20-26 февруари - нека бебешки порой да ни удави

  • 15 800
  • 501
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 120
Чарминг, не се отчайвай миличка. Аз като бях бременна първата чертичка на `Шуър чек`, беше много, много бледа. Появи се веднага, но до края на деня я нямаше. Чак към 7 ден се появиха две тлъсти черти. Така че ако има бебе нивата на ЧХГ при всеки се покачват различно. Защо не си направиш кръвен тест отново?
Голди, много ти е суперска картинката. Явно е имало цунки снощи и си се вдъхновила Wink
За сега чао-отивам да готвя. Hug

# 451
  • Мнения: 529
Иринка, стискам палци добрата новина да подейства добре на татко ти и да му вдъхне надежда да живее и да се бори. Heart Eyes А и ти не го щади, разказвай му какви хубави задължения имат дядовците. Wink
Мацки, желая ви усмихнат и спокоен уикенд  Crazy
Голдънче, на мен при Стаменов ми  биха прегнил за таймиране на овуто в четвъртък и д-ра каза луд секс в петък и събота, защото тогава ще се спука фолукула. Но път аз си мерих днес температурата и не е повишена newsm78. Но така или иначе ще ходя пак да ме видят в понеделник и доктора ще каже дали се спукал или не  Thinking
Гриз, имаш два чифта стиснати палци от мен - и на ръцете и на краката.  Mr. Green И хайде, време ни е на нас с теб, нали сме се разбрали че заедно ще бременеем  Wink

# 452
  • Мнения: 2 120
Само погледнете тази графика

http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart45699.png

Изумена съм, ето как се забременява в М. И овуто е тогава. Какво ли няма на този свят, а ние се притесняваме. за сетен път се убеждавам, че секс му е майката.

# 453
  • Мнения: 1 205
Дара права си, много любов и секс туй то.
Аз ще ходя да си купувам пола,че сме на златна сватба в събота.
Дано времето се оправи и изгрее слънчице.

Усмихнати и приятни почивни дни и повече  luvbed аз моя в момента не мога да го накарам да ме погледне дори Mr. Green

# 454
  • Мнения: 2 123
Момичета,влизам съвсем на бързо само, з ад ави благодаря за подкрепата и съчувствието за татко ми. Сега отивам при него.
Чарминг, и моята черта беше супербледа при първия тест. Ако си бременна, то хормонът би трябвало да се покачва и утре чертата да е по-плътна, а други ден още по-!!!! Аз те съветвам да си направиш тест утре пак!

# 455
  • София
  • Мнения: 6 364
Само погледнете тази графика

http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart45699.png

Изумена съм, ето как се забременява в М. И овуто е тогава. Какво ли няма на този свят, а ние се притесняваме. за сетен път се убеждавам, че секс му е майката.

тая графика е абсолютно ненормална. никакво ову не е имало по време на мензиса, виж, че няма хоризонтална черта - т.н.coverline.
плюс това, забележи, че през целия цикъл са приемани някакви лекарства, които не знаем какви са.
изобщо, недейте да вярвате сто процента на достоверността на тия графики - не знаете кой и как ги е попълвал...

# 456
Здравейте дами!
Минавам само да ви пожелая весел уикенд  bouquet
Стискам палци на всички чакащи и на работещите по въпроса също Wink
Иринии, понякога такива добри новини влияят оздравяващо.Дано и при татко ти е така Praynig
На мен цяла седмица ми е адски депресирано и изнервено,а за капак и това време сега.... SadДали при смяната на сезоните се изострят депресиите? newsm78Дано да отмине бързо че ще лудна, добре че е форумчето..Прегръщам ви всички Hug

# 457
  • Мнения: 2 120
Да, jam, знам, че е ненормална, но е странно, че е в бременните графики на ФФ. Мен лично ме озадачи. Shocked А то какво има за вярване, просто е по-различина, което доказва, че всеки си е определена индивидуалност и не трябва да се търси връзка между отделните Т. и графики.

Фифи, пролетно време се усилват депресивните състояния. Повече положителни емоции, разходки, срещи с приятели и никакво усамотение. Това е рецептата
.

Момичета, днес Денди се спотайва, а има празник Laughing
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, миличка и гледай само напред. Hug

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 13:58 от Дара

# 458
  • Мнения: 708
Charming,миличка не се притеснявай ами се настрой положително- и при мен като забременях втората чертичка се появяваше малко по-късно и достааааа бледа,нещо като очертание,даже питах баща ми дали я вижда,а майка ми я гледа с два чивта очила:)В крайна сметка бях бременна,но завърши лошо.
Аз само да ви се похваля-НАЙ-ПОСЛЕ МИ СВЪРSHИИИИИИИИИ.тОЛКОВА ДА СЕ РАДВАМ ЧЕ ЛЕЛКАТА СИ ТРЪГНА И ДАНО СКОРО НЕ СЕ ПОИАВЯВА-НАЙ-МАЛКО 10 МЕСЕЦА ДА Я НАМА:)Искам да ви помоля за помош,моля ви хвърлайте по едно око на графиката ми,че аз за първи месец меря температурата и не мога много да се ориентира.
Благодаря ви момичета i спех на всички!!!!
 luvbed EFP

# 459
  • Мнения: 2 120
Бимба, ами за сега си е наред, като нанасяш следващите Т. и споделиш колко ти е дълъг нормален цикъл ще стане ясно кога е овулацията ти.

# 460
  • Мнения: 708
Благодаря ти Дара,трудно ще ми е да кажа продължителността за цикъл,защото преди 2 месеца преживях аборт,а после пих противозачатъцхни,така че няма представа кога пак 6те ми дойде.Иначе преди бременността ми ми идваше редовно на 28-29,рядко на 30 дена.Е ще видим как ще е сега след като хормoните ми се разбутаха....
 newsm51Благодая ви много!!!! Моля се за всяка от нас  Praynig
 newsm10

# 461
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
БИМБА, радвам се че си е тръгнало лелището-адски е досадно да чакаш да свърши. Хубаво поне, че си се отървала от нея и ДАНО поне 9 месеца да не те посети изобщо!
Даренце, аватара наистина ми е много сладурски. Така му се израдвах као го намерих, че нямах търпение да си го сложа в профила. От време на време ме хващат лудите и си ги сменям....все си мисля "Нов аватар-нов късмет!". Ти защо не пробваш???
КАКИЧКА, в коя клиника ходиш? И какво значи "таймиране". Аз посещавам МАЛИНОВ. Там с мен се занимава д-р Персенска. Готина е и предполагам че при следващите ми ходения до там все повече ще се отпускам и ще я разпитвам. Вчера като ми боцнаха Прегнила ми каза днес да се кексиме...ама ние вчера не издържахме и пак му дръпнахме една...любов! Днес сутринта с надежда си мерих БТ, но се оказа, че още не се е повишила...а така ми се искаше. Стискайте палци момичета утре да съм с 37.5 - ако това стане ще хвърлям капа до небето!
ДЕНДИ-да си жива и здрава. Безкрайно много любов и щастие! Нека всяка една твоя мечта се сбъдва още докато си я помислиш!
 

# 462
  • Мнения: 2 120
Ей, Голдънче, каква 37,5, не е ли малко височка...е не знам коя ти е най-ниската Т., но ми се струва, че тази е за по натам..А каква ти беше днес Т.?

# 463
  • Мнения: 980
Здравейте и от мен Hug
Аz се поуспокоих и сега се "радвам" на компанията на лелята Crazy Вече спрягам планове и сметки zа след две седмици, но съм решила до тогава да му ударя една почивка и наистина да се откъсна от температури, симптоми и болежки. Даже zамислям и малка диетка, че съм се окръглила и, както баща ми обича да ме подкача, съм раzдула калниците нещо Whistling Blush
Чарминг, дано ни zарадваш с добри реzултати. Praynig Аz не раzбрах кога се е появила чертичката newsm78 До 10 минути или след това? На мен ми се е появявала чертичка след около половин час, но М си дойде като по график, точна и раzкошна (бях се тествала преди да иzчакам zакъснение). Ако чертичката се е появила при теб след десетте минути, тестът не е валиден. Съжалявам, че сигурно zвучи малко грубо, но е по_добре директно на един дъх да се иzпие горчивото отколкото на час по лъжичка и да те утешаваме със сладки лъжи Confused Прегръдки Hug

# 464
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте и от мен сладурки bouquetКак е настроението в този мрачен и студен ден? WinkTedsan и аз съм в компанията на лелката,само я чакам да си замине и се почва едно кексене,че ми писна вече smile3511от тъпи лелки.Charmingдоста голямо закъснение,хайде прави кръвен тест,не се тормози thumbsup thumbsup thumbsupстискам ти палци WinkГолдисигурна съм че този път ще стане newsm32 stork-girlКато за начало утре ти желая една хубааавааа температурка Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт