Слънчо весело се смее, а юнчето все по-силно дивее -т.12

  • 33 856
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23
J_M_L  аз сам +6кг но за последно се теглих на4алото на месеца

# 46
  • Мнения: 192
Ох леле, как мога само да си мечтая за тези +6кг...  Laughing аз съм + 13 вече... Simple Smile

# 47
  • Мнения: 23
Ох леле, как мога само да си мечтая за тези +6кг...  Laughing аз съм + 13 вече... Simple Smile
наи важното е да сме живи и здрави и ние и беб4етата
кг 6те ги смакне6

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 22:53 от marinela stoqnova ivanova

# 48
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси за темата!   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 820
Момичета,с риск да оспамя темата малко ,но пускаме обща поръчка от тук

http://www.clothingattesco.com/baby/bodysuits/icat/baby-bodysuits

Има страшно намалени и страхотни бебешорски  неща ,ако някой иска може да се включи
Условията са 2,90 за лира, с включена доставка до Бг. Ако някой иска да ми пише на лични  Hug

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 08:59 от червенокоса вещица щастлива :-)

# 50
  • Мнения: 230
Аз в началото до 5-ти месец нищо не качвах само един килограм бях качила,а сега за последните два месеца 10кг качих  Thinking.Ако продължавам така до края май ще са +20кг #Crazy

# 51
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Нелка, не е гаранция, че ще качиш много за оставащото време, не се сдухвай.  Peace
С първата ми бременност последният месец не бях качила изобщо.  Rolling Eyes Качването беше в 5, 6, 7 и 8 месец.  Peace

# 52
  • Мнения: 230
Надявам се,защото такива бузи съм заформила  Laughing Laughing.Аз да ви попитам някоя от вас мислила ли е за упойките при нормално раждане?Аз мисля да раждам в УМБАЛ Св. Георги-Пловдив,но ако искаш упойка трябва да я заявиш при постъпване,а аз не знам да ли ще имам нужда от тази упойка.И съм в една мисленка сега.

# 53
  • Мнения: 192
marinela Много си права... на мен ми е малко странно, защото никога не съм била повече от 50 кг.  Laughing и сега ми е много много странно. ММ започна да ми вика пингвинче на галено  Laughing Laughing Laughing
nelkata88 И аз съм се размислила по темата с упойките, но пък за сега ми наделява усещането, че е по-добре нещата да си минат възможно най-естественно. Все още не съм чела по-подробно статии, мнения "за" и "против" и т.н., но все пак си мисля, че при мен лично ще натделее желанието да съм си без упойка.
Иначе ето линк към такава тема, която може да ни е доооста полезна. Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=633921.0  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 336
Добро утро и от мен
относно упойката аз раждах сина си с такава упойка и не усетих нищичко от 4 см до финала,дори не знаех че съм срязана.Но сега с втората бременност не съм решила още!

# 55
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен в новата темичка!
За упойките : миналия път съзнателно реших да не ползвам и отидох да раждам в Окръжна в София, където ако си без избор на екип не можеш при нужда да поискаш упойка, понеже предварително се прави среща с анестезиолог... И какво мислите - още след час болки почнах да се моля на всеки срещнат лекар да го избера за избор на екип само и само да ми сложат упойка, но ми отказваха, понеже после ги обвинявали , че в последния момент едва ли не излизало, че ни изнудват и т.н. (те са си прави за това). В крайна сметка всичко мина и без упойка, но медал няма да получа, че съм се мъчила... Сега мисля да си подсигуря възможност поне да поискам и да преценя на място - може пък по - леко да вървят нещата.
Да се похваля, че поръчахме количка Mama and Papa Sola и голям товар ми падна от плещите! Сега си я чакаме да пристигне от Англия. Днес и двуетажно легло ще си сглобим и повечето неща, които ме карат да не спя нощем и да ги мисля се нареждат Simple Smile
Лека седмица на всички!

# 56
  • Видин
  • Мнения: 168
Запис и от мен в новата ни тема  newsm51

Събота и неделя не се спрях на вилата.То не беше садене на цветя ,то помагах на ММ да оправим асмите ,то не готвих и за капах измих и изчистих колата. Бях на ръба на силите си вечерта.Цяла нощ се въртях и ме болеше кръста ,а и с това ранно сменяне на часа smile3516. Казвам на колегите ,че идвам да си почина на работа ,а и тук е лудница но се справям. newsm53
За секса моя доки каза,че няма проблем да го правим до 2 пъти седмично ,като свършва навън.За осми и девети ще спрем.Ако почувствам дискомфорт тогава да спрем.
Аз продължавам да имам адски киселини,още нищо не пия за тях и още се чудя.

# 57
  • Мнения: 4
И аз скачам в новата темичка,повече ви чета,но пък ми е супер интересно ... скоро съм на първото жк за 7 месец.Има ли някакви изследвания допълнителни за 7 месец или само стандартните кръв,урина ? Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4
Видях,че коментирате упкойките и аз почти съм решила,че ще раждам в Св.Георги в Пловдив и също мн се замислям за упойката,само не знам как са с анестезиолозите.Понеже лежах там в началото на бремеността ми и видях,че масово там се ражда естествено без упойка,даже шиене без упойка,което съвсем ме втрещи,но май всичко е до договорка,ако има е добре,ако ли не каквото стане Sad

# 59
  • София
  • Мнения: 109
Запис и от мен, The same myself благодаря за темата!  bouquet

Усмихната и спокойна седмица на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт