Да си вземем ли лабрадор?

  • 37 423
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 867

Черно диамантче! Heart Eyes От тая възраст на моя помня кожата на възглавничките на лапките - като копринено велурче, нереално ми изглеждаха. А сега - направо шкурка! Grinning

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Получила се е закачка на предната страница.

Рекс в подписа на labrex гледа към снимката на бебо-лабрадор от поста на momi4eto_do_teb
Нещо като "Какъв бях, какъв съм сега!"  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 22 867

Получила се е закачка на предната страница.
Рекс в подписа на labrex гледа към снимката на бебо-лабрадор от поста на momi4eto_do_teb
Нещо като "Какъв бях, какъв съм сега!"  Mr. Green

 Joy Наистина, ТуиГ,  не бях обърнала внимание, сега ходих да видя! Grinning Така е, такъв беше, сега е голям, за съжаление времето хвърчи, все едно вчера беше такава пухкава топчица! Heart Eyes  bouquet

# 33
  • Мнения: 15
хахха ... вярно ТуинГ Simple Smile Очарователни маници са ... как да не се влюби човек ... Оказа се, че изборът на име няма да е толкова лесно нещо ... просто защото не можем да постигнем консенсус Simple Smile Представям си когато за дете трябва да мислим Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ще сложа актуална снмка на малкия веднага щом го вземем Simple Smile

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Записвам се в темата, че от близо месец имам същите вълнения.
Най-вероятно ще вземем пясъчно момиче другата пролет. Изпуснах кученцата на майката, която съм харесала и ще я чакам догодина. Но не пречи да се радвам с вас на тези хубавци...  Two Hearts

# 35
  • Мнения: 15
LaDiDa от къде мислите да го вземете? Аз докато търсих за черни видях, че единия развъдник, който ще имат пясъчни бебета след средата на април Simple Smile Аз не мога да си представя да чакаме толкова време, но пък ако сте си харесали майката, може би е основателно Simple Smile Аз вече място не си намирам от вълнение, но още не сме взели играчки, та трябва това да се свърши днес ... и има едни кабели вкъщи, които не знам как да скрием, понеже влизат през балкона и са ниско долу под радиаторът ... мислех да  доближим един скрин, който е в него ъгъл, но то пак остава разстояние и малкия ще може да стига кабелите  Thinking

Иначе я да ви питам, вие калций давали ли сте на вашите кучета първата година? Защото чувам различни неща ... Жената от развъдника, от който го взимаме каза, че нямало нужда и че храната била достатъчно добра и съдържала всичко необходимо. Всички останали обаче казват, че на голямо куче задължително се дава калций ...

Ето го мъника от преди два дни ... Вече има чип и са му сложили ваксина Simple Smile

# 36
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
momi4eto_do_teb - имаш ли представа колко е трудно да мачкаш монитора  Mr. Green
Дребосъкът е жесток!

# 37
  • Мнения: 15
Хахахаха 'ТуиГ .... искрено ме зарадва ... ама моля те не прекалявай много с мачкането ... че после ще искаш монитор да ти купувам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 22 867

momi4eto_do_teb, различни са мненията за допълнително даване на калций. Като го вземете и му намерите качествено джипи Grinning, много, много силно ви пожелавам такъв вет да си намерите, той, като го прегледа, ще реши. На Рекси за кратък период му давахме калций делис по препоръка на вета, но, като изпи дозата, повече не му е давано. Има опасност да се предозира и тогава става още по-зле. Така че посъветвай се със специалист и тогава давай. Peace

Че е неотразим - неотразим е, ама те Сичките лабчовци са такива! Heart Eyes Grinning (да не ми скокнат сега собствениците на други породи, че боят няма да ми се размине!)  Grinning

# 39
  • Мнения: 15
хахах абе лаб`овците са си най Simple Smile нали са наши Simple Smile

 labrex ... дефиниция за качествено Джи Пи? На мен ми препоръчаха една клиника ... 101 любимци или нещо по добно, намирала се на автогара Овча Купел (което ни е сравнително близо) ... отделно и жената от развъдника препоръчва три различни доктора за различни ситуации (операции, посещения по домовете и забравих третото какво беше) ... Та се чудя ... как познаваш добър ветеринар?!

# 40
  • Мнения: 329
Авторката, имам много близък човек, който отглежда лабрадор в апартамент. Изключително любвеобилна порода. Да, може би имат детски манталитет, но по-скоро в смисъл, че са гальовни, неагресивни и много се радват на всички хора. Лабрадорът на моята позната се крие като малко дете зад нея, когато някое друго куче му ръмжи насреща, а е на 4 години вече. Изключително мило, дружелюбно и неагресивно куче. Не е правил никакви поразии в апартамента. Нито е гризал мебели, нито е драскал стени. Невероятни кучета са лабрадорите.

# 41
  • Мнения: 22 867
... Та се чудя ... как познаваш добър ветеринар?!

Де да знаех.......аз затова ти пожелах да си намерите такъв, много е важно, ама май са рядка порода, та трудно се откриват. Peace

Argent , най обичам такива постинги да чета! Grinning  bouquet

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
LaDiDa от къде мислите да го вземете? Аз докато търсих за черни видях, че единия развъдник, който ще имат пясъчни бебета след средата на април Simple Smile Аз не мога да си представя да чакаме толкова време, но пък ако сте си харесали майката, може би е основателно Simple Smile
Харесах майката, да- Нори от  Shankov`s Empire. Кученцата бяха невероятни, но всичките продадени... Говорих с момчето, чак другото лято ще има евентуално пак бебета. Бях решила да я чакам Нори, но вчера попаднах на тези бебета и за мой късмет от 7 кученца има само едно жълто и то е момиче. Днес ще говоря с мъжа ми и мисля да се обадя да  изпращам пари да ми го пазят и края на май като стане на 50 дни да го взимаме от София. Ух, как ти завиждам, че взимаш толкова бързо черната топчица.... После ще има от кой да ми дава съвети  за моето момиче.....  Crazy

# 43
  • Мнения: 15
Оооо колко са сладки Simple Smile И само едно жълтичко сред всичките черньовци Simple Smile Та и госпожица ... Първоначално и ние искахме да е женско бебето .... ама развъдника, който харесахме и родителите имаха само 4 момчета ... и беше останало само едно свободно за наш късмет Simple Smile Та, така се случиха нещата ... Simple Smile Имахме вариант да чакаме да се родят едни мъници в друг развъдник, но тези хора ни вдъхнаха повече доверие (от както сме капарирали малкия всеки ден говоря с жената в скайп, тя ми показва бебетата, обяснява ми разни неща и няма нищо против и за в бъдеще да го прави; освен това организират и срещи всяка неделя и пак помощ във възпитанието и прочие) ... За мен допълнителните услуги и страничните неща винаги са били много важни ... а не ... взимай кученцето и прав ти път ... Пък и големите им кучета са доста красиви и изглеждат добре гледани.

Та така ... днес го взимаме мъника Simple Smile Пожелайте ми успех Simple Smile

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Ще се справиш, сигурна съм!!!  Party
Нетърпеливи сме колкото теб!  Hug
Аз лично ще съм ти много благодарна ако споделяш всеки ден как се справяте с грижите и възпитанието.
Ние живеем в къща с двор, но сърце няма да ми дава да го гледам навън. Мъжът ми пък е категоричен, че ако вземем куче, то то ще се гледа на двора. Ох, един път само да го вземем пък после ще е лесно да се "справя" с него.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт