Отговори
# 45
  • Мнения: 2 787
Мише Hug, гледа ли филма с Берен "Моят свят", много ми хареса, страхотна игра и тъжен, но прекрасен сюжет Peace и страхотна игра и на Ayca Bingul Peace

Не ми се сърдете, ама ДФ върви като фон, и гледайки Гизем, ми слаба е като актриса, дърво бе Naughty, не знам въобще не ми допада, а даже не съм гледала ПЕ.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Павлинка Hug Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 30 209
Павлинче  Heart Eyes Hug Hug
Тъпо,ама сега ние не сме ,като фенките на Енгин,да гледаме само заради него,еми аз не мога така,ако ще и Брад Пит,да ми играе,не ми ли харесва филма,да си играе там  Crossing Arms

Не мога да гледам нещо, което не ми харесва, колкото и да ми допадат част от актьорите. Трябва да ме грабне игра, сценарий...всичко  Peace

Джейн Hug, не съм  Embarassed Освен да го гледам   newsm78

# 47
  • Мнения: 21 201
Благодарско момичета, Hug Hug Hug Hug Hug щом не е интересен трейлъра няма и да го гледам, че и без това не съм в настроение, и не ми се иска онази със събуждащия, и мъртвец дъх да ми се озъби насреща. Sick

# 48
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Пък ПЕ,даже и не съм го отваряла и няма да го направя ,ползвам части от него само за клипове,за това не съм го и изтрила още  Naughty

# 49
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мише Hug, гледа ли филма с Берен "Моят свят", много ми хареса, страхотна игра и тъжен, на прекрасен сюжет Peace и страхотан игра и на Ayca Bingul Peace

Не ми се сърдете, ама ДФ върви като фон, и гледайки Гизем, ми слаба е като актриса, дърво бе Naughty, не знам въобще не ми допада, а даже не съм гледала ПЕ.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Павлинка Hug Heart Eyes

А, аз не ти се сърдя Naughty, аз Гизема не я долюбвам тоже  Mr. Green

Павлинче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 30 820
Каква поредна футболна драма ooooh! Joy Реал мое и да го издухат Mr. Green

Па и Челси Mr. GreenДжейн  love001

Павлинче Hug къде е музиката Rolling Eyes

# 51
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Благодарско момичета, Hug Hug Hug Hug Hug щом не е интересен трейлъра няма и да го гледам, че и без това не съм в настроение, и не ми се иска онази със събуждащия, и мъртвец дъх да ми се озъби насреща. Sick


Наде, на този фрагман по-скоро ти се отЕлва Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Каква поредна футболна драма ooooh! Joy Реал мое и да го издухат Mr. Green

Па и Челси Mr. GreenДжейн  love001

Павлинче Hug къде е музиката Rolling Eyes

Ехааааам кеф, кеф, кеф  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 53
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Павлинче  Heart Eyes Hug Hug
Тъпо,ама сега ние не сме ,като фенките на Енгин,да гледаме само заради него,еми аз не мога така,ако ще и Брад Пит,да ми играе,не ми ли харесва филма,да си играе там  Crossing Arms

Не мога да гледам нещо, което не ми харесва, колкото и да ми допадат част от актьорите. Трябва да ме грабне игра, сценарий...всичко  Peace

Джейн Hug, не съм  Embarassed Освен да го гледам   newsm78

Ами просто не сме ултраси фенове Mr. Green Peace Това е Peace Не обезателно и не на всяка цена  Peace

# 54
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Благодарско момичета, Hug Hug Hug Hug Hug щом не е интересен трейлъра няма и да го гледам, че и без това не съм в настроение, и не ми се иска онази със събуждащия, и мъртвец дъх да ми се озъби насреща. Sick


Наде, на този фрагман по-скоро ти се отЕлва Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
Не, мерси Габче, не ми е до телешки, овчи или тем подобни погледи на никой от ПО след тежкия епизод и последвалия го фрагман на КСШ.  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 30 820
Наде spoko кво ти е hug

# 56
  • Мнения: 2 787
Айде за Мима торта спешъл  Heart Eyes, че Габ изяде общата  Grinning

Скрит текст:

Тамън мислех да направя тирамису за срещата, ама Рени не яде Mr. Green


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
MASHAA ALLAH ..,,

Снимките са от РД на нейнатаприятелка Hande Yılmaz.

# 57
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Пък ПЕ,даже и не съм го отваряла и няма да го направя ,ползвам части от него само за клипове,за това не съм го и изтрила още  Naughty

И на мен ми отлежава в една папка, но до там  Mr. Green Не мисля, че ще го гледам Peace Ама да си стои, като комплект на сериала Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 30 209
ПЕ нито съм го отваряла, нито съм го гледала, нито клипове от този сериал отварям. Виждала съм 1 снимка и толкова  Embarassed

Габи, да  Peace Харесвам нещо или някого, но когато това нещо не се получи добре, си го казвам и не припадам по актьори до степен на умопомрачение. Минало ми е май времето  Embarassed

Надеspoko

# 59
  • Мнения: 15 884
Павлин4е Hug
Гиземката и аз не я харесвам  Whistling
Мише, така е PeaceВ неделя сме именяци Laughing

Общи условия

Активация на акаунт