20-26 февруари - нека бебешки порой да ни удави

  • 15 808
  • 501
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 2 044
[charming] - стискам от сега. И утре по обяд като стана, преди кафето  ще съм тук да те видя каква си я свършила  Wink

danielad - това по кой точно канал?
NATIONAL GEOGRAFHIC   От 12 часа Wink

# 436
  • Мнения: 980
Жабче, много удобен момент е иzбрал мъжът ти да си дойде Mr. Green Тамън си фертилна и той ще е zакопнял zа ласки. Представям си какъв нежен уикенд ви очаква. Направо ви zавиждам, щот мен ме чака едно чистене, че не мога да си понасям вече къщата Crazy Малко украси и раzместване накрая, че да хвърля милото в муzиката Flutter Flutter
Ирини, дано мисълта zа внуче даде сили на баща ти Praynig Praynig
Голди, весело иzкарване на рождения ден днес и много zдраве и късмет ти желая, и осъществени желания Hug Hug Утре да не те чакаме zа утрешното кафе, а? Wink Wink

# 437
  • Мнения: 2 123
Charming, с цялатото си сърце ще се моля за теб и за желания от всички ни резултат утре!

# 438
  • Мнения: 1 765
Цветунчо и аз се надявам съвсем скоро да имам възможност да ви посещавам по-честичко, но...работата си е работа трябва да се върши.
Напече слънчице Joy като че ли пролетта се опитва да се пребори със зимата...
И аз се чудя кога да пазарувам мартеници, на Плиска видях, че има цяло пазарче...още не съм решила къде да отида...
Този уикенд трябваше да съм на гости в Русе при сестра ми, да се запозная с племенника си, но за жалост ме хвана някакъв грип  Sickи все още ме държи...така че пътуването остава за следващите три почивни дни, дано всичко е наред...добре, че мъжо е ваксиниран....защото този грип... #2gunfire

# 439
  • Мнения: 2 120

Добро утро, мацки.
Как е настроението?
Аз тази нощ си направих кино маратон и сега ставам само да пия чай и да ви поздравя.
Комикс, съжалявам, Cry че и ти се разболяваш, но започвай бързо да се лекуваш, защото е много коварен/аз вече 9 дни се влача/.
И...чакам Чарминг да се обади, че ме заболяха ръцете от стискане на палци Wink

# 440
  • Мнения: 1 205
Милички отпуснете ръчичики (правя ви виртуално по един масаж) гадния Шуър чек показа една тлъста, червена черта. ЕДНА !
Повече тестове няма да правя Crossing Arms . Днес става 15 дневно закъснение, а тестовете не отчитат. Сигурна съм, че съм здрава от какво са ми тея симптоми, пишкане, Т, болки в кръста, - сигурна съм, че не си внушавам. Уморих се вече да го мисля, другата седмица пак отивам на ехо пък каквото сабя покаже.

Искам много много много много да ви благодаря. Доста неща научих от тук и не можете да си представите колко приятно ми стана като видях, че сте смен - сега вместо да се цупя за теста, се усмихвам ... БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 441
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
[charming] съжалявам за едната чертичка Confused но защо не си направиш кръвен тест?
Здравейте момичета Hug
Сега се излюпвам Blush Нещо взех да се омързелявям Whistling
Ири стана ми някак си тъжно Cry Дано се оправи татито ти Hug

# 442
  • Мнения: 1 205
Херка кръвен правих още на 8-я ден, беше отриц.

Мацки незнам дано не си въобразям ама сега има една много бледа и много тънка 2-ра черта. Контролната е една дебела и тъмно червена, а другата супер тънка и бледа Praynig

# 443
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Това втората чертичка кога се появи. Praynig По принцип няма значение каква е...важното е че я има Grinning И моята беше многоооо слаботелесна чертичка.

# 444
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ей ме на и мен...росна, прясна пред компютъра!
   Добро утро дами! С интерес /както винаги/ прочетох всичко и направо като отсъствам дори една вечер от седмичната тема и ми е търсене.
   charming, сладкишче мило, няма място за тъга и лошо настроение. Ако не е станал бебока да вземеш да се оциклиш скоро за да можете бързо пак да започнете опитите. На мен така трябваше да ми дойде на 1.09.2005. Бях сигурна че нищо не сме успяли да направим. Добре ама като започна да закъснява 3 дни, после станаха 5-направих тест /отрицателен/, след това 10 дни...и накрая на 13 ден закъснение ми започна леко зацапване, а на 15-16 си ми дойде харабийската  ooooh! Бях с постоянна телесна температура 37.2-37.4 , беше ми супер отпаднало през всичкте тези дни и само гледах някъде да положа глава /не съм била болна/, влачех се като народна песен, гадеше ми се, непрекъснати придърпвания в яйчниците и т.н. Е как да не си убеден, че бебо е на път?...въпреки многото отрицателни тестове. След това бях на лекар/като ми свърши/ и ми откри кистите. Не си спомням да съм го питала дали закъснението се дължеше на тях, но и двете бяха факт.
   Ох, толкова дълго стана, а нищо не казах.

  

# 445
  • Мнения: 1 205
Голди мила съжалявам, че при теб се е получило така - знам какви надежди се залагат в такъв момент. Аз съм чувала, че евентуални кисти могат да предизвикат закъснение, но аз миналата седмица бях на ехо(гледа ме с коремен и с вагинален), не се видя нито бебе нито нещо друго. Аз го питах да не би да има кисти или друго и от това да е Т - той каза чиста си направи си кръвни изследвания да не е грип и т.н. Тези изследвания също бяха идеални от нищо не съм болна.
А сега тази 2-та чертичка макар и страшно бледа ми вдъхна нови надежди.
Ще изчакам и другата седмица на ехо.
Сори за дългия пост... надявам се, че ме разбирате.

Херка то сега ти е времето да мързелуваш Laughing
Голдънче ще се моля тея кисти да изчезват и да се появи бебе!
Иринии дано баща ти скоро да се оправи  Praynig
На всички други приятни почивни дни, много усмивки и положителни тестове!

# 446
  • София
  • Мнения: 4 272
[charming] съжалявам, миличка, за твоите терзания. Тази неизвестност, и то толкова дълго време, наистина побърква! А на коя минута ти се появи втората чертичка? Ако е след 5 мин. - да не те разочаровам, но не се надявай. Не знам на кой бях писала, че ми е идвало на 43 ден без никакви причини. Дано скоро разбереш истината, и дано да е 9-месечна радост Praynig

# 447
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧАРМИНГ, това с втората чертичка ме зарадва много, но искам да те питам -пак ли е розова или е като драснато със светла химикалка /малко тъпо зададен въпрос, но се надявам да ме разбереш/. При мен се появи от втория тип чертичка сега на последният тест и след това изчезна, а миналата година когато бях бременна се появи втора, но бледо-розова втора черта на 15 ден!
   ООООООХ, КАКВАТО И ДА Е, ИСКАМ ДА СИ ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА, А МЕЧТАТА ТИ ДА СЕ СБЪДНЕ!!!!!!!!

# 448
  • Мнения: 1 205
Лея мисля, към края на другата седмица да отида на ехо - ако нищо не се види край с терзанията и ще взема нещо за предизвикване на цикъла. Тая неизвестност не може да продължава вече  Hug
Голди сега видях, че си писала и ходих до прозореца да я видя - в същност не е толкова тънка, но сякаш се виждат очертанията на чертичката цвят не мога да кажа просто очертанията се виждат бледичко...

Ох много сте мили... стига ... разчувствахте ме ... Cry

# 449
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ще пощурея вече с тази неизвестнооооост, а представям си какво ти е на теб!   ooooh!  Предлагам  ти да излезеш на разходка или седни да гледаш някой филм, защото така в мислене времето минава адски мъчително. Пращам ти сили  и много прегръдки!

Общи условия

Активация на акаунт