Пазаруване от Aliexpress.com 25

  • 42 760
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • русе
  • Мнения: 123
точно като на снимката,аз си взех размер Л,но ми е леко широка.По принцип по таблицата трябваше М да взема,но викам да се застраховам,но не е мн широка,тъкмо коремчето да не се личи.Материята е лека,не прозира,белъото не се забелязва(имам предвид бикините),но обезателно трябва да се носи с високи обувки или сандали,иначе не стои добре.

# 16
  • Мнения: 9
Запис и от мен!
Благодаря за темата! newsm51

# 17
  • София
  • Мнения: 154
Iii, eто реални снимки на „пеперудената рокля”:
Скрит текст:
Скрит текст:
Без колан стои малко странно... А пък този колан, който ми е изпратил китайчо ми простее доста (вижда се на снимките). Евентуално ще си намеря някакъв по-нормален. Късичка е - подплатата стига до малко под дупето, дантелата спасява положението като оптически дава още малко дължина, може би ако бях взела S щеше да е вече неприлично къса. Сега я оценявам като горе-долу приемлива дължина. Плюс е, че материята не се набира като ходя - т.е. няма да се налага постоянно да я придърпвам надолу. Доволна съм, определено. Но много трябва да се внимава от кой продавач се поръчва - по-евтиния модел е съвсем различен, въпреки че го представят със същите снимки.

# 18
  • Мнения: 277
Днес получих тази блузка М размер става и за Л  памук ликра има голяма еластичност.
http://www.aliexpress.com/snapshot/6039561810.html
Ники   Hug

# 19
  • Мнения: 2 140
Здравейте, момичета,
вчера цял ден обикаляхме с мъжа ми магазини за обзавеждане за баня и навякъде ни казаха, че парните душ кабини са китайски. Хрумна ни да погледнем в Aliexpress и там цените са същите модели, които гледахме по магазините са с пъти по-евтини. Хем ми се иска да поръчам и да си реша проблем, хем ме притеснява, дали е надеждно и че все пак няма гараниця... Моля за съвет и помощ!  Hug

# 20
  • Мнения: 292
venci10, каква е дължината на роклята отпред? Притеснява ме да не е много къса, а и се чудя  от известно време

# 21
  • Мнения: 1 112
BlaCk RoSe, ти май си от малцината получили пеперудената рокля от снимките,аз получих една, която нямаше нищо общо със снимките. Сега се чудя дали да поръчам от твоя продавач!

# 22
  • Мнения: 1 789
Запис и от мен. Пеперудената рокля много ми харесва, но аз специално бих си я взела за туника, не за рокля. Над 170 см. съм. Но като гледам пак ще стои добре.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 57
точно като на снимката,аз си взех размер Л,но ми е леко широка.По принцип по таблицата трябваше М да взема,но викам да се застраховам,но не е мн широка,тъкмо коремчето да не се личи.Материята е лека,не прозира,белъото не се забелязва(имам предвид бикините),но обезателно трябва да се носи с високи обувки или сандали,иначе не стои добре.
Моля те пусни снимка  Praynig Много ми харесва, но ми изглеждаше, че прозира  Thinking

# 24
# 25
  • Мнения: 225
Привет Simple Smile
Благодаря за новата темичка   Hug

Две неща са ми пристигнали, утре ще ги взема и ще дам отчет. Днес пуснах две поръчки за приятелка - тази пола http://s.click.aliexpress.com/e/QJbAvEN и тази http://s.click.aliexpress.com/e/eIBjABb

# 26
  • Мнения: 23
 newsm10 за новата тема и успешни покупки.

От намалението на 25 март поръчките, започнаха да идват.
За "родители"  Wink на домашни любимци един много практичен, полезен и удобен уред.
Вълшебна "спринцовка" за хапче http://www.aliexpress.com/item/3PCS-X3-Comfortable-Dog-Cat-Capsu … c/1214951123.html








# 27
  • Мнения: 304
Iii, eто реални снимки на „пеперудената рокля”:
Скрит текст:
Скрит текст:
Без колан стои малко странно... А пък този колан, който ми е изпратил китайчо ми простее доста (вижда се на снимките). Евентуално ще си намеря някакъв по-нормален. Късичка е - подплатата стига до малко под дупето, дантелата спасява положението като оптически дава още малко дължина, може би ако бях взела S щеше да е вече неприлично къса. Сега я оценявам като горе-долу приемлива дължина. Плюс е, че материята не се набира като ходя - т.е. няма да се налага постоянно да я придърпвам надолу. Доволна съм, определено. Но много трябва да се внимава от кой продавач се поръчва - по-евтиния модел е съвсем различен, въпреки че го представят със същите снимки.


Много съм ти благодарна Simple Smile   bouquet
Аз съм 180 висока и ми се струва,че дупето ще е навънка Sad А толкова да ми харесва Sad А няма ХЛ ,че да сравня дължината.А за май месец как ти се струва,че е като материя ? Дали е за по хладничко време или обратното ? Извинявай,че толкова много въпроси задавам  Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 154
iii,  silvi_7878, аз съм 169см. Меря дължината отзад, от рамото надолу - на подплатата 75см, на дантелата 85см. Това за М-ка. Не вярвам по-големите размери да са кой знае колко по-дълги. Като туника с черен клин например също би седяла добре, да. Материята... хм... не мисля че ще запарва лятото, макар че подплатата е една такава хлъзгава, но е я преценявам като по-скоро пролетно-есенна, може би заради това че е с ръкави. Точно през Май мисля да я сефтосам на една сватба. Ако някой много ѝ се чуди, S-M размер е и е от София може да я заема за бърза проба и преценка Simple Smile И без това хвърча ежедневно почти по всички квартали  Laughing

# 29
  • Мнения: 304
Sad няма да си я поръчвам . ще ми е като туника,а аз не искам да е така . нищо Simple Smile минуса да си висок хахах ще харесам друга Simple Smile

притежателя на тези дънки http://www.aliexpress.com/item/2013-autumn-winter-women-casual-w … s/1004683486.html дали е тук при нас ?

Общи условия

Активация на акаунт