Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Той и Ча знаем че му тичкат горещите сцени, но зависи кой е насреща му.На Мира и Яман им пожелавам палатка с вдигнат до горе цип, че не искам да си развалям хубавите впечатления ( да живее СЕМ newsm18 fiuuuuuu  tooth )
Като не ми харесва Сера като актриса и като излъчване, ако ще и на челна стойка да пропее  насред  хола на семейство Серез, сцените и не ме докосват...остават си просто сцени...Ето гледах Фарах, ми тя без да е красива и дори набедена за такава, защото няма и нужда- просто вибрира във всяка сцена и те кара да я харесваш  Wink
Мен по-скоро снимките й като тези, които онези дни беше публикувала Ирчето ooooh! и подобни на тях, Shocked интервютата й които съм чела, Tired и въобще цялостното й поведение ме отблъснаха безвъзвратно от актрисата, Sick и не го отдавам на младостта й. Stop
КСШ в АВ е след Малкия Ага-6,69%, а в Тотала е на 7 позиция-4,06%. Малко по-добър е рейтинга от миналия епизод но съвсем не е достатъчен. Rolling Eyes
N E W ! #Medcezir set...!!!

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 12:49 от Neidjal

# 691
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Ча напоследък поне по два пъти в серия го снимат на някоя отрупана маса- 4-5 дубъла и е омел каквото са му сервирали...ще заглади косъма не ами, скоро може  отново извън пътя  да излезе с килата... Laughing На мен както се е загладил ми харесва, но да вземат малко да му променят стила на обличане на героя му- все тези качулки като някакъв тийн...аман ooooh!

пп Ох интервютата и- фенките и не вярват- било изопачено типично по български, но аз помня как пощуряха сънародниците и и арабите в Т след поредното и интервю в стил заядлива лелка ooooh!

Две седмици след този резил и вкараха едни думи в устата дето нямаха нищо общо с предишните и интервюта, та белким замажат грозното и изказване за колегите и....

# 692
  • Мнения: 5 138
В ПО Ча само яде бееее, тия сценаристки да се вземат в ръце малко , то пъ половината филм на масата мина  ooooh!

# 693
  • Мнения: 16 938
Добре че не е под масата.

# 694
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър следобед, красотнички  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дорде се натъкмя да ви поздастя, направо ракиено време дойде  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Айде, ако не ракия, по едно коктейлче, че кафето отиде Laughing
Скрит текст:

И оф корс ФЕМИР ФОРЕВЪР  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Лек и свеж следобед  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 695
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Благодаря на всички за зафалванията за среднощното шопче  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
И аз си го харесах тоз път Laughing

И ся сме в очакване на прическата на Ренката  Grinning Party Party Party
И да разберем на място ли са ушаците  Laughing

# 696
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добър следобед, красотнички  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дорде се натъкмя да ви поздастя, направо ракиено време дойде  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Айде, ако не ракия, по едно коктейлче, че кафето отиде Laughing
Скрит текст:

И оф корс ФЕМИР ФОРЕВЪР  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Лек и свеж следобед  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Габиии, Hug Heart Eyes много красиво...ФЕмир...маргаритки... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 21 201
Габче. Hug
И пак Ча от минал период а Кирето и сега си изглежда по този начин.

# 698
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
В ПО Ча само яде бееее, тия сценаристки да се вземат в ръце малко , то пъ половината филм на масата мина  ooooh!

Па в другата половина държат микрофони. Mr. Green

А дОбър ден!  Hug

Илде, позамих сА и съм сменила гащурите. Мож вечИ да бъркаш.  newsm47

В новите ви анкети Кирето не го видях. newsm78

Габче, новото шопче мноУ нежно.  Heart Eyes

Ренко,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed чей и да ти пребаем , че Канибалкова и Свесната с ножиците на куп

# 699
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Профи, Hug Heart Eyes бръкнах в гащите ти и си взех каквото ми трябваше... Mr. Green Благодаря!  bouquet

Тея, па наште цял ден прически си правят... Mr. Green умрЕх от любопитство - дали са оцелели ушаците на Клоди, че нещо дерт ме хвана... Joy

# 700
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Илде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Профи  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 701
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
В ПО Ча само яде бееее, тия сценаристки да се вземат в ръце малко , то пъ половината филм на масата мина  ooooh!

Па в другата половина държат микрофони. Mr. Green

А дОбър ден!  Hug

Илде, позамих сА и съм сменила гащурите. Мож вечИ да бъркаш.  newsm47

В новите ви анкети Кирето не го видях. newsm78

Габче, новото шопче мноУ нежно.  Heart Eyes

Ренко,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed чей и да ти пребаем , че Канибалкова и Свесната с ножиците на куп

 smile3521
Тъй, тъй - половин сериал ядат, половин се дерат Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 702
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Профи, Hug Heart Eyes бръкнах в гащите ти и си взех каквото ми трябваше... Mr. Green Благодаря!  bouquet

Тея, па наште цял ден прически си правят... Mr. Green умрЕх от любопитство - дали са оцелели ушаците на Клоди, че нещо дерт ме хвана... Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Остай, ша земе после да измести Сера от рекламата на Елидор  Party Party Party Party Party Ихаааа, кеф, кеф  Party Party Party Party

# 703
  • Мнения: 21 201
Снимки от предстоящия епизод.
Профи. Hug

http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/medcezir/29-bolum-fotograflari/7

# 704
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Добре, че излязоха тия снимки да видя, че Ейлюл не е по голи крака, а била с телесен цвят панталон. ooooh!

Илде, Габи, Наде,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт