Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 13

  • 26 384
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 499
Тези с Габри ги боядисвахме  Mr. Green




smile3524

# 436
  • Мнения: 1 095
Кали , днес във Verissimo Валтер Нудо  беше много красив ,много  smile3521 .Каква реклама направиха , че ще има изненада с Гарко  ooooh! А то , нищо  Sick

Каква ли глупост пак са написали в официалната страница на Габриел , та днес тя не съществува  newsm78  Тея фенове не са добре психически   ooooh!  А най ме учудва , че при безспорния брой на хора които го харесват , почти под всяка снимка ще има някой , който ще напише , че е бездарен , лае вместо да рецитира и е  грозен   #Crazy  Преди 2 минути четох един , че е стоял зад него в Amici и бил толкова грозен , че само очите го спасявали , но им трябвало повече коректор , защото имал огромни кръгове под очите  ooooh! Аз съм без думи  ooooh! Може би ние българите не сме най - злобните хора , като гледам италианците какви ги пишат  #Crazy

Това трябва да е успокоение за нас.

Аз не мога да разбера, как хора хабят сили и нерви, да коментират и да убеждават другите в обратното.
Може би не на всеки му харесва Гарко. Може би не на всеки му е толкова идеален. (на мен също - и слава Богу). Критерите за красиво, хубаво, симпатично, харизматично...... и т.н. са толкова размити.
Ще има и такива, дето няма да го харесват, но какво правят в неговата страница във Фейса.

Мое мнение е, но по-добре човек да хвърля усилия и да гледа неща, които му пълнят душата, отколкото обратното.
Ами нека да търсят, аз съм сигурна, че за всеки "вкус" ще се намери "вкусното парченце", "дозираната хапка".

# 437
  • Мнения: 9 541
Кали , днес във Verissimo Валтер Нудо  беше много красив ,много  smile3521 .Каква реклама направиха , че ще има изненада с Гарко  ooooh! А то , нищо  Sick

Каква ли глупост пак са написали в официалната страница на Габриел , та днес тя не съществува  newsm78  Тея фенове не са добре психически   ooooh!  А най ме учудва , че при безспорния брой на хора които го харесват , почти под всяка снимка ще има някой , който ще напише , че е бездарен , лае вместо да рецитира и е  грозен   #Crazy  Преди 2 минути четох един , че е стоял зад него в Amici и бил толкова грозен , че само очите го спасявали , но им трябвало повече коректор , защото имал огромни кръгове под очите  ooooh! Аз съм без думи  ooooh! Може би ние българите не сме най - злобните хора , като гледам италианците какви ги пишат  #Crazy

Това трябва да е успокоение за нас.

Аз не мога да разбера, как хора хабят сили и нерви, да коментират и да убеждават другите в обратното.
Може би не на всеки му харесва Гарко. Може би не на всеки му е толкова идеален. (на мен също - и слава Богу). Критерите за красиво, хубаво, симпатично, харизматично...... и т.н. са толкова размити.
Ще има и такива, дето няма да го харесват, но какво правят в неговата страница във Фейса.

Мое мнение е, но по-добре човек да хвърля усилия и да гледа неща, които му пълнят душата, отколкото обратното.
Ами нека да търсят, аз съм сигурна, че за всеки "вкус" ще се намери "вкусното парченце", "дозираната хапка".

Кали Hug, ами тия, дето един път им харесва, друг път не, какво да правят? Joy Joy Joy
Виж, шоколадовото яйце на ддд123 Hug го унищожих с един замах, мерси мнОго Peace  Kissing Heart

# 438
  • Мнения: 1 499
Ха , ха ..дори и тук ... Hug От вчера всички участвали във филма " Incompresa " на Азия Ардженто се поздравяват с избирането му да участва в класацията на Кан 2014 и под снимката на Гарко  ,  са написали   #Crazy мистър БОТОКС .....



 Филма на снимките изглежда много откачен  #Crazy дано пък има съдбата на Голямата красота ...



 lovekiss lovekiss lovekiss

# 439
  • Мнения: 24
Ох, Тонио, Тониоооо!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наслаждавам му се по Диема фемили. Това са сериите, в които ми е най-гаден - когато прелъстява адашката ми. Но нали е Тонио, прощавам му.  Praynig Praynig Praynig

# 440
# 441
  • Мнения: 9 541
И една Лаура Торизи Wink Thinking

# 442
  • Мнения: 9 541


Бон, Германия

# 443
  • Мнения: 24
Боже, каква красота! ♥♥♥
Господ като е раздавал се е самозабравил. Grinning Grinning Grinning

# 444
  • Мнения: 1 095


Кали Hug, ами тия, дето един път им харесва, друг път не, какво да правят? Joy Joy Joy
Виж, шоколадовото яйце на ддд123 Hug го унищожих с един замах, мерси мнОго Peace  Kissing Heart

ЛиаHug Hug Hug Hug   love001  love001  love001 аз затова написах, че това е само мое мнение.
Така виждам/усещам аз нещата.
Всеки има право на мнение разбира се.
Аз просто не съм (научих се) привърженик на острата критика.
Мен мисълта ми е съвсем друга.
Усеща се когато някой е влязъл някъде с ясното съзнание да обижда, да се подиграва и т.н.
Не съм привърженик на това.
Иначе съм за изказване на мнение - било то положително или отрицателно, особено за играта на актьорите, за сценария... всичко свързано с филма/сериала,

И на мен не всяка продукция с участиетона Гарко ми е харесала.
И не винаги ми харесва на фотките (особено от реалния живот)...
Казвала съм го. Споделяла съм го.

Скрит текст:
В нет пространството (е факт) повечето хора влизат, за да изкарат агресията, която е провокирана от реалния живот и тук скрити зад ник, влизат някъде "излеят злъч, помия" и излязат.
Вчера четох, че самото сърфиране из нет пространството, също кара хората да злобеят. Виждали сме го под статии. Дали ще е Григор Димитров (как така успял, я да го оплюем), дали ще е някой достоен друг българин - (които напоследък да ги броиш на пръсти) - отдолу под статията чудеса се пишат. Чак се чуди човек, от къде ги вадят тези изрази и думи... Друг пример, дават в статията - когато някой види, че "приятел" от Фейса е качил снимки от почивка, екскурзия или други положителни изживени емоции, то в отсрещната страна се отключвала завистта...

 Ето тези неща имах в предвид.

Пак повтарям, всичко написано по-горе е само мое мнение, надявам се да не си навлека неприятности...

# 445
  • Мнения: 9 541
Кали Hug, пак мислим еднакво Peace Joy Joy Joy

Човек може да каже спокойно и нещо като не му харесва, като го дразни и т.н.,  важното е да е добронамерен и честен и към себе си и към другите! Злонамереното хулене е за ниско интелигентни адреналинови маниаци, да се "разтоварят" от агресията към света, горкичките Stop

# 446
  • Мнения: 1 095
Кали Hug, пак мислим еднакво Peace Joy Joy Joy

Човек може да каже спокойно и нещо като не му харесва, като го дразни и т.н.,  важното е да е добронамерен и честен и към себе си и към другите! Злонамереното хулене е за ниско интелигентни адреналинови маниаци, да се "разтоварят" от агресията към света, горкичките Stop


 newsm10 newsm10 newsm10

Знам, че ще ме разбереш. 
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 447
# 448
  • Мнения: 1 499
.....плахо да се изкажа и аз .....Габри тук много ми харесва  smile3506




 Heart Eyes

# 449
  • Мнения: 1 499
А тук   bishop bishop bishop



 Heart ... размечтах се нещо ...се забелязвам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт