Доволни ли сте от количка Chicco I-move, защото аз изобщо не съм!

  • 1 488
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Доволни ли сте от тази количка  или не.Купих си я когато се роди синът ми и честно казано, за парите си е пълен боклук. Започна да скърца още на втория месец. Синът ми вече е на годинка и тя скърца все повече и повече. Плата е ужасен, стана на топчета и много трудно се почиства. Също така облегалката на седалката има само две положения. Или напълно легнало, или напълно седнало, което е много неудобно за преходния период- 4,5,6ти месец на бебето. Има и други неща, но те са по-дребни и не дразнят толкова. Само при мен ли е така, или и вие не сте доволни от този модил?

# 1
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 378
Chicco явно не са вече това което бяха да кажем преди 10г....За този модел,както и за други съм чувала отрицателни отзиви,не сте единствена,жалко само,че сте се изръсила с толкова пари Sad

# 2
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ти не пробва ли облегалката колко положения има в магазина? В описанието по нета пише, че има 3 положения.
След като е започнала да скърца върни я с рекламация.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 611
  И кога, казваш, я купи тази количка? Защото според подписа ти синът ти е на много повече от годинка?? Не е ли малко тежък вече за количката? А сега де   Naughty

# 4
  • Мнения: 27
Синът ми е на 7 години и половина, дъщеря ми е на 3 години. Пиша поста от името на моя приятелка, която няма регистрация и се чуди какво да прави с тази количка за 2000лв, соято скърца та се къса. Магазинът не искат да я вземе за рекламация, тъй като гаранцията е 6 месеца, а количката е на 1 година.
И МИ ПИСНА ОТ ЗЛОБНИ ЖЕНИЧКИ, КОИТО СЕ ЧУДЯТ С КОГО ДА СЕ ЗАЯДАТ  И ВЕЧНО ТЪРСЯТ КОНСПИРАЦИЯ!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 611
  И на мен ми писна от евтини номерца и провокативни мнения, но си трая  Sunglasses
  Ако това с приятелката го беше уточнила в първия пост, можеше и да ти повярваме  Peace  Ласкаеш ме с тези определения, благодаря  bowuu

# 6
  • Мнения: 27
Моля! Нямам време да уточнявам и обяснявам. Имам въпрос, задавам го. Който желае отговаря. Някои обаче просто ровят в нета, за да се заяждат.
Мисля да приключим спора, че ми се ще хората да кажат нещо по въпроса за количката.

Общи условия

Активация на акаунт