Писмо което завинаги ще остане неизпратено

  • 3 387
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Писмото до моята майка завинаги ще остане неизпратено..............Никога няма да се изправя очи в очи с нея и да и кажа това което чувствам в момента.В писмото го написах там е цялата истина.................Но всичко което исках да и кажа е събрано незнам колко време трябва да мине за да проумее истината която съм и написала но така и не приема...вероятно като стана на 50 тогава може би бих и казала...

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 20:46 от TLC

# 1
  • Мнения: 901
Нямаш неограничено време, за да кажеш на майка си каквото мислиш. Писмо? Неизпратено?
Жената може да се пресели и утре - ако ти е важно, отивай и говори, не чакай  (аз на 50 няма да имам какво да казвам на майка си, тя се премести, когато бях на 41, и добре че вече й бях казала предимно колко я обичам, макар че много ме ядосваше често).

# 2
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Нямаш неограничено време, за да кажеш на майка си каквото мислиш. Писмо? Неизпратено?
Жената може да се пресели и утре - ако ти е важно, отивай и говори, не чакай  (аз на 50 няма да имам какво да казвам на майка си, тя се премести, когато бях на 41, и добре че вече й бях казала предимно колко я обичам, макар че много ме ядосваше често).

Schreier, твоя е темата за загубата на майка, съчувствам ти и се радвам, че си била измежду късметлиите с майка в добро психично здраве, с добро сърце и способност да изгради смислен контакт между вас.

Приеми, че не с всички е така. Понякога има толкова драстични случаи на майчински безобразия, че не личнен разговор, не писмо, за димен сигнал не събираш сили.

Авторке, изговори тези неща, но не с майка ти, а с хора, които ще те разберат - психолози, приятели. Премисли историята, поживей, пък когато си готова, се изправи срещу нея. И бъди подготвена, че най-вероятно никога няма да те чуе. Важното е ти да преработиш чувствата си и да се научиш да живееш със случилото се.

# 3
  • Мнения: 317
Каква е драмата тук?  Shocked

# 4
  • Мнения: 755
Драми бол, какво се пулиш толкова? Има проблем и неразбиране между родител и дете и има хиляди причини за това.

# 5
  • София
  • Мнения: 500
Еми изяснете целта на темата ,тука да не ви е вестник "Лична драма".

# 6
  • Мнения: 2 819
TLC, търсиш съвет какво да направиш или просто ни осведомяваш за ставащото?

# 7
  • Мнения: 755
Еми изяснете целта на темата ,тука да не ви е вестник "Лична драма".

Ще ме прощавате, но този раздел е електронната форма на Лична драма. Едно към едно. Съвсем си е на място темата.

# 8
  • София
  • Мнения: 500
Идеята е ,че в Лична драма се водят монолози-писма,докато тук е форум и за да е такъв трябва да можем да обсъждаме нещо. А как да стане това,като потребителката не ни вкарва в темата? ooooh!

# 9
  • Мнения: X
TLC, и да се изправиш срещу нея, и да не събереш смелост за това, все ще съжаляваш.
Разликата е, че в първия случай няма да имаш усещането за нещо недовършено.....
Ти решаваш чие спокойствие ти е по-важно.

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 269
...да се научиш да живееш със случилото се.

Моля те, обясни ми как да разбирам това.

п.п. Съжалявам, че не живееш в България

# 11
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
...да се научиш да живееш със случилото се.

Моля те, обясни ми как да разбирам това.

п.п. Съжалявам, че не живееш в България

Котьо, позволявам си да ти пиша на лични, защото и отговорът на въпроса ти е много личен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт