MAC & Sephora - 22 тема

  • 46 584
  • 722
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 579
А аз съм в очакване на тази палитра     https://www.google.bg/search?q=sephora+plum+daze+blinged+palette … -_JM%3B1200%3B797

# 106
  • София
  • Мнения: 1 500
Предполагам по главната може да има,но ми е малко трудно с двете деца да ида до там,а и голямата ми дъщеря им изправя косите в подобни магазини  JoyВсички тестери са нейни.Веднъж улисана в разговор на щанда,забелязвам,че дънките и виснали и каквво да  видя,двата и джоба пълни с гланцове.За малко да си тръгнем така newsm62

На главната в Пловдив има Прити шоп, където предлагат Шанел. Сигурно има и спиралата. Магазинът е до Мак Доналдс. Можеш да провериш там.  Peace

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета,знаете ли дали магазините в Дъ Мол ще работят ли в понеделник?
Ще ми се да мина да разгледам новите неща в Сефора Peace

# 108
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Любопитна съм за новия аромат на Ести за лято 2014 Wink
Миналогодишният парфюм ми е точно наполовина и страшно ми харесва, да видим тазгодишният как ще е, по принцип ароматите на Ести са винаги различни а този за 2012 въобще не ми хареса.
А палитрата е интересна, да,  но не мога да разбера над първите цветове от ляво надясно има нещо като целофан или е от снимката, или консистенцията им е такава newsm78
Днес най накрая и аз пробвах обстойно новите червила на марката и много ми харесаха, сигурно ще взема Rebeliuos Rose  Heart Eyes

# 109
  • София
  • Мнения: 4 752
Новите неща на Шанел са вече и в Сефора, the mall. Традиционно готини са си, но нищо не ме грабна много. Глост bliss е хубав, а цените май пак са вдигнати. Червилата са вече по 64 лв; шайн 62.
Фдт ми се стори много изсушаващ, направо ми сбръчка ръката, където го нанесох Shocked

Мисля да пробвам Герлен Jolie teint Crazy не съм ползвала подобно чудо.

# 110
  • Мнения: 906
Да,Михи и аз за Прити само се сетих,за това споменах главната.Ще отскоча при първия удобен случай.Имаше разлика в ефекта на нормалната и водоустойчивата ле волюм нали?

# 111
  • Мнения: 1
Да,Михи и аз за Прити само се сетих,за това споменах главната.Ще отскоча при първия удобен случай.Имаше разлика в ефекта на нормалната и водоустойчивата ле волюм нали?
На мен водоустойчивата ми гаресва повече.. Не ми се рони изобщо, не ми се размазва и я свалям лесно с мицеларната на Nuxe..  Имала съм само веднъж неводоустойчива и не помня дали има разлика в ефекта върху миглите,но определено си спомням,че през пролетта,когато имах алергия,вечно си ходех като панда Grinning

# 112
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833


Мисля да пробвам Герлен Jolie teint Crazy не съм ползвала подобно чудо.

Герлен Jolie teint не е лош, но най светлия цвят натурел си е за лице с тен, напасва си горе долу като го разнесеш, но после има разлика с шията. Мисля че за лятото ще е ок.
А фондьотена за който говориш в постта си не е ли Vitalumere perfection в черната тубичка?
Тук странно защо не са го заредили...а колекцията Variacion с червилата и гланцовете да newsm78

# 113
  • Мнения: 31 206
Водоустойчивата спирала на Шанел Льо Волюм няма нищо общо с обикновения вариант и за мен е много зле. Peace
Цените на Шанел са отново вдигнати наистина. Яка тъпотия! ooooh!
Аз купих 4 неща от новата колекция непланирано и искам още едно-две червила. Blush Whistling
Ружа е убийствено ярък и се влюбих от пръв поглед в него. Whistling Разбиващ е просто. Пигментираността му е ужасяваща.
Пак има обаче по две-три бройки от продуктите. Sick
А едно червило въобще не беше докарано в Сефора, което е доста странно, тъй като го има на други места.
От новия фон до тен има тестери само на 30 номер, който е много тъмен. Аз си взех мостра на 20 и нямам търпение да го пробвам утре. На ръката ми стоеше много добре, но наистина е доста сух. Дано ми пасне на лицето.

Армирка, би трябвало всичко да работи в Понеделник, но най-добре питай по телефона.

# 114
  • София
  • Мнения: 4 752


Мисля да пробвам Герлен Jolie teint Crazy не съм ползвала подобно чудо.

Герлен Jolie teint не е лош, но най светлия цвят натурел си е за лице с тен, напасва си горе долу като го разнесеш, но после има разлика с шията. Мисля че за лятото ще е ок.
А фондьотена за който говориш в постта си не е ли Vitalumere perfection в черната тубичка?
Тук странно защо не са го заредили...а колекцията Variacion с червилата и гланцовете да newsm78



Да, в черната тубичка Hug Тук го има вече.

Хмм, ще го помисля още jolie teint, тук го няма все още и само четох хубави неща, но със сигурност ще ми е тъмен без да имам тен Rolling Eyes

Денси, честити червила  bouquet аз ружа въобще не съм го видяла ooooh! Crazy

# 115
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Илли, открих че има и цвят Claire, тук започват от натурел. Пробвай непременно, има хубаво покритие без да е тежък, има и СПФ 20, коет е добре за лятото.
Денси,честити ти продобивки    bouquet
Аз пък мислех да пробвам точно 30 номер от шанелския, но ти си светла, или по принцип е тъмен? А като консистенция как е, много ли е лек,  разлива ли се при проба както новия Ланкомски или е нормално лек? Как го обясних и аз, ама мисля че ме разбрахте Peace

# 116
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Няколко суоча на червилата от колекцията на Proenza Schouler за MAC:

Скрит текст:

# 117
  • Мнения: 31 206
Денси,честити ти продобивки    bouquet
Аз пък мислех да пробвам точно 30 номер от шанелския, но ти си светла, или по принцип е тъмен? А като консистенция как е, много ли е лек,  разлива ли се при проба както новия Ланкомски или е нормално лек? Как го обясних и аз, ама мисля че ме разбрахте Peace
На мен ми се стори доста тъмен номер 30, на ръката пробван. Аз съм бяла и нося 20 при Шанел, а 30 ми е тъмно. Фон дьо тена е течен и ми казаха, че също задължително, като Аквалюмиера се разбива преди да се използва, като се запушва отгоре с пръст и чак тогава се излива капка върху четката примерно. Не мога да сравня с Ланком, тъй като не ползвам техни фон дьо тени. Моменталически попи в кожата на ръката и ми остави точно усещане за велур. Според мен ще изсушава, ако кожата ти не е мазна. Ще го пробвам като излизам и ще пиша още отзиви. Много ми харесва шишенцето изцяло в черно и е леко, но това че се разбива лично мен ме дразни сериозно.

# 118
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Запис кои номера се внасят тука от новият ФДТ на Шанел? На мен б10 от Аква Виталюмер ми тъмнее, а си бях взела от чужбина някакъв по светъл, Бежаво Пастел, докато тука само Бежаво пише ? Simple Smile

# 119
  • Мнения: 31 206
От 10 започват, после 20, после 23 ли е не знам, 30 и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт