Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 263

  • 34 166
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 966
Ами това ме вълнува за момента, Марта, затова "дебатирам" по него. Без да знам тези неща и без да намирам логика в много от случващото се на екрана, какво друго да дебатирам? То не може само да се трупат загадка върху загадка. Трябва от време на време да има и разкриване на загадките, за да се поведе зрителя напред в историята. Даже в КВФ, където уж всичко беше ясно, се оказа, че са останали скрити моменти, които разбрахме в "неочаквания" финален епизод на филма. Ясно е, че в една детективска история такива ще има много, но те станаха повече, отколкото е приемливо.
Де факто, какво по убийството на Ахмет и Сибел, което беше завръзка на историята, е открито до тук? Нищо. Стана ясно, че тати е прал пари на мафията, което не обяснява дали това е довело до убийството. Стана ясно, че Сибел е имала някаква връзка с убития. Ама то беше ясно още от факта, че и тя е мъртва, до него, в колата. Стана ясно, че тя е била девствена, което още повече заплита загадката с присъствието и в колата...  И е ясно, че мафията е загубила възможността си да пере пари по установения канал, което доведе до отвличането на Нилю и въвличането на Елиф.
Трупат се отгоре загадъчните действия на мама Фатма, "тънките" игри на Тайяр и Метин, заговорите на Бахар и компания... Всяка нишка, която може да доведе до напредък, се прекъсва своевременно...  ooooh!
В същото време героите летят, карат коли, ядат... и крият дълбоко изживяванията си от зрителя. Simple Smile))

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Каквото и да си говорим и пишем, съм доволна, че "Мръсни пари и любов" в анкетата "Към момента кой мислите е най-добрия сериал?" е на първо място. Анкетата е приключила.



Това ми стига. Все си мисля, че кашата трябва да загори и Йомер ще почне да проветрява... Има време.

# 677
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:

Каквото и да си говорим и пишем, съм доволна, че "Мръсни пари и любов" в анкетата "Към момента кой мислите е най-добрия сериал?" е на първо място. Анкетата е приключила.



Това ми стига. Все си мисля, че кашата трябва да загори и Йомер ще почне да проветрява... Има време.

Супер! Simple Smile) Значи нашият сериал е най-доброто, което може да се види за момента. Simple Smile

Аз пък спирам да споделям затормозяващите ме въпроси, за да не затормозявам останалите потребители в темата. Simple Smile Ще си чакам проветрението чинно, хваната за Енгин/Йомер, който, след разочарованието от Елиф, остана единственото, държащо ме за екрана.  Peace

# 678
  • Мнения: 23 230


Ами те и Йомер и Елиф ще започнат да си водят записки, че да не забравят нещо ... което е трябвало да излезе вече наяве.

Наистина доста "натрупаха" - и  тайни,и  въпроси  - пък разкрития и отговори йок.

Както каза Мариянка " ... кашата трябва да загори и Йомер ще почне да проветрява... Има време."

С "убийството" на Съткъ това се случи - очаквайте вече екшъна ...

Това ще е последната капка  за  Елиф - с която всичко ще тръгне в правилната посока - споделяне на всички премълчани неща и съставяне на нов план за действие.

# 679
  • Мнения: 4 966
МартичкаHug благодаря за оптимизма. Simple Smile) И аз се надявам най-после нещата да потръгнат в "правилната" посока. Simple Smile)

# 680
  • Мнения: 23 230




Искам повече такива сцени / с комедиен привкус / - получават им се добре.

# 681
  • Мнения: 4 966
Изобщо, сериите в които действието се водеше най-вече от основните герои, си бяха добре. Имаше и комични и драматични ситуации, които си бяха супер. Ако не залитат по "излишества" в лицето на чиче и компания, сериалът само ще спечели по мое скромно мнение.

# 682
  • Мнения: 23 230


Наистина болката на Елиф е по-голяма / загуби баща си, отвлякоха сестра и /. На всичкото отгоре искат да търси диаманти, забърка се в пране на пари, сега и в "убийство" . До този момент май само Йомер я разбира и я подкрепя.

# 683
  • Мнения: 4 966
Уффффф... хич не обичам да измервам товари... толкова е относително... Един ще се прекърши от едно, друг - от друго... Един може да понесе отговорност за мнозина и да върви напред, друг - да не може да поеме отговорност и за себе си...

Последна редакция: сб, 19 апр 2014, 17:03 от marytza

# 684
  • Мнения: 4 966


С напомняне за другото предстоящо събитие с Енгин ви пожелавам светъл празник!

 Hug Heart Eyes

Последна редакция: сб, 19 апр 2014, 17:27 от marytza

# 685
  • Мнения: 23 230


Как ли ще отговаря комисарят ?

"На акция съм" - на брат си.

"Не правя нищо, което да засрами семейството" - на майка си.

"Няма да  отговоря" - на йенгето.

Какво ще каже обаче  на семейството на Сибел ми е интересно ... ако го попитат.

Въпреки, че нямат никакво право да му държат сметка ...

# 686
  • Мнения: 1 285


Как ли ще отговаря комисарят ?

"На акция съм" - на брат си.

"Не правя нищо, което да засрами семейството" - на майка си.

"Няма да  отговоря" - на йенгето.

Какво ще каже обаче  на семейството на Сибел ми е интересно ... ако го попитат.

Въпреки, че нямат никакво право да му държат сметка ...


След тази публикация във вестника не знам пред кого първо трябва да дават обяснение. Joy

За майка му и брат му дори не мисля. Но представяте ли си майката на Сибел / с цялото си нахалство/ да отива у Йомер
да иска отговор за поведението му. Grinning   И енгето тогава ще се развихри.

Дано поне бъде забавно, нищо , че на нашите деца ще им стане притеснено. Joy Joy

# 687
  • Мнения: 1 097
Момичета,да надникна за малко,че при мен е много горещо днес.Още малко и ще се курдисам а по-дълго.

Засега ви оставям с този чаровен младеж,който казва SIFIR

# 688
  • Мнения: 23 230




Дали ще го издаде на Таййяр ?

Довери се на Танер, защото го обича. И какво ще спечели със споделянето. А, сигурно си мисли, че Йомер иска да се възползва от богатството на Елиф / дето го няма /...

Или ще се прояви като по-умна и ще прозре, че като е полицай може и да разследва ...

# 689
  • Мнения: 1 285



Момичета, много ми е приятно във Вашата компания, но съм поканена на гости. Оставям Ви с

Йомер и Елиф да мъдрите  какъв ще бъде развоя на събитията в следващите епизоди.

Приятна вечер и до после.   newsm51

Общи условия

Активация на акаунт