето ги 6 и 7, а ако нещо се повтарям, ще ме прощавате:

http://zelka.org/details.php?id=385010

http://zelka.org/details.php?id=385763

# 16
  • Мнения: 233
Тоя вече мина всички граници.Чадър над всичко.После иди обяснявай, че  рускините в дизитата не били за забавление и лесно достъпни, а било любов, бат ви Ердо и за това се е погрижил. Mr. Green
Добре, че в Турция, прогресивните хора са яко в реала, да му се противопоставят.

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 21:33 от nikita1

# 17
  • Мнения: 9 541
          

Долетях най-сетне! Лакунка Hug за новата тема  Peace

# 18
  • Мнения: 233
И какво,  събирате сили за маратона през седмицата ли?Вторник СКШ-то, има да се мотаем по болниците, да пишем писма с размазано от сълзи мастило, но Пешо ще ни компенсира вярвам с лошотия, та няма се наложи да ползуваме кухненските ролки в изобилие, ще има слънце и за нас. АПК-то - кога трябва да сме на линия, да му разнищим и на него спатиите по патешки?

# 19
  • Мнения: 9 541
Мда, изгледах и втория епизод на КСШ Heart Eyes

Скрит текст:
Да кажа, че сериалът не се гледа, ще излъжа, гледа се...на пресекулки, с отдих.
Мисля, че артистите се справят чудесно, може да ви е странно, но аз харесвам много играта на Шура Peace
В целия сериал обаче /до тук/ имам много въпросителни, неща, които не се връзват:
1. Говорим за Русия, аристокрация и прочие....как така Сеит ще си позволи да прелъсти едно съвсем младо момиче...и докато викаше не бива, взе, че преспа с нея Joy Joy Joy Той, опитният съблазнител, не можа да се сдържи Mr. Green Може да кажете, щото отива на война.....но това би било още по-абсурдно...ами ако не се върне, оставя едно прелъстено и изоставено момиче без изяснен статут...просто абсурд Mr. Green /Да не говорим, че бая се блещих да разбера..дали бяха интимни или не...но! турците обичат явно тези сцени да се случват около камините....не знам защо в няколко сериала камината е символ на секс...та по нея /камината hahaha/ реших, че са се кексували newsm78
2. Един концерт трае 1.5-2 часа макс.....кога имаха време да се видят в концертната зала, да отидат до дома му, че да свършат и онази работа Joy Joy Joy Joy при тази невинност и незнание на Шура /сестра й дори й каза, че било срамно да се говори какво точно чувства човек, когато е влюбен, та камо ли някой да й е разяснявал нещата по-така...така че се иска време Joy Joy Joy
3. Винаги някой подслушва /разбира се лош/, придружава, контролира, но когато Шура се върна /уж от концерта/ по късни доби, никой не я попита, къде е била newsm78 А Пиетро, който е гадняр и завистлив по всички линии, този път не подшушна на никого нищо hahaha
4. Дават военни действия Joy Joy Joy Че синът ми да събере народа от махалата, повече "войници" ще станат, това беше някаква пародия на военни действия Wink
5. Сеит какво направи в тъмното, че да победят Joy Joy Joy така и не разбрах, почти 95 % тъмна картина, кой къде отиде и какво направи..... #Crazy /2х връщах да видя нещо, ама йок Mr. Green/
Въобще военните действия са пресъздадени все едно играят на стражари и апаши.....
Да свърша до тук, а има още неща newsm78...но, ако само си гледкаш и го възприемаш като някаква приказка, може да се гледа Peace, но това не е сериал, който да претендира за достоверност на начина на живот и възпитание на дворянството в началото на 20 век в Русия Wink

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 23:26 от lia-martin

# 20
  • Мнения: 9 541


Central Park, New York City

# 21
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 hahaha hahaha hahaha

Лиа, цвиля като кон.

Аз да си призная имам да доглеждам още от СКШ-то и втора на АПК-то не съм я почвала. Чудя се въобще дали да не ги отсвиря и двата  Mr. Green И без това съм тъповата да се пъна над такива творения на изкуството  Laughing Особено СКШ-то, кво разбирам аз от дворянство, любов и още нещо... В АПК-то  - диаманти, любов и още нещо... Цъ, това не е за патка като мен.  Naughty

# 22
  • Мнения: 9 541
hahaha hahaha hahaha

Лиа, цвиля като кон.

