Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 13

  • 26 410
  • 757
  •   1
Отговори
# 420
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Разговор по телефона ще бъде

# 421
  • Мнения: 9 541
Ей ме на и мен, привет Гаркине Hug Hug Hug
 Знаех си, че тази година някак не исках да боядисвам яйца Mr. Green....от 25 яйца се счупиха 20, сварих допълнително още 3 и те до едно се спраскаха Mr. Green Но остана по едно за чукането утре Joy Joy Joy Joy
Козунакът /купешки/ се изяде, агнешко няма, та утре ще сме на зелена салатка с мнООООто счупени яйчица newsm68 smile3532

# 422
  • Мнения: 1 499
Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не знаеш ли , че счупеното носи щастие  Joy Joy Joy

 Мария  #Crazy Габри що рече като ни се обади  #Crazy #Crazy #Crazy newsm78

# 423
  • Мнения: 1 499
Тонио  Heart Eyes



# 424
  • Мнения: 9 541
Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не знаеш ли , че счупеното носи щастие  Joy Joy Joy

 Мария  #Crazy Габри що рече като ни се обади  #Crazy #Crazy #Crazy newsm78

 Joy Joy Joy Joy Ами дали да не взема да отида да строша и последните пет rotfImbo rotfImbo rotfImbo  ..... И хоп с куфаpите пpи Гаpко  newsm44

# 425
# 426
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Оф, нищо особено не каза. Всички в семейството много доволни, общото което имал с  Р. В. било че и двамата били италианци hahaha добре, че ни каза  Shocked Силвия го питаше как се справил със заучаването на танците и.... май това беше. А, питаше го дали се е гледал първата вечер, той взе да се обяснява, че не можал пък вчера я гледал и такива глупости колко да запълнят ТВ време.
Лиа Hug не се коси и така ще мине Великден  Hug
Здраве да има, пък яйцата и счупени пак ще си ги хапнете. Между другото, Шаци беше постнала тук в темата един начин за боядисване на яйца Mr. Green Твоите яйца са точно за това Laughing

# 427
  • Мнения: 9 541
Мария Hug, мерси, че обясняваш за интервюто  bouquet, аз нали и нищо не отварям, та ако не напишете тук, ще си остана неграмотна по отношение на развитието на Дарио Joy Joy Joy

Аз не се кося за счупеното, кося се, че не исках да боядисвам яйца и трябваше да послушам вътрешния си глас Heart Eyes  Thinking newsm78

# 428
  • Мнения: 1 499
Мария  newsm51 newsm51 newsm51

# 429
# 430
  • Мнения: 1 095
Валтер Нудо съм го гледала единствено в "incantesimo" не знам кой поред сезон.
И най-хубавото нещо в сезона беше той и младата докторка ли беше, медицинска сестра
ли беш, с която се залюби не само във филма, но и в живота. Четох че били женени,
но дали все още са - не знам.
Като игра, нищо не мога да кажа, той сериалът един такъв, че не може човек
да търси някакъв талант в актьорите. Но като двойка двамата актьори най-много
ми допаднаха от всички двойки, които минаха през всичките сезони на сериала.





Самуела Сардо



Идвали са в България двамата.

# 431
  • Мнения: 1 095
Ей ме на и мен, привет Гаркине Hug Hug Hug
 Знаех си, че тази година някак не исках да боядисвам яйца Mr. Green....от 25 яйца се счупиха 20, сварих допълнително още 3 и те до едно се спраскаха Mr. Green Но остана по едно за чукането утре Joy Joy Joy Joy
Козунакът /купешки/ се изяде, агнешко няма, та утре ще сме на зелена салатка с мнООООто счупени яйчица newsm68 smile3532



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ами то, нали трябва и без това да ги чупим.
Не се кахъри.  Hug

# 432
  • Мнения: 1 499
Кали , днес във Verissimo Валтер Нудо  беше много красив ,много  smile3521 .Каква реклама направиха , че ще има изненада с Гарко  ooooh! А то , нищо  Sick

Каква ли глупост пак са написали в официалната страница на Габриел , та днес тя не съществува  newsm78  Тея фенове не са добре психически   ooooh!  А най ме учудва , че при безспорния брой на хора които го харесват , почти под всяка снимка ще има някой , който ще напише , че е бездарен , лае вместо да рецитира и е  грозен   #Crazy  Преди 2 минути четох един , че е стоял зад него в Amici и бил толкова грозен , че само очите го спасявали , но им трябвало повече коректор , защото имал огромни кръгове под очите  ooooh! Аз съм без думи  ooooh! Може би ние българите не сме най - злобните хора , като гледам италианците какви ги пишат  #Crazy


# 433
  • Мнения: 1 499
За Лия  Heart Eyes

# 434
  • Мнения: 1 499
Колко красив е сниман Рилския манастир в очакване на Възкресението !

Общи условия

Активация на акаунт