Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 23

  • 53 300
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 294
честито! И аз имам едно кодче ,ама още го пазя..не съм решила кога да го регистрирам... както и за Барни-пъзела..така и не разбрах кога е най-удачно да я свърша тази работа...

# 691
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
здравейте, обадиха ми се, че съм спечелила чанта от Банкя, някой др. да е спечелил? интересно ми е как изглежда, дали е като на снимката им?  newsm78

# 692
  • Мнения: 49
И на мен ми се обадиха днес, че съм спечелила чанта и до 10 работни дни да я очаквам с куриер.

# 693
  • Мнения: 411
Да се похваля и аз с едни очила от  Милка
честито joze

# 694
  • Мнения: 411
играта на активия е с интересни награди - искам ги всичките!

# 695
  • Мнения: 340
И аз, в 23,20ч.  Simple Smile
Относно Lucky Star - есента спечелих луксозна енциклопедия от тях. Получих я сравнително бързо, при това с грамота.  Wink Участвах само с една регистрация. Доволна съм и продължавам да се регистрирам, когато се сетя.

За МИЛКА - ако все още чакате възглавничка или дъска, търсете ги направо от куриера /по тел. или на място/. Аз така си получих дългоочакваната възглавница. И дори не ми взеха опаковките.
Големи са професионалисти обаче.  #Crazy
На Активия и на мен много ми харесват чантата и хавлията.  Peace

# 696
  • Мнения: 201
Спечелих тениска от кока-кола! Simple SmileИскам да питам те ли ще ми се обадят или аз трябва да им се обадя, за да ми я пратят?

# 697
  • Мнения: 1 706
здравейте, обадиха ми се, че съм спечелила чанта от Банкя, някой др. да е спечелил? интересно ми е как изглежда, дали е като на снимката им?  newsm78

Чантата е голяма, на мен много ми харесва. Ако искаш снимка кажи.

# 698
  • Мнения: 294
ако тениската е от капачките на кока-кола - раздават ги в определени магазини - карфур например..

# 699
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Спечелих днес хавлия под капачката на Пепси . Обаче нийде няма такива  награди у махалата..

# 700
  • Мнения: 14
Спечелих тениска от кока-кола! Simple SmileИскам да питам те ли ще ми се обадят или аз трябва да им се обадя, за да ми я пратят?

Като прочетох и аз проверих и имам тениска от единствения ми код Simple Smile Имам съобщение в сайта в известията, че ще ми я пратят. Влез си в профила, където ти е потребителското име, и си попълни адреса за доставка, ако не ти излиза.

# 701
  • Мнения: 392
Спечелих тениска от кока-кола! Simple SmileИскам да питам те ли ще ми се обадят или аз трябва да им се обадя, за да ми я пратят?

Като прочетох и аз проверих и имам тениска от единствения ми код Simple Smile Имам съобщение в сайта в известията, че ще ми я пратят. Влез си в профила, където ти е потребителското име, и си попълни адреса за доставка, ако не ти излиза.



добре, че ви зачетох и влязох и аз имам тениска от там, попълних си адреса там и сега да я чакам ли или нещо друго трябва да правя

# 702
  • Мнения: 175
Попълвате адреса само. От ин-тайм ги носят, не ми звъннаха, но предполагам че ако не бях в къщи щяха да звъннат

# 703
  • Мнения: 243
Има ли някакъв определен час за Марети?

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Има ли някакъв определен час за Марети?
май никой не се е похвалил за сега, аз въведох 10 кода и ниищоо Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт