До къде човек може да стигне в самозабравата си?

  • 16 972
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 46 573
Лиляна си казва всичко право в очите и затова дразни.
Абсолютно я подкрепям.

...не разбирам, според теб не беше редно да се даде гласност за случващото се ли? Според мен пък е редно потребителите, чийто труд е обект на претенции да знаят това. Wink

Въпросът е, че в случая тази гласност осмива тези, които искат гласност.
Не виждам нищо за хвалене в това, че си откраднал нещо и са ти потърсили отговорност.

Целта беше, както писах и в другата тема, да покажат колко лоши са Мама и Тати. Но явно не се получи...

Последна редакция: сб, 05 апр 2014, 20:39 от Не се сърди, човече

# 241
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Лиляна си казва всичко право в очите и затова дразни.
Абсолютно я подкрепям.

...не разбирам, според теб не беше редно да се даде гласност за случващото се ли? Според мен пък е редно потребителите, чийто труд е обект на претенции да знаят това. Wink

Въпросът е, че в случая тази гласност осмива тези, които искат гласност.
Не виждам нищо за хвалене в това, че си откраднал нещо и са ти потърсили отговорност.

Целта беше, както писах и в другата тема, да покажете колко лоши са Мама и Тати. Но явно не се получи...

Да покажем? Не ме причислявай, моля те, ако обичаш.

Може би съм глупава, но така и не ми стана ясно кое точно е откраднато? Това, че аз отворих тема "Търся/предлагам..." и там, за кражба ли би следвало да се приема? Питам те, защото виждам, че си компетентна по въпросите относно... хаха казуса.

# 242
  • Мнения: 4 892
Акаша, ама ти продължаваш да тъпчеш на едно място.


Може би съм глупава, но така и не ми стана ясно кое точно е откраднато? Това, че аз отворих тема "Търся/предлагам..." и там, за кражба ли би следвало да се приема?

НЕ!

Ако попиташ още веднъж ще ти кажа, че си глупава.

# 243
  • София
  • Мнения: 62 595
Лиляна, моля те, стига! Само допълнително усложняваш нещата! Все някой трябва да излезе по-умен и да спре пръв. Не се вкарвай сама в порочен кръг!

# 244
  • Мнения: 46 573
Да покажем? Не ме причислявай, моля те, ако обичаш.

Извинявам се. Не следя никове. Имам предвид тези, които смятат, че е необходимо да дадат гласност, за да покажат колко гадни са Мама и Тати.

Може би съм глупава, но така и не ми стана ясно кое точно е откраднато?

Не знам. Влизала само веднъж, в началото, някой ми пусна линк. Всичко беше 1:1, всъщност и снимки на екрана трябва да имам някъде, точно, както беше цитирано преди няколко страници - копи-пейст.
Сега нито имам интерес, нито ми е работа да влизам и да сравнявам, има си хора за тази работа  Simple Smile

# 245
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Верно е цяло безумие да се въртим 3 дни в две идентични теми и да се плюят потребители.

# 246
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Колко пъти трябва да се повтори, че жалбата в ДАНС не е за прекопираните теми?
Или някой иска да се чувства преследван? И да върти в мозъка си темата - "Лелее, невинната аз, ще ме съдят". Tired

Скрит текст:
Информацията, която Джуличка ми изпрати на лична е нещо намерено за Лиляна по интернет, позовавайки се на неин пост тук. Дали е Лиляна или не, не знам. Не я познавам лично.
Дали Лиляна е давала лична информация в алтернативния форум, също не знам.
Нямам писани мнения там, че да имам достъп до тайните групи.
Нямам и потребност да пиша там или в някой друг форум.

Така или иначе, ако алтернативния форум остане не комерсиален, т.е. без реклами, той ще залезе.
/едно време пишех в подобен и в един момент на собственичката й писна и айдее, толкова. Но пък там бан за нищо никога не е даван./

# 247
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Не се сърди, човече, ами влез и виж преди да твърдиш нещо. Wink В началото беше копи-пейст, наистина, всичко беше спонтанно и се пренесоха теми, от потребители, които обитават тези теми. Сега не е. Както казахме компетентните органи си знаят работата.

# 248
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Завчера четох една препирня, която поразително приличаше на тази. Мисля, че организационно би било по-стегнато, ако темите с този предмет станат отчетни.

Предлагам заглавие Класика vs алтернатива 3, например. И да се подреди в подфорум "Хоби".

# 249
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Нали се сещате колко нелепо е да се обсъждат тук банове, постове,информация от другия форум???
 

# 250
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Колко пъти трябва да се повтори, че жалбата в ДАНС не е за прекопираните теми?


Ами, простете разсеяността ми, ако е станало въпрос, но аз наистина не знам за какво е проклетата жалба.  Confused Не знам какви са претенциите и какви основанията. Не следя толкова стриктно и неотлъчно темата.

# 251
  • Мнения: 54 714
Е, ама друго си е да дойдеш и си кажеш, че си невинна жертва на дяволски заговор.

Не ми харесват такива неща! Confused Confused
Не бих участвала в подобни игри и интриги!

# 252
  • Мнения: 46 573
Аз все още се съмнявам, че инфото за Лиляна е публично. Изключвам събирането на инфо от различни места и ровене.

Ами, простете разсеяността ми, ако е станало въпрос, но аз наистина не знам за какво е проклетата жалба.  Confused Не знам какви са претенциите и какви основанията. Не следя толкова стриктно и неотлъчно темата.

Е, тогава за какво въобще си пишем  Simple Smile

# 253
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Очаквам да ме осветлите, затова пиша.

# 254
  • Мнения: 4 892
Очаквам да ме осветлите, затова пиша.

Питай WASP, тя ни осветли нас.

Завчера четох една препирня, която поразително приличаше на тази. Мисля, че организационно би било по-стегнато, ако темите с този предмет станат отчетни.

Предлагам заглавие Класика vs алтернатива 3, например. И да се подреди в подфорум "Хоби".

 Joy  Нали знаеш, че те  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт