КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ

  • 35 570
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 418

ВИДЕО - разстроил се заради букет и негова картичка, които Гери изхвърлила, а като види онова с Жоро...

"Каменов положил неимоверни усилия да впечатли Гергана"

 doh

# 661
  • Варна
  • Мнения: 7
hyena369 , те не искат да изкарват Георги черен,от продукцията толерират насилието и агресията (физическа и вербална) с 2 ръце Wink
Искат да предизвикат съжаление у зрителите за "силните мъже" Георги и Каменов като ги представят като "жертви на несподелена лювов". Насилникът да е жертва  Close
А Георги дори като е отблъснал пияна жена - много достоен..А до преди 1 час искаше да бие друга  Close
+ една поправка за Георги - има висше образование - Финанси Wink (но това не променя факта, че е склонен да се саморазправя с жени и явно няма елементарно възпитание за 1 мъж Sick)
Някой беше питал и за зодията му - Рак е  

Последна редакция: вт, 08 апр 2014, 13:00 от little_beauty

# 662
  • Мнения: 1 271
Цвети М., понеже спомена Бориса-достойната..
ако отворим темата за нея подробно не знам колко км мога да изпиша  Sick
Първо това за Марина и бащата на децата й беше повече от долно, а иначе много се засяга когато се говори в кои хотели се е въргаляла, е това не е ли парадокс!
Второ начина, по който нарече Борислав - 'к..вар' и то няколко пъти и интонацията й беше изключително грозно. Тя в правото си на коя раздава определения ?! Ооо да на най-моралната девица за пример на цяла България и уж не й се говореше и се премести, защото беше омърсена да седи до него, а после като отвори една уста, нямаше кой да я затвори (а трябваше!) особено когато го сравняваше с Русев беше повече от смешно  #2gunfire  + това, че се месеше постоянно в номинациите и говореше от името на отбора, също беше много тъпо Wink
Трето начина, по който си позволява да говори на всички там и дори ги беше определила като "хора без достойнство" в разговор със Сано, говори че това момиченце няма никакво реално светоусещане и преценка за себе си  Close
Има нужда от сериозно приземяване!  #Cussing out

ПС: След като обявим победител в анкетката ни, непременно трябва да пуснем и за най-ужасен участник, но аз тогава просто ще съм разтроена  Mr. Green

bggirl22, дано си усетила нещата правилно и да им се получи, защото Вики е много по-точен човек от охх не мога да се сдържа тази простакеса със самочувствие до небето Бориса.

Съгласна съм на 100 % Peace

# 663
  • Мнения: 4 418
Някой беше питал и за зодията му - Рак е 

С какъв асцендент?   perko

# 664
  • Варна
  • Мнения: 7
Някой беше питал и за зодията му - Рак е  

С какъв асцендент?   perko

Ocaso  Joy За него това не знам, но виж за топ-заподозрения си съм запозната  Mr. Green
blackpearls  Hug Сега бих могла да добавя и още за нея, но ми се струва, че тя вече тотално не заслужава да й отделям внимание след снощните си изпълнения Peace

# 665
  • София
  • Мнения: 335
Герито много ме изненада,не особено приятно.
Защо Георги ли,ами замислете се,кой друг би могъл да бъде-трима омъжени мъже,претендиращи,че са верни /Евгени, Емо Р.и Сано/,един женкар,който отблъсква /Боби/ и един Костя,който е малко съмнителен,кого и какво точно харесва.Ми то остана само Георги.Очевидно Емо Каменов не й е интересен!Май не останаха мъже по метода на изключването, с които да си направи кефа newsm78?!

Хареса ми разговора между Бориса и Емо Каменов,понякога от конфликти се раждат големи приятелства,дано стане така и тук. Кефят ме.

За мен Къртицата беше Емо Каменов,но постепенно започвам да се съмнявам. newsm78

# 666
  • Мнения: 4 418
Интересно дали сега Бориса не се възползва от Каменов,
намаляха копията и всяко боли все повече и повече.  box

# 667
  • Варна
  • Мнения: 7
Л_Дани , не мога да съглася с теб. Беше изключително странно, че си избра Георги на фона поведението й към другите, което сме виждали нееднократно. Вижда се, че има симпатии и към Костя (който не мисля, че е съмнителен) и към Боби (който теб може да те отвращава, но това не важи за всички). И накрая точно Георги - "по-малкия брат" и най-добър приятел на мутанта. Според мен това никак не беше случайно (колкото и да беше пияна) Wink Има си умисъл момичето Wink
Ocaso , Бориса би се възползвала от всичко живо що мърда  Mr. Green , а иначе големите принципи  Sick

# 668
  • София
  • Мнения: 335
 little_beauty ,най-вероятно си права!
Но Костя само на мен ли ми се струва съмнителен  newsm78?Симпатичен ми е иначе,де.
А Боби е женкар в очите на играчите,не в моите /в моите е още по-зле  Laughing/.
Не търся някаква дълбока умисъл в поведението й,просто беше пияна и се чудеше за кой да се хване.Много интересно стана и ако наистина има умисъл,ще е още по- интересно,каква точно и защо?!
За Бориса май сте прави! Peace

# 669
  • Мнения: 0
Кога Емил е разказвал, че Вики била зле в леглото? Но и да не го казва, на фона на секс машината Хриси всички са гола вода - от нея просто лъха секс, за това е родена. Затова и Емил е с нея. Разбира се и заради парите и. Но според мен той харесва Вики, защото вижда, е по-истинска от Христина, а такива жени са си находка.
Батенце, ти мъж ли си? Защото аз съм и същото си мислех за Христина. Необяснимо интересна ми беше, удоволствието да я гледам, израженията й, гласът й. Влюбчив съм от малък, но тази жена ме впечатли по начин както не се е случвало отдавна. Имам си най-прекрасната жена, която не бих заменил за друга да спомена само:D

little_beauty, благодаря ти за мнението Wink.

Повече няма да гледам, след часове пътувам до Американския континент, след 3-4-5 дена ще изгледам предаванията и какво се е писало тук, на края на ТЕМАта е хахаха Grinning

# 670
  • Мнения: 5 435
Снощният епизод си беше голямa излaгaция! Хвaнa ме срaм от Гери, a aко пуснaт сценaтa с Г ще си умре от срaм. Сaно нaпрaви нaй- добре, легнa си зa дa не се излaгa. Сигурнa съм, че нa следвaщият лaйф ще пуснaт тaзи сценкa.

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
хич не се изложи Сано,от повръщането му и на мен ми се повдигна  Sick

# 672
  • Мнения: 4 418
Не знам защо толква се харесва този Сашо или може би греша? Дразнещо му е поведението, като вземе думата, узурпира разговора и интонацията му е напрягаща. Като цяло не съм видял да е направил нещо с което да ми се издигне в очите, както и обратно не е направил някоя тотална тъпотия. Средна хубост, нищо спецЯлно. Повръщане на всеки може да се случи, не е кой знае кво.  yes

# 673
  • Мнения: 34
Идея за нова анкета. Кого харесва Гери? Joy  Joy

Сашо е Косъма, затова...

Последна редакция: ср, 09 апр 2014, 07:33 от caramelle

# 674
  • IT
  • Мнения: 3 704
На мен Саното ми харесваше като "Косъма" много. Тук само ми харесва, не ми е така интересен.

Общи условия

Активация на акаунт