MAC & Sephora - 22 тема

  • 46 620
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Определено е интересна Peace Ще се пробва Flutter

# 691
  • Мнения: 60
Здравейте!
Не знам дали това е правилната тема в която е редно да пиша.. извинявам се ако не е.

Имам ваучер на стойност 50 лева от Sephora ,но в момента няма какво да си купя от там,тъй като на скоро се обзаведох с доста козметични продукти.Но пък си харесала едни други неща ( гел лакове) и бих искала да си ги купя тях.
Все си мисля,че на някоя от вас дами този ваучер би влязъл в употреба...От София съм и ако някоя от вас иска да го купи мога да го занеса на място.



В Sephora има  гел лакове на Alessandro Striplac.

# 692
  • София
  • Мнения: 9 582
Момичета дайте ми съвет за червило.
Колебая се между новите червила на ЕЛ-потент или пауърфул или флуидните червила на Диор. На една и съща цена са така или иначе.
Проблемът ми е, че от течни червила имам разтичане по контура и това е грозно и неприятно от където и да го погледнеш. Sick Имам вече едни ситни "пропуски" в контура, невидими с просто око Mr. Green, които с по-течни червила ми създават ядове. ooooh!
Та за флуидните имам притеснение, че няма да ми се задържат и ще излизат от контура, но все се надявам, че новата технология си е нова технология и това няма да ми се случва. Thinking

# 693
  • София
  • Мнения: 4 793
EL определено Peace

И то powerful, защото potent  е с една идея по-лоша формула и подчертава сухи участъци на устните. Аз лично малко съжалявам,че не взех powerful вместо него.

Някой да знае какво е намалението в Сефора този уикенд с талон от някое от списанията?

# 694
  • Мнения: 1 045
Момичета дайте ми съвет за червило.
Колебая се между новите червила на ЕЛ-потент или пауърфул или флуидните червила на Диор. На една и съща цена са така или иначе.
Проблемът ми е, че от течни червила имам разтичане по контура и това е грозно и неприятно от където и да го погледнеш. Sick Имам вече едни ситни "пропуски" в контура, невидими с просто око Mr. Green, които с по-течни червила ми създават ядове. ooooh!
Та за флуидните имам притеснение, че няма да ми се задържат и ще излизат от контура, но все се надявам, че новата технология си е нова технология и това няма да ми се случва. Thinking

Твърдо Диор - ЕЛ са си като обикновени червила, а ефекта от Диор е друг. За описания проблем използвай винаги молив в нюд и минавай с ФдТ по устните.

# 695
  • Мнения: 3 353
Копче, със сигурност ще получиш напълно противоречиви мнения, но според мен въпросът, който трябва да си зададеш, е какъв всъщност ефект търсиш.

Те са толкова различни като формула, начин на нанасяне и ефект, че аз не бих си позволила да ги сравнявам. По-скоро ни кажи как си представяш и искаш да изглеждат устните ти с новия продукт.

# 696
  • София
  • Мнения: 9 582
Благодаря ви момичета за препоръките! Hug
Сега ме хвърлихте в сладко двоумение! Laughing
Аз на ЕЛ също се влюбих в пауърфул от пръв поглед, въпреки че се изписа тук доста за потент-а.
Много красив цвят е пауър-а! Не случайно и името е такова.

А за фдт върху устните не се бях сещала,макар, че неволно с ББ крем понякога се мацвам отгоре. newsm78 Ианче имам силиконов молив, който рядко ползвам и е сух, може би защото е на марка на ДМ-Ши. Дали и другите са така сухи като него?

# 697
  • Мнения: 2 843
Копче, EL са с класическата формула на червило, много са хубави; цветът, който имам, е много пигментиран.

Флуидите на Диор не приличат на глос по линията на разтичането, тоест, не се разтичат, не излизат извън контура; наситени са повече като червило, отколкото като глос. Недостатък за мен е, че лепнат. Но плюс, че имат много хубави цветове. За мен по-интересни от тези на EL.

Така че: ако искаш разнообразие, по-интересен цвят и формула - Диор; ако искаш нелепнещо, класическо червило - ЕL.

# 698
  • Мнения: 31 380
Намалението в Сефора ще е мисля -20%.
Аз гласувам от двете предложения за червило на ЕЛ, но не Потент.

# 699
  • София
  • Мнения: 9 582
Копче, със сигурност ще получиш напълно противоречиви мнения, но според мен въпросът, който трябва да си зададеш, е какъв всъщност ефект търсиш.

Те са толкова различни като формула, начин на нанасяне и ефект, че аз не бих си позволила да ги сравнявам. По-скоро ни кажи как си представяш и искаш да изглеждат устните ти с новия продукт.
Искам да не се разтича в улеите на горната устна по контура. Това и посочих горе в очаквнаията си. Аз имам хубави устни, достатъчно плътни, та ефект големи или сочни устни не търся-тях си ги имам. Grinning

# 700
  • Мнения: 134
Точно цвят Пауърфул имам на ЕЛ, имам и от флуидните на Диор. Наистина нищо общо нямат помежду си, освен че и двата вида са ми много любими и не бих се лишила от нито един от тях.

Онзи ден пак го носих цял ден Флуида на Диор: ами, не ми лепне. Хем си долепвах устните една до друга, какво ли не правих, но не забелязвам лепнене.
Пауърфул е много дълготрайно червило.
Ако имаш възможност, вземи си и двете Simple Smile

# 701
  • Мнения: 1 045
E, разбира се, че най-добре човек да си вземе и двете. А защо не отидеш да пробваш - намацай се и се виж с кое ще се харесаш, но от това, което чета виждам, че клониш към Ести. За мен обаче ефект и разлика между двете се вижда с диорското червило.

# 702
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
kopche, ако не искаш разтичане - определено EL  Heart Eyes

Dior са много оригинални, но са си течни и малко лепкави.

Просто зависи какво търсиш.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 692
kopche , аз скоро си взех силиконовия на Диор и не ми е сух, доволна съм много от него. На Ши така и не можах да намеря "пълен молив" , всички си бяха празни при опитите ми за покупка  Laughing и не съм ги пробвала за да сравня.

# 704
  • София
  • Мнения: 4 793
Колкото и да харесвам флуидите, при мен са нетрайни Sad с голям кеф ги нося, но след час два няма нищо освен лек цвят попил в устните.

Общи условия

Активация на акаунт