Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 10

  • 40 273
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 057
Здравейте всички! Hug Hug Hug

Ама и Джемрето - майчунка съща - устата й клапа ли клапа.Въх, да не изпусне нещо в холдинга.
"Изпя" набързо всичко на Гюней за Баръш и Бурак Mr. Green
И накрая си призна чистосърдечно,че е глупачка. Не ,че част от нас не го знаеха тук,ама друго си е да го чуеш като самопризнание от Убавицата Джема.

Това е моята слабост - Серхат Теоман /Бурак/ - има страхотно излъчване,поне за мен. Peace
Най-после пристигна мамин сладък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


И се кво newsm78  саз - йок и песни няма да слушаме,санким Joy Joy Joy
Тази Хандан...уникална, как го измисли...  Joy Joy Joy „бодигарда“ да и бута количката с пазара.
“Нека да помогне, а не да ходи с празни ръце след мен“ rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Здравейтеее всички  Hug.Ей вие двенките Ками,Диме е как ме изпреварихте.Ами и аз затова се включвам да си кажем приказката за нашта мома дето "хич" не лъже и не клюкари,нали  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и за Ханданката,само тя може да го измисли това с мъкненето на количката hahaha hahaha hahaha hahaha

# 736
  • Мнения: 879
Е... не ме изненада подлото Джемре.Изобщо не ме очудва, че падна толкова ниско smile3555 smile3555 smile3555

И как гадничко се отнесе с Кузей дето уж много обича - гледа да го нарани!
Кифла с кифлите, Angry Angry Angry  а-а-а-а ядоса ме този път Mr. Green

# 737
  • Мнения: 18 545
Е... не ме изненада подлото Джемре.Изобщо не ме очудва, че падна толкова ниско smile3555 smile3555 smile3555

И как гадничко се отнесе с Кузей дето уж много обича - гледа да го нарани!
Кифла с кифлите, Angry Angry Angry  а-а-а-а ядоса ме този път Mr. Green

Диме  Heart Eyes Hug Heart Eyes  wavey
Той щото хич не я наранява ... а бе да ги хванеш и двамата и удри, удри, удри, докато им дойде акъла и на двамата! Що време ще ни мъчат с тяхната пуста любов ...
Тия мръсници вече и до 21.30 не го дават  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Я да ви постна един красив Сеит ...мммм ...

# 738
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Тази Хандан...уникална, как го измисли...  Joy Joy Joy „бодигарда“ да и бута количката с пазара.
“Нека да помогне, а не да ходи с празни ръце след мен“ rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Това беше просто велико! Страхотно хрумване!
Жалко, че нямам бодигард, щях да заимствам идеята!

Ами тъй де, здрав прав мъж да си размахва ръцете празни...

# 739
  • Мнения: 9 057
За какво мислиш Диме ,че отиде чаааак до тях да го покани, за да е сигурна,че ще дойде да я види с Баръш...много обичащата Rolling Eyes,айде моля ви се.Може да е подла Зейнеп,ама Джема не пада по долу,ама изобщо Naughty

# 740
  • Мнения: 879
Фенче  bouquetправа си джанъм беним - една неокастрена гьостурица ще им дойде добре

Ками Hug, Ванче Heart Eyes
И за какво да е подла досега Зейнеп  newsm78 - че попадна между неискрени към нея хора като Джемрето и Али Crossing Arms дето все с половин уста й говорят,пък тя наивно ги мисли за свой приятели.
Отвратително поведение имат двамата "юнаци" към Зейнеп Thinking
Тя каквото и да направи занапред поне ще има мотив - да им натрие носа,ама така , че да им държи влага дълго време Tired

# 741
  • София
  • Мнения: 2 992
Тази Хандан...уникална, как го измисли...  Joy Joy Joy „бодигарда“ да и бута количката с пазара.
“Нека да помогне, а не да ходи с празни ръце след мен“ rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Това беше просто велико! Страхотно хрумване!
Жалко, че нямам бодигард, щях да заимствам идеята!

Ами тъй де, здрав прав мъж да си размахва ръцете празни...


Чак Сами се захласна като ги видя..... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

# 742
  • Мнения: 3 634
 - Фенче, Мелек Генчоолу е учила социална антропология. Доколкото знам, тя е „мозъкът” в общите им проекти с Едже Йоренч.
 - Марги, така е. Едно е олмазът, който си налага Кузей заради общоприетите норми, друго е сърцето, което не признава никакви такива. Той много добре обяснява това шизофренично положение на летището (2 сезон).
 - Тел. разговор. Зейнеп много вярно усеща истинската причина, но позволява и на Гюлтен, и на Кузей да я „убеждават” в друго.  Гюлтен добре „омекоти” ситуацията и им даде възможност да продължат в опита си да бъдат двойка.
 - Гюней търси да разбере истината за Бану, Бурак и пожара. Аз докрай не разбрах това ли е отключило заболяването на Бану или е имала такива състояния и преди това.
 - Хандан как „употребява” бодигарда...
 - Гюней не се впечатли, че Бану е възложила на Джемре да се занимава със сватбата им. А Джемре се вкара в лоша тема с това, което издаде без да иска за връзката Баръш – идването на Бурак.
 - Много добре, че Джемре отказа да излезе с Кузей и Зейнеп. Тя и по- нататък в един важен момент ще покаже, че може да му „оставя въздух”, което разбира се е много важно за една връзка. Ако има любов, тя си намира пътя и без непрекъснато гледане очи в очи.
 - И Баръш разбра своята семейна тайна.
 - Много хубава сцена на вратата. Думи биха я развалили. Кузей няма накъде да мърда; каквото и да стане, го издава. Ама се прави, че не му пука. Непрекъснато усещаме различното: вътре като чувства на героите и отвън - като поведение и говорене. Сазът ще го отнесе...Засега само наум.
Сазът – другият начин да заличи „Джемре” в себе си. Знаем колко е успешен.
 - Един от най-красивите и с много подтекст моменти, който е финал на еп. 35 (дано не бъркам) беше съкратен и претупан от телевизията. Губи и от това, че не е финал, а някъде „потънал” между другото. Много, много жалко!
Толкова хубаво измислено и така изиграно от Къванч: вглеждане към камерата, после погледът слиза надолу -  сякаш навътре към себе си; екранът постепенно потъмнява – „виждаме” тъмнината в душата на Кузей.




Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 21:40 от vanja@

# 743
  • София
  • Мнения: 2 992
Фенче  bouquetправа си джанъм беним - една неокастрена гьостурица ще им дойде добре

Ками Hug, Ванче Heart Eyes
И за какво да е подла досега Зейнеп  newsm78 - че попадна между неискрени към нея хора като Джемрето и Али Crossing Arms дето все с половин уста й говорят,пък тя наивно ги мисли за свой приятели.
Отвратително поведение имат двамата "юнаци" към Зейнеп Thinking
Тя каквото и да направи занапред поне ще има мотив - да им натрие носа,ама така , че да им държи влага дълго време Tired


 
След малко ще отговоря. Че както казва Фенчето "тая направо ме извади от обувките".
За Джемрето става въпрос #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 744
  • Мнения: 9 057
Еми Диме нали все повтарят,Зейно такава ставала после онакава,злобна....и т.н.,ама Джема
май пък още от началото си е такава Naughty Laughing Laughing Laughing Laughing

# 745
  • Мнения: 879
Хайде банда в новата тема! Hug Hug Hug Hug Hug

# 746
# 747
  • Мнения: 11 019
Нов игрален филм с ÖYKÜ KARAYEL
"ПРАХ" - трейлър  с бг субс  http://www.vbox7.com/play:053f4e0d3f

Общи условия

Активация на акаунт