MAC & Sephora - 22 тема

  • 46 583
  • 722
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Честит празник ! Извинявам се че със закъснение пиша, да в Микото е заредена както и на Диор новите неща.
Беж на Шанел е хубава пудра но за силно мазни кожи някак си не ми се нрави. На моята кожа е идеална обаче съм в чуденска дали да я подновя, че почти ми е свършила.

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 13:25 от deadly_vesi

# 136
  • Мнения: 2 843
Аз съм в търсене на нова пудра.

Последната, която си взех, е DIORSKIN FOREVER Pressed Powder в цвят Transparent Light 001 (най-светлия). Не съм достатъчно доволна от нея, но за първи път ми е трудно да опиша защо. Пудрата е свръхнезабележима, все едно нямам нищо на лицето, което би трябвало да е по-добър вариант, отколкото ако беше като маска. Но пък ми убягва в такъв случай смисълът от нея - слагам нещо, което го няма.

И друго: хем е незабележима, хем накрая ми прави тена по-тъмен, отколкото искам. А аз искам изсветляване. С две думи така стоят нещата: слагаш от пудрата, нищо не се вижда, нищо не се напластява, но накрая ставаш с по-забележим тен. За някои този резултат сигурно е супер, за мен не е.

И сега съм се спряла на 2 варианта:
Shiseido Translucent Pressed Powder:

Urban Decay De-Slick Mattifying Powder:

Силно се надявам тези пудри на истина да са светли. Подозирам, че най-добра за мен би била пресованата пудра на НАРС, но поръчката ми е трудна, никога не съм опирала до превозвачи и най-вероятно няма да имам шанса да се сдобия с нея.

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Имала съм Urban Decay De-Slick Mattifying Powder.  Peace
Тя е чисто бяла, не е с цвят. Ами... честно казано, не ми харесваше - нито ми матираше достатъчно добре, нито беше достатъчно издръжлива, а и стоеше леко брашняно на лицето.

# 138
  • Мнения: 2 843
При Диор хич няма брашнян ефект, но пък ми е тъмна. Явно предпочитам брашно пред тен. Simple Smile

П.П. На Шисейдо имам свободната пудра от този вид (но сега търся пресована, за носене в чанта). Не е лоша, не е брашняна. Но не ми харесва това, че хем е по-скъпа от диорската, хем е по-малка като количество. Малко се надценяват.

# 139
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аглая Епанчина, аз бих ти препоръчала тази, пресования вариант



и тя е чисто бяла, няма цвят, щом търсиш изсветляване като ефект освен това и матира, не лъсвам с нея цял ден, пробвай!

# 140
  • Мнения: 2 843
Благодаря за предложението!
В нашата Сефора я има, нали?

# 141
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
От редовната линия на MUFE е, би трябвало Peace

# 142
  • Мнения: 31 206
Да има я. Peace

# 143
  • София
  • Мнения: 85
Аглая Епанчина, аз бих ти препоръчала тази, пресования вариант



и тя е чисто бяла, няма цвят, щом търсиш изсветляване като ефект освен това и матира, не лъсвам с нея цял ден, пробвай!

Тази и аз я препоръчвам! В момента я ползвам и съм много доволна.

# 144
  • Мнения: 2 843
Помните ли каква е цената на тази пудра?

# 145
  • София
  • Мнения: 1 500
Силно се надявам тези пудри на истина да са светли. Подозирам, че най-добра за мен би била пресованата пудра на НАРС, но поръчката ми е трудна, никога не съм опирала до превозвачи и най-вероятно няма да имам шанса да се сдобия с нея.

Преди време се коментираше, че пудрата на Нарс може да се поръча без превозвач от HQ, директно до България, независимо, че пише че не доставят.

От новата колекция на Шанел си взех едно червило rouge coco irresistible 62 и един глос tocade glossimer 182.  Heart Eyes

Харесах и още един два цвята, но се възпрях.  Simple Smile

Ружове нямаше в Парадайз, явно са свършили, от новия фон дьо тен взех за проба цвят 22, като пробвам ще споделя.  Peace

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 20:12 от Мihaela_z

# 146
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Помните ли каква е цената на тази пудра?

Около 80 лева.

# 147
  • Мнения: 2 843
Lindita, благодаря! Горе-долу цените са сходни при тези брандове. Може да намина да погледна тази пудра.

# 148
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да попитам - свършиха ли новите неща на Шанел? За да зная - има ли смисъл да ходя  Blush

# 149
  • Мнения: 557
Аленка днес в Прити шоп в пряката на Витошка ги имаше всички неща.Само за ружовете не мога да кажа със сигурност - защото изобщо не се сетих за тях. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт