Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 74 Време ли е за истината ?

  • 17 464
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 314
Диди, кой на кого къде , какво е подарил нещо не схванах  newsm78
Лени Heart Eyes Hug и аз се присъединявам към твоя въпрос  bouquet  bouquet
имаше някаква снимка напред в темата двамата с едно и също яке /Ки Х/  и феновете писали ,че едия го е дал на другия ей такова нещо беше

# 706
  • Мнения: 3 606
Да не ми развалят ЗейКер, ако ще Ханде да е с Али Балджъ, а Керем с продуцентката  Mr. Green Stop Joy
Кой пък е Али Балджъ?

# 707
  • Мнения: 3 606
Диди, кой на кого къде , какво е подарил нещо не схванах  newsm78
Лени Heart Eyes Hug и аз се присъединявам към твоя въпрос  bouquet  bouquet
имаше някаква снимка напред в темата двамата с едно и също яке /Ки Х/  и феновете писали ,че едия го е дал на другия ей такова нещо беше
Аха затова ли Диди каза да мръзне  Joy Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 3 606
Али Балджъ е хубав за нея онзи дето играе в турската комедия Реджепа Joy Joy Joy Joyпо става за нея

# 709
  • Мнения: 2 685
Краси, не разчитай много на това, че Ямур не отговаряла на някакъв описан идеал. И други описваха идеали, ама в реала са точно с антиподи на тези идеали  Whistling

С това не искам да кажа, че има Ямкер, просто идеалът не винаги е определящ  Peace

  Мише  знам и се шегувам , но ми се иска да вярвам , че има разлика между Чаатай и Керем
  Най-малкото образованието и средата ти , семейството ти е предпоставка  Peace
    

# 710
  • Мнения: 3 606
Краси, не разчитай много на това, че Ямур не отговаряла на някакъв описан идеал. И други описваха идеали, ама в реала са точно с антиподи на тези идеали  Whistling

С това не искам да кажа, че има Ямкер, просто идеалът не винаги е определящ  Peace

  Мише  знам и се шегувам , но ми се иска да вярвам , че има разлика между Чаатай и Керем
  Най-малкото образованието и средата ти , семейството ти е предпоставка  Peace
    
Явно че става дума за Емир,а коя е жената за която говорите?

# 711
  • Мнения: 4 314
аз  пък съм тъпа и упорита и си искам Ханкер  Banghead Banghead Banghead
това е!!!! искам през лятото да ги гепят папараците .....
само си мисля ако това стане как ще погледнат хората в очите

# 712
  • Мнения: 3 606
аз  пък съм тъпа и упорита и си искам Ханкер  Banghead Banghead Banghead
това е!!!! искам през лятото да ги гепят папараците .....
само си мисля ако това стане как ще погледнат хората в очите
И дда не ме гледат съм съгласна стига да има Ханкер Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 713
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
аз  пък съм тъпа и упорита и си искам Ханкер  Banghead Banghead Banghead
това е!!!! искам през лятото да ги гепят папараците .....
само си мисля ако това стане как ще погледнат хората в очите
няма да могат да ги гепнат Naughtyте ще ходят на самотен тропически остров, ще бъдат само двамата ,ще ходят боси по плажа и вятърът ще развява косата и Naughty Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 30 147
Краси,  Hug да, всеки човек си е различен, но и идеалите не са нещо определящо  Wink

Веси, не за Емир, а за Чаатай. Някъде казал, че идеалът му за жена е един, а не харесвал друг тип жени и се оказало, че сега е точно с тип жена, която преди описал със знак "-". Имаше някъде такова интервю.

Всеки да е с този, с когото иска, но проектът да не пострада. Да се впрегнат всички и то в ползна на сериала  Naughty

# 715
  • Мнения: 3 606
аз  пък съм тъпа и упорита и си искам Ханкер  Banghead Banghead Banghead
това е!!!! искам през лятото да ги гепят папараците .....
само си мисля ако това стане как ще погледнат хората в очите
няма да могат да ги гепнат Naughtyте ще ходят на самотен тропически остров, ще бъдат само двамата ,ще ходят боси по плажа и вятърът ще развява косата и Naughty Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
И там ще ги уловят,всички сме луди по Зейкер и там ще някой папарак Joy Joy Joy Joyняма място където могат да се скрият

# 716
  • Мнения: 33 402
Тери гледа ли дневниците?
Да, как ще пропусна. Виж ми гащурите  Heart Eyes

# 717
# 718
  • Мнения: 33 402
Мише, Ча е без коментар  Mr. Green Stop Както ми се беше издигнал, така и ми падна в очите  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 2 685
Краси,  Hug да, всеки човек си е различен, но и идеалите не са нещо определящо  Wink

Мише  Hug  разбира се , но и тогава се обезсмисля идеята ти да се представяш за някой друг

Общи условия

Активация на акаунт