20-26 февруари - нека бебешки порой да ни удави

  • 15 826
  • 501
  •   1
Отговори
# 420
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
BIMBA, на мен 1-ят цикъл след противозачатъчните ми продължи над 10 дни, но все пак спря, така че спокойно, ще мине и ще замине и ще забравиш за него. Първите месеци организма се нормализира и влиза в релси.
   Аз бях на лекар и за мое най-голямо съжаление фоликула не се е спукал. Биха ми прегнил и сега остава да чакам Понеделник когато пак ще ходя да ме видят. Лекарката се оцъкли като видя, че в левият яйчник имам 10 фоликула, малки но все пак ги има. Замая се от броене Mr. Green На излизане от клиниката му дръпнах един рев, но сега вече се поуспокоих и се моля в Понеделник вече всичкода е наред.
    Hug на всички ви, а сега отивам да прочета по-внимателно какво сте писали.

# 421
  • Мнения: 307
Голдънче, не плачи мила! Hug
Важното е, че има фоликулчето и то колко  Shocked Crazy
Прегръдки на всички! И весел уикенд! Wink

# 422
  • Мнения: 708
благодаря ви момичета за отговрите,не ми върви много,ама се точи още-пих витамин С от разтворимите и си направих fresh от 2 портокала и 1 лимoн,та дано това да помогне.Иринии мъчно ми е,но както те е посъветвала Стефи говори на татко си повече за бебо и колко ще бъде хубаво като се роди,това може би ще помогне.И аз толкова много да обичам моето тати,а да съм толкова далече и така да ми липсва....

# 423
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
БИМБА, на твое място не бих пила витамин Ц, защото той ще ти го намали като количество, но ще удължи времетраенето.
  Аз днес ще си празнувам РД с приятели, ама така ми се е скапало настроението, че няма на къде повече!  ЦВЕТУНЧО, сори че изчезнах от чата така, но зависнах и после така и не успях да вляза повече там!

# 424
  • Мнения: 2 120
Иринии, надявам се твоята хубава вест да даде кураж на татко ти. дано е така.
Леа, ти все пак прави секс около дните си, пък каквото стане.
Бимба, нормално е да ти върви повече, но ще спре повярвай, на мен след аборта в първия цикълми вървя два дни, а в следващите два по 7-8.
Весе, радвам се на твоето хубаво настроение, хубаво е че се обади, защото си помислих, че нещо не е наред Wink
Голдънче, те как искат да ти се пукне фоликула, като овуто ти е или тази нощ или утре, според всички сметки за дължината на цикъла.
Защо ще ти бият прегнил, нормално е да не се спука, като не му е дошъл деня на пика но ЛХ. Ти прави ли тест за ову. направи пак. Това, че е видяла повече фоликули да не те стряска и НИКОГА не се доверявай на един лекар само. Като не знаят да смятат правят глупости. много ме доядя за теб. То като един случай, в който аз му разправям, че овуто ми е минало щото е на 10-11 ден, а той на 15 ден ме гледа и твърди, че нямам овулация.  
[/color]

# 425
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Даренце, какъв си ми сладур само!  Hug Честно казано и аз смятам и песмятам но 23,24,25,26 Февруари са ми най-фертилните дни. Календара на Зачатие показва абсолютно същото.
   Ох, не знам,  но като каза че фоликула бил извън яйчника се  #Crazy защото и идея си нямам какво значи това!
   Ирини, давай му сили на товето татенце. Мисълта за бебе ще го крепи!
   Гризок, ми то време не остана....хайде, късмет и стискам палци така и да не се оциклиш!

# 426
  • Мнения: 2 120
Виж какво, другият месец, ако въобще се наложи отивай при д-р Стаменов. Той от едно ходене и една фоликулометрия на един и същи цикъл не би постъпил така. Разбира ги тези неща, въпреки моето малко скептично отношение към него, но то е поради съвсем различни причини.

# 427
  • Мнения: 1 765
Здравейте момиченца-кокиченца! Честит ви предстоящ викенд!
Жабче, всеки божи месец почти по едно и също време аз имам 1 ден с адска мигрена, от тази, от която ти се гади, не търпиш светлина, шум и всичко, което можеш да се сетиш...и понеже е все към средата на цикъла ми ме навява на мисълта, че е възможно по време на овулация да има и главоболие....ама знам ли...

# 428
  • Мнения: 2 120
Жабче и Комикс най-вероятно главоболието е провокирано от овулацията.
Аз много пъти съм се жалвала, че около дните на овуто имам сърцебиене и разни други екстри.
Най-вероятно е от хормонките и при всеки се изразява различно.

# 429
  • Мнения: 1 205
Момичета ще стискате ли и за мен  Praynig
Утре стават 15 дни от закъснението и ще правя тест сутринта, да та се помолите да е  EFP  Praynig

# 430
  • София
  • Мнения: 2 045
Голди Hugспокойно мила,не се притеснявай,ще се получат нещата HugЖабче  хайде нападай мъжа,откога го чакаш luvbedи да си направите ,може и две жабчета  LaughingМежду другото довечера пак ще дават филмче като онова,но се казва"Суперзародиш",от 12часаCharming стисам силно за EFP     

# 431
  • Мнения: 251
С теб сме[charming]!! Praynig Praynig Praynig

# 432
  • Мнения: 115
[charming] - стискам от сега. И утре по обяд като стана, преди кафето  ще съм тук да те видя каква си я свършила  Wink

danielad - това по кой точно канал?

# 433
  • Мнения: 1 950
Голдънче, дано си изкараш прекрасно тази вечер с приятели и мъжо Hug, а за утре урока си го знаеш Laughing
[charming] и аз ти пожелавам две чертички за утрешна закуска Praynig
Точно щях да питам и аз по кой канал, ама lanfear вече е питала, така че danielad докладвай Laughing
Комикс, мила радвам се, че се отбиваш дори и за малко, надявам се, скоро да имаш повечко време Hug

Аз пак се чудя да готвя ли тази вечер, или нещо наготово да спретна. Но както и не стигнах до офиса, така май и готвенето ще ми се размине. Ама мързел ме е ударил Embarassed
Мисля утре да пазарувам мартеници, светнаха ме в чата къде горе-долу има хубави, ако някоя софиянка пише тук може да ми даде още предложения Laughing ще бъда много благодарна Laughing

# 434
  • Мнения: 1 205
Мерси утре ще докладвам  Hug
Аз също стискам за всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт