Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 263

  • 34 180
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 477

ЕЕЕ, момичета, писали, писали.... нямате  изчитане бре! Цяла вечер ви чета, че и мястото на срещата сте сменили с ново  hahaha

По трейлъра (за чието бързо пускане с превод благодаря изключително много на Ловчето и Марианка)

Не видях да сте обсъждали стайлинга на тази снимка (ако успея да я постна) Елиф е с дрехите от коктейла, а нашичкият е спортно облечен. Въпросът е - Елиф ли не се е прибирала цяла вечер и при Йомер ли е била  hahaha


Винаги ме изумяваш с наблюдателността си, наистина! smile3525 Как ги забелязваш тези неща, бе къз?  

Веднага казвам - ти си се вторачила в Принц Славен на снимката, ама аз гледам и конкуренцията  Joy Не й е чиста работата на Фиона тук... Thinking

Имам пищови, мога да те науча как да постваш снимки  Peace

Лейдис, рано е за колажи и грифчета. Аз още снимка не съм си качила на профила, нито мога да ви виждам подписите на новия формат на сайта... Рано е, едно по едно, че ще ми дойде много наведнъж  ooooh! Crazy

За пищолят на кадъра. Според мен Ахмет ааби помага на чоджук-кардашиня си... Възстановка, ама нали трябва да ни спечат накладките от тревоги... И пак не съм сигурна дали Йомер ще каже цялата истина на брат си... Но, факт е, че в тази серия и този трей искаха да покажат силата на братската обич и помощ...  Sunglasses Как говоря, а? Аз нямам брат или сестра.... ама разбирам ги тези работи, како....

# 31
  • Мнения: 1 047
Ето една диплома за висшо от мен за Дива-ойка. Не знам дали съм и уцелила името, но е от сърце. Joy Joy Joy
Тебриклер!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


За спокойна вечер.
..............
дива-ойка, като влезеш в подфорума - горе вдясно има надпис - избери старата версия. Кликваш и всичко ще виждаш.

# 33
  • Мнения: 477
Ето една диплома за висшо от мен за Дива-ойка. Не знам дали съм и уцелила името, но е от сърце. Joy Joy Joy
Тебриклер!



Аааа cok saoglun! Allah sana versin!!!
За момент изтръпнах, помислих, че дипломата е от 18+: Пернишки университет по телекомуникации, компютри и архитектура.....
http://www.novini.bg/news/6191-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0 … %D0%BA%D0%B0.html

Марианка, Благодаря! Сега е по-наред Hug
Момичета, спокойна нощ! Отивам да се приспивам ....

# 34
  • Мнения: 1 097

Аз си спомних за Текин и с него ви пожелавам ЛЕКА НОЩ.

# 35
  • Мнения: 917


Днес надминах себе си... Grinning Joy

 МИЛЕ, ако има и някой друг все още буден:
  sleepuu ЛЕКА НОЩ!
sleepuu
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 23 285


Добро утро момичета Енгинки ! Two Hearts

Нека да е усмихнат и пълен с настроение  днешният ден !

Утре е срядааа ! Разкош - казвам  от сега !

Тануша  Two Hearts джанъм,   много си пременена ... newsm03  Прилича ти да знаеш ...току-що ми звъннаха за да ми кажат ...

Момичета днес дали няма ...ей, тъй една мъничка снимчица да излезе ... много искам май.

Но е хубаво, че всеки ден пък пресата отразява сериала ... ще четем  с помощта на Мариянка  newsm53

За събуждане и успешен старт на деня ...


Скрит текст:

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140



https://www.youtube.com/watch?v=D7njS8fJpi4



Здравейте Енгинки. За настроение, за хубав и бързо отминаващ ден, че утре е сряда.

# 38
  • Мнения: 2 293
Добро утро сладурки.Желая ви страхотен ден изпълнен с много усмивки,много емоции и добро настроение.Денят да бъде изпълнен с още изненади-хубави нови снимки и новини около нашия сериал.Да благодаря на Марианка за новата ни къщичка в която ни събира.Благодаря.   
Скрит текст:
  ,на Любочче-за преводите,благодаря,на Танушка и Марианка за новите снимки от последния епизод и снимките с фенове.Благодаря.Обичам ви момичета и ви прегръщам силно. Днес ви подарявам слънчевата усмивка на Йомер,за да ви е слънчево и усмихнато от сутринта.     Лек и успешен ден на всички.   Heart Eyes Hug 

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


В очакване на нови вълнуващи моменти с Йомер и Елиф.

# 40
  • Мнения: 716
Скрит текст:

ЕЕЕ, момичета, писали, писали.... нямате  изчитане бре! Цяла вечер ви чета, че и мястото на срещата сте сменили с ново  hahaha

По трейлъра (за чието бързо пускане с превод благодаря изключително много на Ловчето и Марианка)

Не видях да сте обсъждали стайлинга на тази снимка (ако успея да я постна) Елиф е с дрехите от коктейла, а нашичкият е спортно облечен. Въпросът е - Елиф ли не се е прибирала цяла вечер и при Йомер ли е била  hahaha


Винаги ме изумяваш с наблюдателността си, наистина! smile3525 Как ги забелязваш тези неща, бе къз?  

Веднага казвам - ти си се вторачила в Принц Славен на снимката, ама аз гледам и конкуренцията  Joy Не й е чиста работата на Фиона тук... Thinking

Имам пищови, мога да те науча как да постваш снимки  Peace

Скрит текст:
Лейдис, рано е за колажи и грифчета. Аз още снимка не съм си качила на профила, нито мога да ви виждам подписите на новия формат на сайта... Рано е, едно по едно, че ще ми дойде много наведнъж  ooooh! Crazy

За пищолят на кадъра. Според мен Ахмет ааби помага на чоджук-кардашиня си... Възстановка, ама нали трябва да ни спечат накладките от тревоги... И пак не съм сигурна дали Йомер ще каже цялата истина на брат си... Но, факт е, че в тази серия и този трей искаха да покажат силата на братската обич и помощ...  Sunglasses Как говоря, а? Аз нямам брат или сестра.... ама разбирам ги тези работи, како....
  Виж, тука си много права! newsm10 Вторачила съм се, та съм забравила да мигам. Ама не е само от товааааа! То ученото си е учено, виШОто си е виШО. Та не знам дали и с пищови ще се науча аз. То като му липсват на човек драйвъри в мозъка... Ама нейсе, от опит глава не боли. Особено пък ако пищовите са полицейски... smile3503
   Ама за кой Ахмет аби говориш тука, убий ма не мога да зацепя. Ахмет аби го пушнаха още в първа серия! newsm78 newsm78 newsm78 Пък и тоя пищов ми се видя като не от ръка задействан. Май е вързан на нещо си... Тренирам си наблюдателността, когато Принц го няма на кадъра, нищо повече. newsm08
Хубав ден на всички!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добро утро и добре сте се настанили в новата тема  Hug

 Хубав и слънчев ден ви пожелавам Heart Eyes
Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 1 285



                       Добро утро мили момичета !        

                           Здравейте пъргавелки Марта, Марианка, Ками, Барисеа, Хаяско.  

Да е добър и усмихнат деня Ви.  Да Ви спори работата, за да имате време за нашите любимци

Йомер и Елиф. Само при мисълта, че утре е сряда, денят на нашия сериал и ми става по леко.

                          Лек, успешен и усмихнат ден на всички.

                                                                                                                              
П.П. А комисарят пак е у Пелин и мисли ли мисли върху нещо от лаптопа.

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 09:25 от komet

# 43
  • Мнения: 2 293
Изгледах преведената серия и много ми хареса.Благодаря на екипа по превода.Какво да кажа?Като цяло отново видяхме една динамична серия в която имаше от всичко.Много хубаво плаче нашето момиче"наужким" и така изманипулира Йомер,че чак го накара да се почувства неудобно и да съжали,че не и е повярвал.Много ми хареса сцената м/у Метин и майка му-толкова нежност и любов.Оказва се,че дори лошите момчета обичат майките си.Радвам се за Нилюфер,че Метин се появи навреме за да я спаси от ръцете на гнусния изнасилвач(не му знам името на господина) и боя дето му хвърли му беше малко,можеше още.Мисля,че Метин ще се влюби във Водната лилия.А за чичи какво да кажа-изнесе ни урок по анатомия,но мисля,че можехме да минем и без него.Голям гадняр ще излезе-хич не му пука за хората,от които няма полза и изгода.Какво ли ще направи Метин за да му отмъсти.И стигам до нашите любимци.Създадени са един за друг,ама те още не го знаят.На вечерята у чиче бяха върха,особено Йомер-той водеше,а Елиф го следваше.И тези влюбени погледи-такава мекота и нежност извираше от очите му,че ще си кажеш,че наистина е влюбен-а на мен ми се искаше да съм на мястото на Елиф-и този спокоен глас с който говореше,направо ти разтапя душата.Страхотни сцени,изиграни страхотно и от двамата,но да не забравяме,че Йомер водеше а Елиф го следваше.Чиче може и да се усъмни в един момент във верността на казаното от тях,но мисля,че тепърва предстоят сцени,които ще разтърсят както чиче така и нас и искаме-неискаме ще им повярваме на всичко,което казват и показват като чувства.И накрая прегръдката-съвсем спонтанна,но прегръдка от сърце.Така го почувства Елиф,така го направи и на Йомер му стана приятно.Усмивките на лицата и на двамата го доказаха и мисля,че това е момента в който ще се превърнат в истински "екип"и ще започнат да се доверяват повече един на друг. От мен толкова,защото стана дълго.      

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140




Още прекрасни снимки за да ни е хубав денят.

Общи условия

Активация на акаунт