Гласувайте за фонтана на бул. "Витоша" в София

  • 8 040
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз искам да направят нещо в стил Дали. Изврятеняшко такова. В този смисъл градското множество от пингвини Laughing има потенциал.

# 61
  • Мнения: 6 993
Ама аз наистина ги харесах   Rolling Eyes...
Нали, и аз, явно дружно ще се преглеждаме   Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 418
Аз искам да направят нещо в стил Дали. Изврятеняшко такова. В този смисъл градското множество от пингвини Laughing има потенциал.

Но ако върху тях е часовника, а отстрани плеснат и едно пържено яйце.

# 63
  • Мнения: 17 546
Ама аз наистина ги харесах   Rolling Eyes...
Shocked
Не се шегуваш? Нямам какво да кажа тогава...


Абсурда трябва да е пълен, недоволството голямо, за да има реакция у засегнатите граждани.
Чак тогава онези, възлагащите, ще се сетят,  че не може да пускат подобни недоразумения ...
Това са глупости, Лабрадор! Всичко наоколо е абсурд! Нима имаме нужда от още един, за да си наясно, че живеем в най-абсурдното място на планетата? Tired


Аз искам да направят нещо в стил Дали. Изврятеняшко такова. В този смисъл градското множество от пингвини Laughing има потенциал.
Ъъъ аз ги оприличих на чушки, приятелка на призраци... не знам кой е по-шашав, честно! Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 4 841
Очевидно госпожа (или госпожица) Николета Иванова има много приятели  Mr. Green
От няколко дни и във фейсбук (супер масирана атака от различни и несвързани помежду си хора и страници!), и в няколко от форумите, които наблюдавам, бяха пуснати абсолютно идентични теми - "Вижте каква хубава идея, можете да гласувате, аз гласувах за Чадърите!"  Outta Joint

Никъде и под никаква форма не срещнах агитация за друг от проектите. Пък да кажете колко съществено се открояват въпросните Чадъри - не се  Crossing Arms

Аз симпатизирам на един от другите проекти, но очевидно се търси официализация на този с Чадърите, така че няма да гласувам.

# 65
  • София
  • Мнения: 679
Ама аз наистина ги харесах   Rolling Eyes...
Нали, и аз, явно дружно ще се преглеждаме   Crazy

Още поне 135 + ред. 442 идиота мислят като нас  hahaha

# 66
  • Мнения: 17 546
Ама аз наистина ги харесах   Rolling Eyes...
Нали, и аз, явно дружно ще се преглеждаме   Crazy
Още поне 135 + ред. 442 идиота мислят като нас  hahaha
Naughty Не сте чак толкова... Това е броят за 1-ви вариант.
Вашите телове са: "6 – Михаела Каменова – Градското множество II (3%, 135 гласа)"

О!!! Оооооооо!!! Close Чак сега виждам, че има и опция "демонтаж на фонтана"!!!! Banghead Трябва да чета всичко докрай! Но стресът от толкова ужасни проекти е блокирал вниманието ми Mr. Green и не съм видяла, че има и такава опция. Tired

# 67
  • София
  • Мнения: 1 845
Тази опция явно сега са я добавили, аз търсих "нито един вариант" или "да остане в сегашния вид", ама нямаше.

На мен ми харесва идеята за фонтан за джапане. Много искам да направят някъде такъв  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 15 379
На мен ми харесва идеята за фонтан за джапане. Много искам да направят някъде такъв  Simple Smile

Пред мол България има такъв.

# 69
  • София
  • Мнения: 679
Още поне 135 + ред. 442 идиота мислят като нас  hahaha
Naughty Не сте чак толкова... Това е броят за 1-ви вариант.
Вашите телове са: "6 – Михаела Каменова – Градското множество II (3%, 135 гласа)"

Аз харесах и двата, затова съм написала първо 135 /вар.2/ + 442 /вар.1/, концепцията е горе-долу една и съща - има разлика в детайлите.

# 70
  • Мнения: 17 546
... има разлика в детайлите.
Joy hahaha Да, незначителна.

# 71
  • Мнения: 187
Това нещо, което е наречено "Градско множество", вариант 2 са си чисти гигантски кламери увити тук-там с амбалажна хартия.

# 72
  • София
  • Мнения: 9 980
Аз и в предната тема питах, никой не ми отговори, сега пак ще пробвам - как, вие, столичани, си представят Витошка, за да не е провинциално ларго Simple Smile



Ами като за начало, да не бяха махали трамвая. И не, нека си е пешеходна (каквато беше години наред) с кафенета и цветя - хубаво е. Но защо трябваше да махат трамвая, да слагат грозен фонтан, който сега да се преработва (сигурно ще стане още по-грозен  Sad), шарени плочки и не знам още какво има...скоро не съм минавала. 

# 73
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Но защо трябваше да махат трамвая...

Много ми липсва той. Ти си единственият човек измежду всичките ми  близки и познати, които казват това. Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 9 980
Но защо трябваше да махат трамвая...

Много ми липсва той. Ти си единственият човек измежду всичките ми  близки и познати, които казват това. Hug



Не се и съмнявам! И сред нашите познати е така (повечето софиянци), но предполагам е свързано с това дали си го ползвал или не. И макар че вече отдавна не ми се е налагало да се возя в този район, беше и е голяма глупост да го махнат. Дори и от чисто практическа гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт