странни болки

  • 1 236
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
мили маи4ета имате ли болки долу ниско между краката или по скоро където е триъгълника като ходите все едно не6то ви пре4и аз съм в 32-33 г.с. и от няколко дни се 4увствам така то по скоро е като тежест    newsm78
Нормално е.Бебето вече е ниско в таза и притиска.Те са различни от болките в тазовите кости.

# 16
  • Мнения: 574
И костите се раздалечават, и бебо слиза и се намества. Понякога може и да е от разширени вени. Първият път нямах такива болки, но сега имам разширени вени и са като тръби и гадно болят. Започват от триъгълника и едвам сядам ама му се види краят.
Ти иди на лекар ,че да те успокои.

# 17
Днес бях на консултация и казах на докторката за тези мой болки тя ме прегледа и каза че всичко е нормално главичката на бебчо ме притиска и затова така се чувствам и понеже вече съм в 33гс е нормално да ме понаболва и повече почивка #2gunfire а аз все още работя .....луд умора няма newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 1 108
Да и аз имах такива по същото време .Не се притеснявай ,това е нормално.Бебчо си прави път  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 760
Горе долу по това време ми се появиха такива болки. Имах чувството, че бебка ще се изсипе. Та беше доста ниско и явно си е правила място. Доколкото знам е съвсем нормално, но все пак сподели с гинеколога си. Леко бременеене и бързо раждане!

# 20
  • Мнения: 730
Няма нормална болка.Когато организмът е в комфорт няма болка.Може да е безобидно,но незабавно отиди на лекар.Успех

# 21
  • Мнения: 3 537
От разширяването на костите,нормално е и аз съм имала такива.Отиди на лекар,за всеки случай,защото при мен като ме погледна лекарката каза,че болките идват от това,че главичката на бебето се намества вече в малкия таз Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 398
И аз ги имам , от няколко дни и се бях притеснила ,но разбрах че това е защото костите се разширявали и главичката на бебо при мен също се намествала надолу към таза.

# 23
  • Мнения: 5 103
Аз съм нямала до сега такива болки.
Според мен питай доктор.

# 24
  • Мнения: 6 164
А ти не можеш ли да определиш дали е мускулна, костта ли те боли или вътре матката? Мен ме понаболява чат-пат там, но си мисля, че е от тежестта на бебето, или като изопне някой крак или ръка (вече не знам как е завъртян) и ме сръчка... Все пак ако е продължителна и настойчива болката /тоест не се появява по веднъж на ден примерно и за кратко/ е добре да знае лекарят ти.

Общи условия

Активация на акаунт