Хайде пак на почивка в Сандански-3

  • 109 676
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 450
Привет!
След изкарани 2 пневмонии решихме да водим дъщерята всяка година за по 2 пъти в Сандански. В началото на Април бяхме в Пирин Парк Хотел,от който съм много доволна. Сега обмислям (даже запазих) да пратя детето с майка ми от 10-18 Септември в Интерхотела. Питанката ми е следната-имате ли представа дали Септември е подходящо време (най-подходящото) за деца с бронхиални проблеми. Зет ми (който претендира да знае много) ме наплаши,че въздухът тогава бил много сух и не действа толкова благоприятно върху организма,колкото би действал Октомври месец....
Някой с мнение по въпроса?

Благодаря предварително  bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 5 549
Габи,нашата беше двойна и нямахме тераса и допълнително легло,но може да има и варианти със.Най-добре звънни да питаш да не те заблудя.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 984
Здравейте,интересува ме има ли в Сандански хотел с външен басейн с топла минерална вода,ако не дали средата на септември ще става за къпане във външен басейн за децата?Иска ни се да си направим почивка,но чак средата на септември и се чудя какво да изберем заради децата.

# 693
  • Мнения: 332
В Интерхотела има със сигурност. Басейнът си функционира целогодишно. 38 градуса е. За друг такъв не се сещам....Иначе сега лятото и външните басейни са топли, но средата на септември-не знам....А и някои външни басейни ги затварят септември, но точна дата не знам също.

# 694
  • Мнения: 1 948
Здравейте,интересува ме има ли в Сандански хотел с външен басейн с топла минерална вода,ако не дали средата на септември ще става за къпане във външен басейн за децата?Иска ни се да си направим почивка,но чак средата на септември и се чудя какво да изберем заради децата.
Миналата година бяхме до 15 септември в Сандански. До последно си беше топло. Водата във басейна ни, външен, беше около 28-30 градуса.

# 695
  • Мнения: 257
Здравейте, искам да попитам, дали има в Сандански хотели, които допускат външни лица да ползват басейн срещу заплащане? Посъветвайте ми моля, къде ще е по-добре да се ходи на басейн с две деца на 9 години?

# 696
  • Мнения: 201
Моля препоръчайте ми частна квартира в близост до парка, да не се изкачват стълби и т.н. Става въпрос за възрастни хора, съответно и цената да е прилична.
Благодаря!

# 697
  • Мнения: 48 207
Всички пускат.  Най добре в Панорама или интерхотела. Може и в резиденцията или парка и интерната

# 698
  • Мнения: 45
Момичета, дайте съвет: Панорама, Свети Никола или Перун?

# 699
  • Мнения: 5 234
Интерхотела. Simple Smile Peace

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 21 747
  Joy ...
Стана ми много смешно... и щерката (7г.) така като ѝ дам избор, тя все избира вариант, който не съм предложила.  Laughing

Поздрави от моя роден Сандански! Simple Smile

# 701
  • Мнения: 332
Всички хотели пускат и външни на своите басейни, ама....зависи. Напр. Интерхотела на големи празници, когато си е запълнил легловата база доста-НЕ пуска въшни лица на басейните. Така че имайте едно наум.
Янита, ако искате да сте в самия град, на голяма улица-избирате св. Никола. Ако предпочитате малко хора, веднага след като излезете от хотела, като за 12-15 минути пеша-през парка да стигате до голямата пешеходна улица, избирате Перун. Аз бих избрала Перун-много по-спокойно е там и е на 1-2 минути от края на парка, докато св. Никола е доста по-далече от парка.

# 702
  • Мнения: 1 948
Да допълня Казабланка, а в хотел Панорама сте си точно над парка и почти до центъра.
  Ние ходехме доста дълго в Свети Никола. Като беше по-малка дъщеря ми, на центъра ми беше по-спокойно. Свети Никола е на площада и се чува до късно шума отвън. Климатичната им система също доста се чува, ако сте в задната част на хотела. С тераси са само стаите отпред и отзад. Има повече варианти за хапване в близост до хотела и в него. Басейнът е закрит и има доста малко пространство навън с шезлонги.
  Перун винаги ми се е струвал далеч и не сме ходили.

# 703
  • Мнения: 2 208
Аз съм резервирала в Св. Никола , защото е закрит басейна и на 22.09 си мислех че може и да е хладно. Разкажи моля те galia_mi как са цените, топъл ли е басейна, пише, че се ползва салатен бар, хубави ли са салатите, закуската, и най-вече удобни ли са леглата Hug, много ми е важно.

# 704
  • Мнения: 1 948
Цените са нормални. Ние почти винаги си обядвахме в ресторанта на хотела, понякога в пицарията. Салатите са доста разнообразни, според мен има почти за всеки вкус. В закуската има доста неща и кафето е хубаво.
Водата в басейна е доста топла -около 33 градуса, случвало ни се е и повече Simple Smile. Ние сме стояли цели часове, без да излизаме. След това може да се влезне в римската баня, която е доста по-хладна от сауна и е супер приятно, и загряващо.
Леглата са тип френско легло, нямали сме проблеми с матраците или възглавниците.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт