Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 23

  • 53 322
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 356
За играта на Своге, кога да регистрирам кодове?
Хайде спечелилите да споделят Hug

И аз се присъединявам към молбата Praynig Имам 25 регистрирани кода и нито една печалба
Един след друг ли си ги регистрирала?

# 676
  • Мнения: 294
здравейте.съвсем нова съм в темата, която ми се струва доста интересна...мога да се похваля с единственото нещо,което съм печелила до сега- почивка от бисквитките миналата година..регистрирах доста кодове с идеята да спечеля раничка но така и не успях...накрая взеха,че ме изтеглиха за почивката....от тогава- късмет никакъв нямам в игрите - нито с доминото на барни, нито с термосите на милка, нито с пъзелите на барни..имам чувството,че след почивката са ми отбелязали номера - нищо да не печеля.... ще следя темата , пък дано успея поне барни пъзел да спечеля...хубав ден на всички желая

# 677
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Игра на Сачи за деца
https://www.facebook.com/SachiChildren/app_283472341813237

Получих си скарата от Житница, много екпресно

# 678
  • Мнения: 3 372
За играта на Своге, кога да регистрирам кодове?
Хайде спечелилите да споделят Hug

И аз се присъединявам към молбата Praynig Имам 25 регистрирани кода и нито една печалба
Един след друг ли си ги регистрирала?
Не, от началото на играта до сега когато си купя и се изяде регистрирам, но явно не уцелвам правилното време

# 679
  • Мнения: 10 874
Разписвам се с килограм шоколад "Своге". Party
Регистрирах три кода един след друг и третият се оказа печеливш. Този, с който спечелих, го регистрирах в 8:50 тази сутрин. Късмет на всички!!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 680
  • Мнения: 411
честито Wink

# 681
  • Мнения: 294
регистрирах бележка в новата игра на милка...нищо... в 18:02....  Sad

някой спечелил? Гледам доста очила са раздали..

# 682
  • Мнения: 616
и аз регистрирах на :02, :05 , :00   нищо от милка

# 683
  • Мнения: 294
може часът от бележката да им е водещ този път-..... newsm78

# 684
  • София
  • Мнения: 168
От Милка аз спечелих в 18:10.
До колкото разбрах, се печели на всеки 10 минути.

# 685
  • Мнения: 616
пробвах два пъти на :00 ,но нещо не ми се получи ,мисля че е пак на минути

# 686
  • Мнения: 375
Да се похваля и аз с едни очила от  Милка

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 243
И аз, в 23,20ч.  Simple Smile
Относно Lucky Star - есента спечелих луксозна енциклопедия от тях. Получих я сравнително бързо, при това с грамота.  Wink Участвах само с една регистрация. Доволна съм и продължавам да се регистрирам, когато се сетя.
За МИЛКА - ако все още чакате възглавничка или дъска, търсете ги направо от куриера /по тел. или на място/. Аз така си получих дългоочакваната възглавница. И дори не ми взеха опаковките.

# 688
  • Мнения: 1 973
Активия имат игра от днес: http://14dni.activia.bg/index.php?r=site/connect
Изисква регистрация на кодове от промо-опаковки; обявено е, че има моментни и седмични награди.

Прочетох по-назад коментари за Лъки стар. Аз лично участвам. Досадно е наистина, че ако пропуснеш по-дълъг период участия, ти пишат мейли, че са се "затъжили" и т.н. Наградата, която спечелих, беше козметичен дермаролер, и то от извънредно теглене, след като са получили сигнал за некоректна игра от някои участници и са ги дисквалифицирали. Наградата дойде по куриер сравнително бързо, с писмо и сертификат (много измачкани). Не мисля, че са мошеници. По този повод, ето и линка за таз-седмичната игра за парфюм: http://luckystar.bg/index.php?frid=NjY3MQ==

Термосите от Милка може би ще се позабааавят? Никой не се е похвалил, че е получил?

# 689
  • Мнения: 175
Да се похваля с 1 кг Шоколад. Малко преди 9 го регистрирах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт