КОЗУНАЦИ - сезон 2014 г. - тема 3

  • 39 233
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 934
Не зная дали ще повярвате, ама ми помогнахте много с идеи  Grinning

Ще замразя една част от нещата, с другата ще направя торта или нещо такова   bouquet

Хич и не бях се сетила за такива неща  Embarassed

Един въпрос извън темата- яйцата мога ли да ги замразя? Някой пробвал ли е?

# 721
  • Мнения: 1 517
Тази година от желание да направя това и онова и у нас останаха козунаци, пък и една част от роднините не успяха да дойдат Sad да имам 3-4 козунака във фризера. За курабийките не се притеснявам, нищо им няма, но изключително много ме е яд, че все пак останаха така Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 11 607
Не зная дали ще повярвате, ама ми помогнахте много с идеи  Grinning

Ще замразя една част от нещата, с другата ще направя торта или нещо такова   bouquet

Хич и не бях се сетила за такива неща  Embarassed

В 1 пост има линк към тема - какво да направим с останалия козунак? Peace

У нас нищо не остана, всичко се хапна! bowuu

# 723
  • Мнения: 6 734
И у нас не остана ни трошичка.  Laughing

Моренка, чудесни козунаци както винаги.  Hug

# 724
  • Мнения: 22 867

Така и не се разписах в тая вкусна темичка, хайде  на опашката с днешния козунак: Heart Eyes



Скрит текст:








# 725
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 38

Така и не се разписах в тая вкусна темичка, хайде  на опашката с днешния козунак: Heart Eyes



Скрит текст:












Разкошни козунаци! Изглеждат толкова пухкави, по коя рецепта са правени?

# 726
  • Мнения: 22 867

Разкошни козунаци! Изглеждат толкова пухкави, по коя рецепта са правени?


Chimy Jimmy, рецептата е руска, наистина се получи нещо невероятно пухкаво и много, много вкусно. Ще я преведа и ще я сложа, може би довечера, въпреки че го правя за пръв път, но и аз съм много приятно изненадана, защото не бях сигурна ще стане ли като го сплетох, рускините знаеш как си пекат куличите - като панетонета или по-големи кексчета. При това е с едно втасване. Страхотна е рецептата! Peace  bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 11 713
..............

Един въпрос извън темата- яйцата мога ли да ги замразя? Някой пробвал ли е?
Не, не.  Яйцата ако са в хладилник могат дълго време да издържат, но не и да се замразяват.
Моренка и labrex, чудесни са ви козунаците, чудесни!!   bouquet

Остана ми още един козунак и ще си го хапнем с удоволствие. Нищо му няма. Той е с Маскарпоне и е много хубава рецептата, стои влажен все още... newsm78 Кой пусна тази рецепта да му кажа още веднъж , благодаря!!   bouquet

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
не съм я срещала тази рецепта с маскарпоне,аз правих със сметана...но не ми станаха с много конци

# 729
  • Мнения: 11 607
Ако е тази рецептата - вече няма да си правя труда по оформянето на 1 пост Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 730
  • София
  • Мнения: 11 713
Дааааа, от там я прочетох, ама няма кой да отиде на първа страница и да я види, защо ...Там са всички рецепти които се коментират из цялата тема.  Peace

# 731
  • Мнения: 697
маме, как без рецептите, аз не съм си ги свалила всичките, само тези които съм пробвала и са харесали на семейството, моля те  Praynig ние разчитаме на теб  Hug
а моите със сметана са си с концииии, пак е рецепта на елексир, за което много и благодаря   bouquet

# 732
  • Мнения: 681
Чудя се как ви остават козунаци  newsm78 У дома всичко се изяжда на деня, евентуално остава за следващия до обяд ... и няма вече  Embarassed От днешната доза единия още топъл го ометохме  Joy
На мен най-ми харесват оплетени по класическата плитка с три фитилчета. Кръглите нещо не ги възприемам за козунаци, може би правя асоциация с питките и погачите.
Днес по съвет на Джемма сложих мазнината още при замесване на продуктите, а не след като вече се е оформила топката тесто. Получиха се, разлика не правя обаче. Но така е по-сигурно, че добре ще се смесят продуктите и така ще процедирам вече Peace

# 733
  • Мнения: 11 607
Лабрекс, драго ми е, че макар и в края те видях в темата......

Темата продължава за върлите фенове на козунаците........

НОВА  ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт