Имат ли мъжете инстинкт да пазят децата?

  • 1 791
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 370
Моят лично няма. Не мисля, че някой друг може да притежава инстинкта на майката.

# 46
  • Мнения: 1 045
Ооо при моя мъж понякога е направо ужас  ooooh! Не ми дава да оставя количката пред магазина при положение че ни дели едно стъкло и аз не спирам да я гледам  Crazy

# 47
  • Мнения: 369
Ние пък имаме обратния проблем  Simple Smile Нашия татко като сме навън само ме мъмри че не я гледам и е много напрегнат .Аз съм свикнала да не съм постоянно до нея да я паза да не падне или да не се удари .Сама се справя с ситуацийте още от малка .Е не я оставям съвсем сама на улицата но така сме си свикнали . ThinkingДокато таткото не е така той трепере да не падне да не се ужули и какво ще мине Hug .Някой път много ме дразни като ми прави такива забележки. А пък и аз както и всяка майка мога да предположа (горе долу как ще реагира)Но това си е индивидуално а и трябва повече време да прекарва с детето за да му научи навиците newsm78

# 48
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Моя хич не го бива ...камо ли да гледа дете .Един път само сгреших да му дам количката , но вече знам  Naughty.Всякакъв др инстинкт може да има , но да е баща тц Naughty

# 49
  • Мнения: 7 430
Понякога - да Laughing понякога - не Crossing Arms
На моменти е Whistling

# 50
  • Мнения: 5 299
Мъжът ми работи извън БГ, и малката израстна само покрай мен. Дойде си за 1 седмица, оставих маклата при него за 1 мин, и отбелязахме първото и падане от леглото Mr. Green Нямам наблюдения още до колко ще се справя, но и той няма никаква практика все още Blush

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Абе моят я гледа чудесно, пази я, не е имало инциденти  newsm10. Но аз все съм недоволна  Mr. Green Все му казвам, че не се справя с нещата, както аз бих искала. А честно казано, какво май@ата си искам повече не знам  Crazy

# 52
  • Мнения: 4 629
Моят мъж счита, че понякога пазенето ми е прекалено. Аз не бих казала, че той няма инстинкт да пази детето. По-скоро пазенето му е различно от моето. Това не го прави нито по-добро нито по-лошо

Общи условия

Активация на акаунт