АВАТАРНИ ИГРИ

  • 27 437
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ооо, мадами да ви кажа, че аз си приличам със всички които обичат топлината, лятото, хубавите летни емоции Party
Честно да ви кажа, харесвам и зимата, но само снега и красотата която става когато го има много Peace
И всеки път се убеждавам, с колкото и хора да общувам, че слънцето е това което дава живот. колкото и изтъркано да звучи, съм убедена че без слънце не може нито тревичка, нито което и да е живо същество да го бъде Wink

И аз съм за среща, но нека е по-лятна, да става за на вън, вечер...може и Джой да се върне, може би Плами ако иска, и другите момичета които не са от София....има време ще помислим за една Peace

# 706
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Диди, хубави емоции са това със зъбките Hug

И прикачи-то се е оправило, аз сега си видях комбинацията на 44стр.

# 707
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз съм за среща, но нека е по-лятна, да става за на вън, вечер...може и Джой да се върне, може би Плами ако иска, и другите момичета които не са от София....има време ще помислим за една Peace

Да ако се организира по отрано и аз може да дойда  Hug

# 708
  • Мнения: 14 418
Ивъх,ми по-отрано -15,09,2014г. Shocked 12,00ч. за обяд става ли? Joy Joy Joy

# 709
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Идеално,да си запиша ли  Mr. Green Joy

# 710
  • Мнения: 14 418
Пиши,пиши,но като наближи ни припомни Flutter Heart Eyes Hug

# 711
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Момичета, добро утро Hug

# 712
  • Мнения: 5 278
Добро да е, макар и работно Simple Smile

# 713
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ааа, да днес е работен ден, след толкова много почивни Crazy

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Така, добро утро! Heart Eyes

Аз мислех, мислех как да ви се представя и реших да използвам лична снимка, че да се запознаем наистина, да имате  най-добра представа за мен Simple Smile

Последно време не мога да слагам аватарни снимки, не зная причината, но ето тук ще сложа снимката.
Скрит текст:



Аз съм зодия Лъв, обичам лятото, слънцето, обичам моя рожден месец, месец Август.
На 29г. с две прекрасни малки дечица, момиченца , на 7г и 4г. Щастливо омъжена, обгрижвана, уважавана от моя любим. Търпи ме много въпреки понякога буйния ми характер, напрегнатост и нервност Mr. Green
По образование съм Финансист, но така и непрактикувам тази си професия. Доста рано се отдадох на семейството и децата си и така и не ми е останало време да се занимавам и развивам професионално. Сега , използвайки грижата за децата и семейството си, се занимавам далеч в друга област, регистриран земеделски производител съм, произвеждаме биотор.
Обичам много градинарството, цветята, доставям ми голямо удоволствие и красотата им ме пленява, кара ме да се се усмихвам, когато ги гледам.
Обичам лятото, свежестта, топлотата и зеленината. Обичам свободата, подредеността. Мразя хаоса, непланираните действия и неща, искам да съм информирана за развиващи се събития доста по-рано Blush
Ами това в най-общи линии. Приятно ми е да се запознаем  bouquet


# 715
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Руми, да не би да е по-голяма снимката newsm78
Много сте интересни всички Hug

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Не, в размер е, но не става нещо.

# 717
  • София
  • Мнения: 5 362
Аз я видях.Руми,много си красива и слънчева.Много уважавам жените зодия лъв.Мечтая да имам второ бебе момиче лъвица.

# 718
  • Мнения: 1 889
Аз я видях.Руми,много си красива и слънчева.Много уважавам жените зодия лъв.Мечтая да имам второ бебе момиче лъвица.

Внимавай какво си пожелаваш! Моята лъвица е на 4 г. и 8 м., нямам думи...

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Юхуууу, пак сте изписали света за няколко дни Laughing Hug. Аз малко се поомотах, но ето ме вече готова за играта Party.
Да ви се представя:
Скрит текст:
Аз съм потайна и изменчива, недефинирана, често неразбираема за околните. Малко хора ме познават истински и е трябвало да се потрудят, за да заслужат това знание. Понякога самата аз не се познавам, случва ми се да изненадам и себе си. По зодия трябва да съм упорита и целенасочена, но съм такава само в работата си. Личните ми цели и желания се менят с вятъра и рядко имам нерви да ги гоня, след като така или иначе след месец ще са други Laughing.
Обичам котките и обичам да чета. Обичам класическия танц, но никога не съм го практикувала. Обичам ефирни рокли, съчетани с кубинки. Обичам да се чувствам свободна. На пръв поглед не ми личи, но съм романтична и обичам истории с принцеси и тайнствени замъци. Възхищавам се на красотата на природата във всичките и форми, но установих, че най-много ме влекат мъгливите северни страни с дивия си суров чар. По-голямата част от живота си съм прекарала с вързана на конска опашка коса. Още помня как мама ме сресваше и връзваше сутрин, преди да тръгна към детската градина. И сега като си връзвам косата, се сещам за нея (обичам те, мамо Heart Eyes). Когато съм вкъщи и гушна котката ни, си мисля за баба и очите ми се насълзяват. Обичам фотографията, красив кадър може да накара сърцето ми да прескочи удар. Обичам киното, всъщност обожавам киното (затова и смених ника си с модифицираното за мен заглавие на любим филм). Обичам хубавата музика, кара ме да летя. Обичам когато съм сама вкъщи, да си пусна нещо любимо и да пея с пълен глас.
Толкова, рядко говоря за себе си в такива детайли Blush.
Дали ще ви е трудно да ме познаете под новия ник Wink?

п.п. Диди, моля те в общия пост да сложиш и ника, и линка в подписа, понеже и те са част от представянето ми Hug

Общи условия

Активация на акаунт