Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 259

  • 48 311
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 405
Комет Hug ако го дадат да мери дрехи вече ще има припаткали почитателки ,сакън...А за бельо не си и помислям  ooooh!Но предполагам и това ще се случи като се загаджат младите,комисарят ще стане по-суетен,ще промени гардероба си  Laughing
Обаче се сетих за филма ,,Хубава жена  ''и си представих как би изглеждала сцената . Joy Joy Joy
Бебо ,Мрианка  Hug Hug  bouquet  bouquetблагодаря ,много сте бързи .

# 46
  • Мнения: 4 966








Много съжалявам...
Simple Smile Прощална редичка стоп-кадри от мен. Simple Smile)) Приятен следобед!  Hug

# 47
  • Мнения: 2 293


"Мръсни пари и любов" - В САМОЛЕТА - начало

"Мръсни пари и любов" - 3 епизод - В САМОЛЕТА. Превод от турски: bebo_sn; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

И тук:
http://vbox7.com/play:853e9aea26

Ех, хубаво нещо са субтитрите...Хем разбираш какво казва, хем усещаш и как гласът му варира... Топъл, малко дрезгав, абе като балсам... В ниската гама...с две думи - секси!
Сърцеразбивач си е той, отвсакъде...
Бебо, Мариянка
newsm10 newsm10 newsm10

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125




Йомер знае, че Елиф е единствената му връзка за откриване следите на диамантите, а от там и да разбере какво общо има Сибел с това. Когато е с Елиф, той е много внимателен, засмян, загрижен - цели да я предразположи - да разбере истината. Но.... остане ли насаме със себеси - тъжен, отговорен, знае и за миг не забравя какво търси - истината и само истината. Поне засега.

# 49
  • Мнения: 1 047
Здравейте, момичета, Hug

Благодаря на Марианка  newsm51 и на Бебо  newsm51

Много ми хареса серията. А  за преведената част в самолета - нямам думи.
Той голям подстрекател: "Господине, аз на ваше място бих приел" Joy Joy Joy
Голям сладур. От серия на серия все по хубав става филмът. Снощната серия беше с много положителен заряд. Поне на мен така ми подейства. Радвам се и за рейтинга. Не, че не съм го очаквала. Хубаво е да имаме спокойствие, че ще се гледаме дълго.
По въпросът с прането на пари имам мноооого резерви, но нека все пак да видим превода. После ще го нищим.
Хубав ден ви пожелавам.
И цял ден да не ви слиза усмивката от устата. Hug

# 50
  • Мнения: 917



Кафенце ли си поръча ЙОМЕР  Heart Eyes?  newsm78
  Grinning   food010  Grinning
Скрит текст:


"Колежките"  Joy са видяли, какво пият...  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 13:49 от Tanusha_

# 51
  • Мнения: 716
Скрит текст:


Кафенце ли си поръча ЙОМЕР  Heart Eyes?  newsm78
  Grinning   food010  Grinning
Скрит текст:


"Колежките"  Joy са видяли, какво пият...  Heart Eyes Heart Eyes[/center]
Joy Joy Joy Joy Тука той се ядоса, че нямат чай!!!!! Joy Joy Joy Ах ти, чаепиецо рошав!  love001

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125


http://www.ayakligazete.com/cnt/televizyon/kiyasiya-rekabette-zi … n-oldu-14119.html

Днес в пресата отразяват рейтинга. "В ожесточена конкуренция за върха?"
Анализ на рейтинга. ВВ все още не отстъпва първото място. "Мръсни пари и любов" с участието на Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн са на второ място както в общана класация, така и в АБ групата за ден сряда - 26.03.2014 г.




http://gecce.com/magazin/haber/reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-260

И тук: "Кой е победител в рейтингите?"

# 53
  • Мнения: 1 285

Днес в пресата отразяват рейтинга. "В ожесточена конкуренция за върха?"
Анализ на рейтинга. ВВ все още не отстъпва първото място. "Мръсни пари и любов" с участието на Енгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн са на второ място както в общана класация, така и в АБ групата за ден сряда - 26.03.2014 г.[/b]


И тук: "Кой е победител в рейтингите?" [/b]

Спокойно, то на султана настъпва естествения край. Е, мечтаех ние да го детронираме, но

той и без нас слиза от престола. Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 917



БАРИСЕЯ,  Hug рошав бил а, ето ти го наресан... Grinning Joy
   bouquet
Скрит текст:

# 55
# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125
 

Противоположни състояния.... Умислен в търсенето и неустояващ на настоящето.

# 57
  • Мнения: 716
Скрит текст:


БАРИСЕЯ,  Hug рошав бил а, ето ти го наресан... Grinning Joy
   bouquet
Скрит текст:
Ама най-готин е в спойлерааааа! hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 716
 Оффф, ама голяма съм драка, не мога да трая. #Crazy
   Ша си кажа, пък ако щете ми се сърдете. Ама коя беше тая авиокомпания, бе драги зрители? newsm78 newsm78 newsm78 Значи, вътре количката на стюардесата си беше с логото на Turkish Airlines. Дотук добре. Но на крилата лого нямаше. А и какво пише отстрани на корпуса на самолета? Доколкото успях да видя - moon airlines. Ама такава компания няма! Има Star Moon Airline, но нейните цветове и шрифт на логото са други. Alitalia определено не е. Ето ти мистерия, достойна за наш комисар. Кой е спонсор, аджеба? Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 15:04 от barisea

# 59
  • Мнения: 917





Този го поставям в спойлер, за да не се стреснете. Wink
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт