Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 38 ~

  • 45 413
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766
Нови прекрасни снимки от тази вечер на Алп и Гюлджан! Забавляват се в някакво заведение заедно с други хора от снимачния екип на сериала, както и с техни приятели. Толкова са готини, сладки и чаровни. Гюлджан е изумително красива - Алп също е супер. Много им се радвам ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts







# 16
  • Мнения: 2 177
Нови прекрасни снимки от тази вечер на Алп и Гюлджан! Забавляват се в някакво заведение заедно с други хора от снимачния екип на сериала, както и с техни приятели. Толкова са готини, сладки и чаровни. Гюлджан е изумително красива - Алп също е супер. Много им се радвам ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts








Роси, благодаря ти за прекрасните снимки.   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 177
Като гледам анкетата, резултата е много интересен..

# 18
  • Мнения: 2 177
Роси нали беше пуснала новината в старата тема, че Берк ще има нов проект.  Тогава не можах да кажа това, което мисля. Искам да кажа, че много се радвам, че  Берк ще се снима отново в сериал. Той е много талантлив и заслужава най-доброто. Пожелавам на новия му проект да се задържи много по-дълго от предните му два проекта, които свалиха от екран.

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 2 177
Фен на Уур му е направил рисунка.

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 924


Roxis,мерси за темата!   bouquet

Тази вечер се глася да гледам серията...Да видим,дали ще вдяна!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 177


Roxis,мерси за темата!   bouquet

Тази вечер се глася да гледам серията...Да видим,дали ще вдяна!  Mr. Green


Привет Lora-Di.
Довечера за серията, какво да ти кажа..и аз не разбирам кой знае какво, но схващам повечето неща...

# 25
  • Мнения: 11 766
Като гледам анкетата, резултата е много интересен..

Така е! Аз лично гласувах с Да - много се радвам за Мурат и Лейля ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 11 766
Роси нали беше пуснала новината в старата тема, че Берк ще има нов проект.  Тогава не можах да кажа това, което мисля. Искам да кажа, че много се радвам, че  Берк ще се снима отново в сериал. Той е много талантлив и заслужава най-доброто. Пожелавам на новия му проект да се задържи много по-дълго от предните му два проекта, които свалиха от екран.

И аз пожелавам много успехи на Берк в новия му проект - той го заслужава, защото е невероятен. Предния му сериал "Benim Hala Umudum Var" за мен също е супер успешен. 33 вълнуващи епизоди без излишно разкатаване. И най-важното е че сега му се наслаждаваме тук. Много се радвам ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 27
  • Мнения: 11 766

Страхотни са! Това е колаж от снимките в Мардин. Благодаря ти и за останалите снимки - супер са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 28
  • Мнения: 11 766


Roxis,мерси за темата!   bouquet

Тази вечер се глася да гледам серията...Да видим,дали ще вдяна!  Mr. Green



Радвам се, че темата ти харесва! Супер е, че ще гледаш епизода тази вечер - незнам дали си наясно с промените в сезон 8. Ако имаш въпроси питай ... smile3525 newsm76  Kissing Heart

# 29
  • Мнения: 11 766
Сега дават озета от предния епизод. Новият епизод започва след малко - приятно гледане на всички ...  smile3525 Two Hearts  love001



http://canli.kanald.com.tr/

Общи условия

Активация на акаунт