В ЕС тече кампания за легализирането на кръвосмешението

  • 11 439
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сега ти ли заместваш Любо 1?
Този посочен източник е някакъв блог с автор ГРИГОР СИМОВ, който не ми се струва много наред.
Някакъв друг източник с тази "новина" има ли освен фантазиите на тоя.

# 16
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да, да, във времената, когато някъде се съдят за
сексуален тормоз, защото някой е дръзнал да от-
вори джентълменски врата на ППМодерна* жена,
в същите тези времена - узаконяване на инцест.
Да се готвят педофилите и содомитите. В смисъл -
да стягат червените килимчета, да ги посрещаме
с бурни овации за тяхната нормалност и вероят-
но прекрасност.

*ППМодерна е пост-пост-модерна, но така поглед-
нато не е точно жена, а недожена.

# 17
  • Мнения: 14 478
Който не го кефи в ЕС може да замине за Сочи-там официално обявиха че няма нито един гей.

# 18
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Сега ти ли заместваш Любо 1?
Този посочен източник е някакъв блог с автор ГРИГОР СИМОВ, който не ми се струва много наред.
Някакъв друг източник с тази "новина" има ли освен фантазиите на тоя.


Не замествам никого. Днес прочетох статията, реших да я споделя. Едва ли, цитирането на други хора, придружени с линкове, могат да се нарекат "фантазии"...Но, ако са такива, в действителност, се извинявам на потребителите на БГ-МАММА и ще помоля модератор да заключи темата.
Ти, Лиляна, можеш ли да докажеш, че са фантазии?

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Ти, Лиляна, можеш ли да докажеш, че са фантазии?
Не мога.
А ти можеш ли да намериш друг официален източник?

# 20
  • Мнения: 5 259
Има много източници... които се цитират един друг  Laughing Така че като го видиш на 10 места и си казваш "Уау, вярно е! Shocked"
Източниците са основно блогове и разни руски сайтове. Една от най-абсурдните си пропагандни истории я бяха превели на няколко езика и я бяха публикували и на английски, немски и не помня още какъв, така че човек като търси, да види, че тази новина я има и на други езици. Обаче авторката Светлана не-знам-си-коявская  Laughing
Добри са, не мога да им го отрека. И анти-ЕС-овската пиар машина добре я управляват, възмущенията се сипят отвсякъде.
То не е смешно всъщност...

# 21
  • Мнения: 31 828
То и аз това си помислих. Трябва наистина сериозен източник. Същата работа май е и със новината за узаконяване на педофилията.

# 22
  • Мнения: 5 710
Аз го видях днес, преди само съм чувала за това. Реших да го споделя, защото смятам, че е важно.

мне, не е нито важно, нито вярно, хеле тече кампания в ЕС.

# 23
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ами, добре. Ще информирам модератор да заключи темата, щом смятате, че няма нищо вярно в нея, и във всичките линкове, дадени в статията. Thinking

# 24
  • Мнения: 31 828
А ти защо мислиш, че има нещо вярно? Примерно някакъв интернет сайт на ЕС където да го казват или сериозна новинарска агенция. Аз търсих, но нищо не открих.
Иначе нека седи отворена засега може би. Може някой да намери източник.

# 25
  • Мнения: X
Имам и пример, който съм виждала. Коранът позволява брак между братовчеди, познавам такива братовчеди, на които и двете им деца са с сериозна умствена изостаналост.

И българските закони позволяват брак между втори и по-далечни братовчеди, но това вече сме го дъвкали. 

# 26
  • Мнения: 682
Сега ти ли заместваш Любо 1?
Този посочен източник е някакъв блог с автор ГРИГОР СИМОВ, който не ми се струва много наред.
Някакъв друг източник с тази "новина" има ли освен фантазиите на тоя.


Не замествам никого. Днес прочетох статията, реших да я споделя. Едва ли, цитирането на други хора, придружени с линкове, могат да се нарекат "фантазии"...Но, ако са такива, в действителност, се извинявам на потребителите на БГ-МАММА и ще помоля модератор да заключи темата.
Ти, Лиляна, можеш ли да докажеш, че са фантазии?

Русия води такава политика. Ние сме морални, носители на християнски ценности, вече имаме закон за гей пропаганда, а виж ги в ЕС - от гей бракове към инцест и педофилия. Мнозинството статии в тази посока са руски/преведени от руски. В други бивши руски републики също се нароиха предложения за закони срещу гей пропагандата - включая в Литва, която е член на ЕС. Не приеха закона. Но Русия добре се справя.

Геополитика. Няколко страни в Африка вече последваха, повлияни, и приеха закони с дълги присъди за aggravated homosexuality (WTF?). САЩ и ЕС заплашват, а някои страни и спряха финансовото подпомагане на въпросните африкански страни. Та не са гейовете проблемът, инцестът пък на много места е позволен и изобщо няма нужда да се узаконява. Борба за сфери на влияние му се казва това руското. Аз съм за заключване, сигурно е поне петата подобна тема.

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 00:39 от Devorah

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В Копенхаген убиха жираф, направиха му аутопсия публично. Защото щял да се кръвосмешава.

Убиха 4 лъва, за да не се случи горното и да не се избият.

Иначе, според тях- при хората е нормално. Най-тъпото е, че толерират това.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Точно педерасите са проблема. Ха на бас, че ако ги
командироват на лечение в Иран, няма да чуваме за
гнусните им щения повече.

# 29
  • Мнения: 12 670

Русия води такава политика. Ние сме морални, носители на християнски ценности, вече имаме закон за гей пропаганда, а виж ги в ЕС - от гей бракове към инцест и педофилия. Мнозинството статии в тази посока са руски/преведени от руски. В други бивши руски републики също се нароиха предложения за закони срещу гей пропагандата - включая в Литва, която е член на ЕС. Не приеха закона. Но Русия добре се справя.


Определено в много руски сайтове официалната политика е такава.   Хомофобите могат максимално да им се кефят.

Общи условия

Активация на акаунт