След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 162

  • 27 942
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 717
Привет и от мен!  Hug Днес със закъснение, но нещо нощес нета ми отказа да действа, та се наложи да чакам да дойдат да го коригират.  Grinning  Но пък Пепи се е погрижила за хубаво кафенце - ако не бях спряла да пия кафе преди десетина години по здравословни причини, сега щях да пия само такова  Grinning  Hug

Кати,  Hug Няма го все още филмът на Бурчин - поне аз не съм го засичала никъде. Надявам се да се появи скоро - все пак той излезе официално в началото на януари. Сега към 24 май, доколкото си спомням, трябва да участва на Фестивала на лалето в Ротердам. Да видим дали Бурчин ще присъства на прожекцията там. А може и Мурат да я придружи?  Simple Smile newsm78

Дими, става въпрос за филма, който Бурчин снима миналото лято между двата сезона на Мерхамет - Halam geldi / Леля ми дойде или нещо подобно се превежда. Доста се разшумя за него и само положителни отзиви има засега. Ти си ни заредила с чудесни кадри от първите епизоди на ЛиН  Hug Не е вярно, че не сме коментирали - в събота и неделя се бяхме заредили пред телевизорите, но ти не се появи  Grinning Сега компенсираш, като гледам, но се надявам тази събота и неделя да се включиш в коментарите  Grinning  Peace

Едно клипче с Бурчин от снимките за InStyle Home

http://www.instyle.com.tr/video/burcin-terzioglunun-evi/1336





И една нейна снимка от снощи в Инстаграм




https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Ох, аз докато се пипкам да пиша на пресекулки, Кати разяснила за филма, а Марти се появила с ново инфо  Simple Smile Hug Страхотен разказ на тази лекарка, или мед. сестра - съвсем непредубедена, не е някоя заклета фенка, не познава изобщо Мурат, но е усетила веднага това, което ние отдавна сме доловили в него - голямо сърце и душа, харизма и силно чисто човешко присъствие!

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 13:19 от alex_b

# 736
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357

# 737
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Видяхме и диетата на Нургюл-щайга ягоди.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте, момичета!

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 739
  • Мнения: 1 863
  Здравейте, прекрасни! Hug Hug Hug

 Пепи, мерси за кафенцето, и в Лондон от турския магазин съм си купила от това кафе и си го пия. Joy
Кате, Алекс  Hug Hug
 Диме, ние на живо се палехме с тези сватби  hahaha hahaha hahaha Както казва Марти , то сватби ли бяха или присъди... ние си знаем Mr. Green
 Марти, голяма буца ми заседна на гърлото, след като прочетох материала ти, благодаря!Наистина това посещение е било много трудно емоционално за Мурат. Та кой може да издържи на такава гледка... Sad Четох един разказ на Дженет, по този повод... как Мурат е трябвало да се изкаже на рожден ден, не разбрах добри, на чий и той преди да започне вече е бил с насълзени очи. Дженет за да го развесели  му казала... Ако сега се разплачеш, аз ще избухна в смях  Simple Smile  Та, в тази връзка тя споделяше, че той е много емоционален и чувствителен. Останалите новини около него, че от септември ще снима сериал, чакам да го чуя официално. Наситих се на "партенки"... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт