Dobar zabolekar

  • 2 670
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Zdraveite.
Moje li nqkoi da mi preporacha dobar zabolekar za postavqne na koronki ot rayona Varna?

# 1
  • Мнения: 9 991
Zdraveite.
Moje li nqkoi da mi preporacha dobar zabolekar za postavqne na koronki ot rayona Varna?

Доктор Кулева : 052/614007, доктор Маринова : 0886907334 и двете са готини , работят внимателно и евтино.

# 2
  • Мнения: 0
Zdraveite.
Moje li nqkoi da mi preporacha dobar zabolekar za postavqne na koronki ot rayona Varna?

Доктор Кулева : 052/614007, доктор Маринова : 0886907334 и двете са готини , работят внимателно и евтино.

Blagodarq ti mnogo za barziq otgovor.Moga li da popitam ti kakvo si si pravila pri tqh?Ne e nujno da otgovarq6,prosto za6toto iz4etoh mnogo za postavqne na koronki i bilo mnogo vajno kak 6te gi izrabotqt,kak 6te ti gi postavqt(spesialno rab4etata trqbvalo da badat dobre izpileni i t.n.) Interesuvam se za6toto iskam da si slagam 14 koronki i vse pak stava vapros za dosta pari i ako ne mi gi izrabotqt i postavqt dobre 6te si patq mnogo....Blagodarq ti predvaritelno

# 3
  • Мнения: 9 991
Майка е мед. сестра на зъболекари , семейни приятелки са и доктор  Кулева ми е правила доста зъби , коронки имам 1 , другите зъби са ми живи . С фасети мисля не работят , мисля майка имаше и такава позната, но тя работи по-скъпо . Зъботехника прави коронките, той ако не ги направи както трябва  , и двете са на години и с опит . Почтени са, няма да си свалят кожата от цени , за мен работят хубаво .

Облича се само мъртъв зъб , не ходи при такива , които ще ти слагат коронки на живи да ти вземат парите. Ако имаш нужда от естетика, фасети се слагат.

# 4
  • Мнения: 0
Майка е мед. сестра на зъболекари , семейни приятелки са и доктор  Кулева ми е правила доста зъби , коронки имам 1 , другите зъби са ми живи . С фасети мисля не работят , мисля майка имаше и такава позната, но тя работи по-скъпо . Зъботехника прави коронките, той ако не ги направи както трябва  , и двете са на години и с опит . Почтени са, няма да си свалят кожата от цени , за мен работят хубаво .

Облича се само мъртъв зъб , не ходи при такива , които ще ти слагат коронки на живи да ти вземат парите. Ако имаш нужда от естетика, фасети се слагат.
Blagodarq ti mnogo.Az se obajdah i na dvete,ednata q nqmashe(govorih s nqkakav maj) a drugata....kaza mi che ne pravqt cirkonievi koronki...Posle namerih tuk v Internet edin dr.Venelinov(v nqkakav forum)i se obajdah tam,sekretarkata beshe mnogo lubezna i se razbrahme da mu pratq mail i snimka,kakto i napravih no taka i ne mi otgovori...Az sam s parodontit i mai shte se naloji lechenie parvo,no taka i ne razbrah kakva e cenata na zirkonievi koronki ili faseti vav Varna...Shte opitam da se svarja otnovo s tazi zabolekarka koqto ti mi preporacha.Moqt problem e che gornite mi zabi ne izglejdat dobre,i iskam prosto da promenq tova.Tuk e mnogo skapo i zatova iskah da opitam v Bulgaria,no znam che ne moga da razchitam tam na vseki za sajalenie

# 5
  • Мнения: 9 991
И аз съм с парадонтит , нито доктор  Кулева, нито доктор  Маринова правят пластика на венци .Коронка е грубо 200 лв. фасетите са много скъпи , но нямам идея колко точно . Кадърен доктор жив зъб няма да ти облече, има различни методи за естетика, при всички положения ще ти е скъпо . За целта може би към голяма клиника трябва да се обърнеш . Ако са кариеси там на оголването , се слага пломба и не си личи . Парадонтита лечение няма.

# 6
  • Мнения: 0
И аз съм с парадонтит , нито доктор  Кулева, нито доктор  Маринова правят пластика на венци .Коронка е грубо 200 лв. фасетите са много скъпи , но нямам идея колко точно . Кадърен доктор жив зъб няма да ти облече, има различни методи за естетика, при всички положения ще ти е скъпо . За целта може би към голяма клиника трябва да се обърнеш . Ако са кариеси там на оголването , се слага пломба и не си личи . Парадонтита лечение няма.

Blagodarq ti.Tova parodontita e kovarna bolest,koqto za sajalenie ne se lekuva,prava si.No bih iskala dokato sam oshte mlada da se radvam na hubavi zabi....Moqt zabolekar tuk e sashto protiv koronkite,no tai kato edin den shte izgubq vsichki zabi,moje sled 2,moje sled 20 godini,bih iskala da napravq neshto za vanshniq im vid.Otkazvam se ot koronkite,no faseti moje bi shte sa dobro reshenie.
 newsm78

# 7
  • Мнения: 9 991
To то парадонтита се развива , нито коронки нито фасети ще го спрат , защо си решила ,че това е начина не знам. Зъби от парадонтит на пенсия ще изгубиш .Успех в лечението .

# 8
  • Мнения: 0
To то парадонтита се развива , нито коронки нито фасети ще го спрат , защо си решила ,че това е начина не знам. Зъби от парадонтит на пенсия ще изгубиш .Успех в лечението .



Ami na 38 godini sam i vse pak bih iskala da se radvam na hubava usmivka.to spasenie nqma,prosto e vapros na vreme koga shte gi izgubq......Blagodarq ti

# 9
  • Мнения: 9 991
Аз имам пломби там където има потъмняване , не го написах по-рано защото това не е най--адекватното решение , усмивката ми  е хубава. По-добрия вариант е пластика на венеца, но е скъпо и резултата не е сигурен. Успех с лечението   bouquet

# 10
  • Мнения: 0
Аз имам пломби там където има потъмняване , не го написах по-рано защото това не е най--адекватното решение , усмивката ми  е хубава. По-добрия вариант е пластика на венеца, но е скъпо и резултата не е сигурен. Успех с лечението   bouquet

Blagodarq ti Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт