MAC & Sephora - 22 тема

  • 46 604
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 325
Намалението в Сефора ще е мисля -20%.
Аз гласувам от двете предложения за червило на ЕЛ, но не Потент.

Това за 13ти юни ли е?

# 706
  • София
  • Мнения: 4 774
Намалението в Сефора ще е мисля -20%.
Аз гласувам от двете предложения за червило на ЕЛ, но не Потент.

Това за 13ти юни ли е?

7-8 юни, в двете Сефори ( сега купих glamour и там пише)
Публикувани са продукти и от летните колекции на clarins, guerlain. Sun celebration на guerlain пише, че ще струва 132 лв.
Дано ги заредят дотогава.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 500
А отстъпката в Сефора с талона само за декоративна козметика ли важи или за всичко?

# 708
  • София
  • Мнения: 4 774
А отстъпката в Сефора с талона само за декоративна козметика ли важи или за всичко?
Би трябвало да е на всичко; важи за покупки над 50 лв.

# 709
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря ти!   bouquet
Ще намина значи.  Simple Smile

За въпроса на Копче, аз харесвам и флуидите на Диор и червилата на Ел, но без Потент.
 За мен Потент е обикновено червило, а и цветът не ми допадна, но другите цветове са много добри.
Имам един флуид на Диор и при мен издържа поне 5 часа и не се разтича, мисля да си взема и още един.  Simple Smile

# 710
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
А отстъпката в Сефора с талона само за декоративна козметика ли важи или за всичко?
Какъв талон?

# 711
  • София
  • Мнения: 1 611
В последния брой на Glamour има талона за 20% намаление на всичко в двете Сефори на 7ми и 8ми юни при покупка над 50 лева.

Лятната колекция на Кларанс е заредена в Дъглас.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Имам Потент и още като го разносих хубаво писах в тема за Ести, че няма нищо общо с другото което имам на Ести. Подчертава сухите участъци и трябва хубаво да се ексфолира и с балсам и чак тогава Потент, иначе стои  много готино.
Имам от флуидите и вече с доста впечатления - така държи много при мен , дори и след ядене и пиене. Обаче има леко изсушаване след него по устните. Но стоят уникално само в устните ме зяпат  Mr. Green в добрия смисъл .
За това намаление , които не сме от София някакви идеи какво прави?  Laughing

# 713
  • Мнения: 31 294
В последния брой на Glamour има талона за 20% намаление на всичко в двете Сефори на 7ми и 8ми юни при покупка над 50 лева.

Лятната колекция на Кларанс е заредена в Дъглас.

И в БЗ. Бронзъра е хубав, но аз си имам миналогодишния, а и доста други и подминах.

# 714
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Благодаря ви, момичета!  Hug

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
A палитрата на Кларанс как е ако сте я видя ли и пробва ли де?

# 716
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За новата палитра с красивото синьо питаш нали?

Аз я тествах при представянето и ми допадна - леко се нанасяше, синьото беше много добре пигментирано и грима издържа дълго време.

Но аз не съм особен фен на сенките и не я взех, защото не искам да трупам палитри.

# 717
  • Мнения: 812
А в Бюти зоун и дъглъс ще има ли 20% намаление.

# 718
  • Мнения: 31 294
Да хубава е, но аз имам много и имам намерение да вземам само нещо супер интересно за мен, а тази не е.

# 719
  • София
  • Мнения: 10 325
Питах за 13ти, защо ми подшушнаха, че тогава ще има черен петък в The Mall. Ще има намаление във всички магазини, но не знам колко. За всеки е различно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт