Име на хипотетичното ви дете!

  • 9 068
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ако бях родила момиче щеше да се казва Виктория. За второ дай боже, нямам идея защото го избирам наравно с таткото, но много харесвам Азия, Индия, Сахара и други географски имена. Peace

# 31
  • Мнения: 765
За момче със сигурност-Никола  Heart Eyes
За момиче ми е по-трудно да измисля.Харесвам Изабела и Теодора,но ако трябва да съм честна,по-склонна съм да избера Теодора. Wink

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Как бихте кръстили хипотетичното си дете, ако не трябваше да се съобразявате с никой друг, да не се съобразявате с презиме и фамилия.

децата ми са реалност и са кръстени по изброените критерии.
Харесвам също Катрин, Филип и Андрей.

# 33
  • Мнения: 58
Нямам деца и почти съм загубила надежда, че ще имам, но ако все пак ми се случи бих кръстила бебчето Диана - ако е момиче - или Себастиан - ако е момче.

# 34
  • Мнения: 465
Arielle, пожелавам ти го!

Аз така хипотетично ако си разсъждавам и мога да кръстя с всякакво име, без да се тревожа дали звучи натруфено, налудничаво, дали подхожда с фамилията и и т.н. сигурно бих избрала нещо тип Саманта Мей, Леон Пакс, Ариел Шели и подобни комбинации.
Спеменатите Сахара, Савана, Индия и т.н. също много ми допадат.  Mr. Green

Вероятно на практика обаче бих кръстила с нещо далеч по-банално. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 786
Аз май ще съм единственият, който има по-дълъг списък  Blush
Ако е момче - Мирослав, Калин, Виктор , Александър , Александиян, Свилен, Волен , Кирил, Ангел, Емил, Самуил, Лука , Ванислав , Антоан , Ксантиян, Натанаил, Себастиян, Нико, Венцислав, Теодор, Винсънт, Езекия, Исаак, Лео, Марко, Хенри, Владиян, Ангел-Михаил, Джак  Mr. Green,Димо, Деян, Томас, Калин-Кирил, Боян

Ако е момиче - Мирея , Елиза, Евгалия, Мария , Ясна, Емили, Василия, Влилия, Адриана, Лилия , Лили, Елиа, Силвия, Силвана, Юлия, Ения, Ирина, Амбра, Абигейл, Богдана, Гергана, Ивета, Карла, Миа, Розалия, Роуз, София, Яна, Ивсения

# 36
  • Мнения: 4 569
Така хипотетично нямам имена фаворити.
Имах преди време любимо женско и мъжко имена. Срещнах хора носещи ги и намразих и хората, и имената.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 122
За момче - така както е кръстено, не съм се съобразявала така или иначе с нищо от написаното Simple Smile Момиче... в момента точно - Сара или Мирта, или Нора, ако е за друго момче номер 2, 3 и т.н. Росен, Паскал  или Антон.

# 38
  • САЩ
  • Мнения: 471
Аз за съжаление още нямам деца, но приятелят ми има две от предишен брак: Бриана Никол и Стефано Себастиян. Той им ги е измислил и двете са ми много любими, особено на сина му. Тук в Сащ не се взима презиме на бащата, а си се кръщава с две имена без тире и после фамилията.Голямо чудене ще падне и все си мисля че ще избера нещо изчанчено.
По едно време бях решила че ще кръстя децата си Sunset(залез), Rain(дъжд) и Sky(небе). Харесват ми като звучене и значение, но сигурно няма да ги възприемат добре тук. Също така много ми харесваха имената Бруклин, Flynn(Флин), Орландо, Закари(българския вариянт Захари повече ми допада), Harley(Харли-имам приятел с такова име, много ми харесва как звучи). Но аз на всеки няколко месеца си сменям любимите имена, така че нищо не се знае.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 609
Хипотетично - бих кръстила дъщеря си Кармен. За син не съм мислила.

# 40
  • UK
  • Мнения: 4 308
Много ми харесва Кармен, и на мен ми е едно от любимите, което бих ползвала обаче само хипотетично Simple Smile Другите са Лаура и Мария Луиза.
Мария Луиза беше вън от реалния списък, защото племенницата ми се казва Мария, а и нещо комбинацията с Борис ми идва малко в повече.

# 41
  • Мнения: 569
 ВАЛЕРИ
за момиче не съм се спряла на нищо конкретно

# 42
  • Мнения: 5 259
Khaleesi е моят избор за дъщеря, ако наистина не трябваше с абсолютно нищо да се съобразявам  Laughing
Денерис също ни харесва, макар че не ми е най-благозвучното.
Ако имам дъщеря, за което много се надявам, в момента фаворит ми е името Елеонора. Преди беше Лилия, но ми го взеха под носа.
За момче - Самуил, макар да имам някакви леки резерви към него.
Като цяло, когато избирам някакво име, трябва по всички критерии да е перфектно - звучене, значение, асоциации, умалителни, познати хора с това име и т.н.

# 43
  • Мнения: 11 747
Хипотетично - Африка, Сахара, Индия, Савана и т.н. - виждам, че ако имахме смелост, нямаше да са толкова неповторими. Реално е съвсем друго.
Азия също ми харесва.

Другата категория много любими и само хипотетични - Есен, Лято. Много харесах идеите за Залез, Дъжд, Небе. Тъкмо за момче стават. Космос, като героя от Бригада.

# 44
  • Мнения: 1 066
Много искам вече да си имаме детенце, и мисля за всичко свързано с него, включително и имена.
Интересното е, че само женски имена съм мислила, мъжки - не. Laughing И отсега съм решила, да не се кръщава детето на баби и дядовци.
Имената, които харесвам са кратки, и ако си имам дъщеричка искам да бъде Елия или Ава. Любимото име на половинката е Емма, което също не е лошо, но ще отстъпи. Mr. Green

Все пак за момченце харесвам Александър и Кристиян.

Общи условия

Активация на акаунт