Търся/предлагам аватар/подпис! 3

  • 176 743
  • 5 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 863
И аз благодаря за темата Hug
Моля за 3, Яни Heart Eyes

# 46
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Яни може ли 4? Hug

# 47
  • Мнения: 2 196
Марѝ,mimim85,Г-ца Бързо се уча, galia1231977-отбелязвам ви PeaceСъжалявам,че толкова късно се включвам  Rolling Eyes

miracle_today,изпреварили са те  Rolling Eyes Ето:


Ако някоя от останалите ти допада ще ти запазя  Wink

# 48
  • Мнения: 863
 iani87, пак съм недогледала Joy Hug

# 49
  • Мнения: 766
И аз тук.   bouquet
Тъкмо щях да предлагам да се направи нова тема.

# 50
  • Мнения: 5 285
Благодаря на всички, които са ми дали ценни съвети  Hug
Аз сега ползвам imgur, защото ми казахте, че photobuket прави грешки. Като си кача снимката и давам редактирай и й задавам необходимата височина (200px), а програмата сама я смалява. Ако опитам да задам и двата размера става размазано или разтеглено. Но ще опитам и с изрязване.
А за интервала между снимките  в аватара - мислех, че повечето не поставят такъв  Embarassed Но може би това е, когато се качват две - три снимки заедно в един адрес (което не можах да разбера как да го направя  Rolling Eyes)
Пак ви благодаря за уроците! Ще се уча  Heart Eyes

# 51
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Джина,аз първо си запазвам картинките в папка на компютъра.След това ги оразмерявам по начина който ти обясних.С всеки офис пакет има такава програма.След това вече готови оразмерени ги качвам в сайт.
Прецени,както ти е удобно  Hug

# 52
  • Мнения: 5 285
Благодаря, ще опитам и така  Peace

# 53
  • Мнения: 2 196
А за интервала между снимките  в аватара - мислех, че повечето не поставят такъв  Embarassed Но може би това е, когато се качват две - три снимки заедно в един адрес (което не можах да разбера как да го направя  Rolling Eyes)

Интервали се поставят между снимките в подписа Peace В аватара няма как,защото е една  Mr. Green
Напротив-почти всички слагат интервал между картинките в подписа....Ако всяка е на отделен адрес е почти задължително,защото стои по-красиво  Peace
За две-три-четири картинки на един адрес....аз го правя с Photoscape и интервала между тях се регулира-от 0 до колкото си искаш....обикновено слагам цифрата 1,но напоследък използвам повече 2.Интервал винаги използвам,независимо дали са на един адрес или не  Peace

# 54
  • Мнения: 5 285
Да, Яни,  подписа имах предвид  Embarassed Както винаги мисля едно, говоря(пиша) друго. Мъжът ми постоянно ме критикува за това Simple Smile
За интервалите - ще го имам предвид  Peace
А с тези фотошопове и подобни не мога да се справя. По-точно нямам толкова време да ги разуча. Ще си карам засега с отделни снимки Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 716
Момичета, напоследък нямам време да следя темата, така че ако имате възможност и няма да ви затрудня, може ли да помоля за нещо пролетно? Praynig Praynig Praynig
Носят ми се или люляци, или нарциси, или нещо пролетно подобно...особено, ако е в комбинация с книги, но ми се струва сложна тази комбинация. Така, че и само на цветята ще съм благодарна! Praynig Praynig Praynig

# 56
  • Мнения: 5 285
Аз пускам едно предложение, ползвайки съветите ви. По-добре ли е ? Simple Smile Редактирано  Laughing
Скрит текст:
 

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 14:21 от Djina

# 57
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
Аз пускам едно предложение, ползвайки съветите ви. По-добре ли е ? Simple Smile
Скрит текст:
 
Сякаш, да Peace
Но, само на мен ли ми се вижда първата, май и втората в подписа леко размазана Thinking

˙Веси˙ - аз имам няколко готови комбинации, но не съм оразмерявала, или по-късно днес или утре. А, през това време може да се включат и другите момичета с предложения Hug

# 58
  • Мнения: 150
Здравейте Hug Hug Hug
Аз съм от консуматорите в темата, но пък за компенсация съм й от най-големите фенове Heart Eyes
И както казват - апетитът идва с яденето hahaha ... По-рано Ви молех за нова премяна веднъж на сезон долу-горе, сега усещам как ми се иска по-често.

Много моля за две комбинации, в които картинките по-долу да са подписи(т.е. трябват ми подходящи аватари за всяка от тях) Или други интерпретации по двете теми...
http://s.rozali.com/p/g/r/gradina-prolet-34086-500x334.jpg
https://www.orangecenter.bg/media/wysiwyg/Orange_Books_Cafe_1.jpg

Поздрави на всички творци  bouquet

# 59
  • Мнения: 5 285

Hushpuppy,  ще опитам пак да ги оразмеря Peace Благодаря Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 13:11 от Djina

Общи условия

Активация на акаунт