Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 57 083
  • 753
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 736
Направо безценно, да. Интересна форма на мазохизъм.  hahaha

# 466
  • Мнения: 563
Снощи приключих с "Гробище-то ..." Интересна книга беше. Обаче някак си не можа да ме хване страх,както,ако примерно беше на филм.
Просто като чета и не ми е толкова стресиращо.
По скоро ми беше гадна и гнусна котката,защото аз по принцип не харесвам котки,има нещо зловещо и гадно в тях и без да са възкръсвали  Crazy

# 467
  • Мнения: 296
На мен Сияние много ми харесва. Дори някак си бях разочарована от Доктор Сън, заради различният поглед на случилото се в хотела. За Гробището и друг път съм казвала, че тази книга мен въобще не ме впечатли. Все се каня да я прочета отново с надеждата че ще я видя с други очи, но все не стигам до нея.

# 468
  • Мнения: 5 754
"Отмъстителите" спечелиха гласуването на Сиела, утре ще е на половин цена.

# 469
  • Мнения: 306
"Отмъстителите" спечелиха гласуването на Сиела, утре ще е на половин цена.

Уау. Това за онлайн покупка ли е или на място в книжарницата?

# 470
  • Мнения: 5 776
Само за онлайн.

# 471
  • Мнения: 306

Мерси, поръчах.  smile3508

Да допълня - завърших "Неспокойно сърце (Животът и времето на Стивън Кинг)". Хареса ми.

# 472
  • Мнения: 425
Ауууу, хора, току-що прочетох "Джойленд"... Много съм разочарована! За мен тази книга е провал, а съм голям фен на Кинг.


# 473
  • Мнения: 2 822
Ауууу, хора, току-що прочетох "Джойленд"... Много съм разочарована! За мен тази книга е провал, а съм голям фен на Кинг.




Съгласна съм, не е нещо запомнящо се   Sad

# 474
  • Мнения: 5 754
http://tvseriesbg.com/2014/09/11/nov-serial-po-razkaz-na-stivan-king/

 Разказа  публикуван ли е на български?

# 475
  • Мнения: 2 870

Мисля, че този разказ е публикуван в сборника "Малко след залеза". В момента книгата не е пред мен  и не мога да кажа със сигурност  Grinning

# 476
  • Мнения: 5 754


Мисля, че този разказ е публикуван в сборника "Малко след залеза". В момента книгата не е пред мен  и не мога да кажа със сигурност  Grinning

Ще ти бъда много благодарна ако ми кажеш кой точно е.

# 477
  • Варна
  • Мнения: 2 389


Мисля, че този разказ е публикуван в сборника "Малко след залеза". В момента книгата не е пред мен  и не мога да кажа със сигурност  Grinning

Ще ти бъда много благодарна ако ми кажеш кой точно е.
Мисля, че е "Техните неща",  публикуван в сборника "Малко след залеза".

# 478
  • Мнения: 2 870
Да, точно така "Техните неща" и мисля, че беше вдъхновен от събитията от 11.септември. Какво става с нещата на хората, след като са си отишли? След обяд ще мога да прегледам книгата и ще кажа по-точно.

# 479
  • Мнения: 5 754
Благодаря ви момичета. Ще си го припомня.

Общи условия

Активация на акаунт