Аз да си призная имам да доглеждам още от СКШ-то и втора на АПК-то не съм я почвала. Чудя се въобще дали да не ги отсвиря и двата  Mr. Green И без това съм тъповата да се пъна над такива творения на изкуството  Laughing Особено СКШ-то, кво разбирам аз от дворянство, любов и още нещо... В АПК-то  - диаманти, любов и още нещо... Цъ, това не е за патка като мен.  Naughty

Ааа, не така, от любов разбираш, знам аз Joy Joy Joy Явно това "и още нещо..." и на мен ще ми изяде главата Joy Joy Joy Аз ще дам шанс и на двата поне до 3-4-та серия newsm78 АПК-2 не можах да изпълня плана, щото СКШ-то ме забави Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 233
Аз със СКШ-то съм отличник, но  с АПК-то се пъна още, заспах, като тръгваха за аерогарата, после се събудих, като Туба я пращаха вече за диамантите, сега ще се завръщам.
Лакун, хич и не си мисли да се отказваш от толкова убедително ВНЛ, като на Ламбата, с отворената уста през цялото време, дето аха да лапне някоя муха от либоФ Mr. GreenДа не говорим пък, че трябва да му вдигаме рейтинга, та да го докараме до втори сезон, дето едно птиченце ми подшушна, че спрягали за Мурка  Берен Саат. Хем пък ти е  и любимка hahaha
Лиа, какъв е тоя скрит текст, къз, голяма тайнственост, току  виж някой  го пропуснал hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 00:31 от nikita1

# 24
  • Мнения: 9 541
Ники Hug, щом си отличник на СКШ, моля да ми поясниш, аджеба на колко години е Шурка-Мурка? newsm78
Хайде Ламбата слугинче, просто момиче, по иди-дойди, ама Мурка излезе, че баща й собственоръчно я изведе на разплод като добитък Embarassed, което абсолютно не ми хареса и не е така Mr. Green Не говоря, че не може да се влюби, но първи ден влюбване, трети - цИлуФка и 5-ти кекс, йок, олмаз!
А спойлерът ми е, за да се знае, че има вътре нещо скрито, което говори само по себе си, че може и да не се отваря /всяка патка има избор...демокрация бе джанъм Joy Joy Joy/
А от сега мога да ти кажа, че втори сезон ще е без мен, ако е вярно това, което се говори Wink

# 25
  • Мнения: 204
Лакун, благодарско за 130-тото гьолче  Heart Eyes Hug
И какво,  събирате сили за маратона през седмицата ли?Вторник СКШ-то, има да се мотаем по болниците, да пишем писма с размазано от сълзи мастило, но Пешо ще ни компенсира вярвам с лошотия, та няма се наложи да ползуваме кухненските ролки в изобилие, ще има слънце и за нас. АПК-то - кога трябва да сме на линия, да му разнищим и на него спатиите по патешки?
Ники, АПК-то в сряда 20:00, ша се пренася кара пара за пране към Рим Mr. Green

# 26
  • Мнения: 233
Лиа, поред на номерата.Шурка е тая де баща и я уж не я изведе, за  това, дето уж не е това.Същата тя, която по бързата процедура, замеси кекса с яйцата, но то не било кекс, а било нещо ,дето аз явно не го хващам...сетих се ВНЛ.
Мурка,
Скрит текст:
ще я има във втори сезон и тя ще е законната съпруга, защото това дето не го хващам,че го има със Шурка, всъщност продължавало да го има, но на практика не се получило
.
Последно за годините- жена пита ли се за такова нещо, само тя си знае, но според запознати ,била на 15-16.

Жап Hug, благодарско.

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 01:17 от nikita1

# 27
  • Мнения: 9 541
Ники Hug, всичко ми се изясни doh, Шурка и Мурка една и съща човечка ли е? Всъщност не ми пука, и една да е и две да са... втоpи сезон без мен #Puppy dog

 Joy Joy Joy след втори прочит на поста ти, вдянах, урааааа smile3502

# 28
# 29
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Айдее, започваме седмицата с прекрасна новина. Да са живи и здрави младите и винаги да се обичат като в този момент на снимката!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

на патетата желая весела и безгрижна седмица  Hug

Ване, благодаря за хубавия хабер    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт