Ясновидци/врачки - тема 23

  • 206 105
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Благодаря,ryannn!Ще го пробвам.

# 691
  • Мнения: 200
Абе,хора,защо се лъжете с тези магии?Какви са тези суми-2000 лева.Че вие да не ги метете по улицата???
Знаете ли,като ходих на хипноза,много неща ми просветнаха в главата.Даже вече не ме и влече да ходя по гледачки.ако беше пред година,сигурно щях да чакам и аз,за да вляза при Мария,обаче сега дори не изпитвам желание.Отидох до офиса по молба на майка ми.Като се прибера в Ямбол,ако реша да прежаля пет лева(защото няма да и оставя повече),може и да я пробвам.Ще ви дам отзиви.

А сега някоя от вас,ако може да ми помогне с човек,занимаващ се с алтернативна медицина,че майка ми е много зле.Приемам всякакви съвети на лични.
Погледни Васил Канисков-доколкото знам, ужасното отношение е почти гарантирано, но се твърди, че е доста добър в лечението.Успех!

# 692
  • Мнения: 4 345
За алтернативно лечение-Веско Иванов Китаеца-приема в Пловдив и София.

# 693
  • Мнения: 30
Здравейте, да ви споделя бях си писала с Ники Узунов и беше ми дал едни срокове до април, после до май месец и нищо не стана в крайна сметка #2gunfire После една приятелка му е писала нарочно със същия въпрос й казал на края на годината ooooh! Като цяло едно голямо нищо #Cussing out
Но този сайт magicbul.net продължава да ме удивлява, прогнозите им са за 1 година напред най-много и доста неща, които ми писаха бяха точни Peace

# 694
  • Мнения: 63
Имаш предвид, че вече има реална сбъдваемост на прогнозите от този сайт?

# 695
  • Мнения: 3
Здравейте на всички Simple Smile За първи път пиша тука,но ви чета редовно Simple Smile Искам да споделя мнение за Веселина Здравчева от Пловдив..Общо взето за нищо не става..За настоящето позна много малко неща..опита се да познае името ми с коя буква започва и избори 15 и пак не успя и накрая вика '' А или Д..с коя започва'' (Анета съм :Д ) Най-накрая !!!! Изкара ,че имам някаква обратна енергия..и как само тя може да е оправи.. През цялото време казваше ,че ако съм доволна да не спирам да е рекламирам.. Но пък друга приятелка и била много доволна от нея..Та знам ли... И така много моля ако някой знае наистина добър гледач в Пловдив и региона да ми каже..Благодаря ви предварително и вълшебен ден Simple Smile

# 696
  • Мнения: 200
Здравейте, да ви споделя бях си писала с Ники Узунов и беше ми дал едни срокове до април, после до май месец и нищо не стана в крайна сметка #2gunfire После една приятелка му е писала нарочно със същия въпрос й казал на края на годината ooooh! Като цяло едно голямо нищо #Cussing out
Но този сайт magicbul.net продължава да ме удивлява, прогнозите им са за 1 година напред най-много и доста неща, които ми писаха бяха точни Peace

"Точни неща"-тоест . такива , които знаеш, че са точни от миналото / настоящето или наистина става въпрос за точни неща, които са ти предсказали и впоследстие действително  са се сбъднали по предречния начин в реалността?Разликата е огромна и много важна, ще е полезно да споделиш.

# 697
  • Мнения: 30
Става въпрос за неща от настоящето, които нацелиха много точно Simple Smile Също така бях писала за един въпрос, които се отнася за едни пари, които чака майка ми от 2007 год насам. Те ми отговориха, че до 16-17 дни нещата ще се получат  и ето днес  се разбра, че са почнали да ги изплащат най-сетне след толкова години.
Аз за тези пари на майка ми бях питала ей така междудругото и ето какво стана Crazy
Колкото до основните мои неща, за които съм питала  дадоха ми отговори и срок, но той е напред във времето, дано нещата се случат.
Сега знам, че с това нещо, което пиша ще ги залеят с въпроси, но искам да кажа че аз само смс-и съм изпращала по 4.80, не съм се възползвала от подробното гадание. Отговорите от смс въпросите ми са напълно достатъчни Peace

# 698
  • Мнения: 360
Лошо се изразих, относно астрологията и магиите...нямат нищо общо, но пък кармичната обремененост може да насочи човек защо му се случват нещата...а това за хипнозата- не е ли страшничко?!? Моля споделете как протича и въобще повече подробности.
Дано майка ви се оправи бързо...стискам палци и успех! Hug

# 699
  • Мнения: X
Хипнозата е нещо изключително приятно.И аз се притеснявах в началото,но е било напразно.Малко е скъпичко,но пък поне научаваш много неща.После и сам може да си я правиш донякъде-не толкова професионално,но става.

# 700
  • Мнения: 360
И какво си припомняш от хипнозата? Колко скъпичко? Къде ти я правиха?  bouquet

# 701
  • Мнения: 6
Здравейте,
аз също се възползвах от сайта magicbul.net и изпратих смс.Удивена съм колко подробно ми отговориха и най-вече как бяха описали съвсем точно моето отношение и предприети действия относно проблема,за който питах.Нямаше празни приказки и догадки,доволна съм наистина ! Не са ми давали срокове или конкретен отговор "да-не",а казаха,че зависи преди всичко от мен,което напълно отговаря на реалността!
Дано съм била полезна !

# 702
  • Мнения: X
Хипнозата ми я правиха в София и е петдесет лева.Нищо не си припомняш-поне аз отидох с друга цел.Просто си отговорих на много въпроси защо.Не съм влизала в минал живот,нито в бъдещ.Това не ме интересуваше.

# 703
  • Мнения: 802
Ако някой се интересува по-подробно от хипноза,да ми пише ако иска. Имах лектор,който беше хипнотерапевт и дори на изпита ми се падна хипноза. Доста е интересно,мога да дам и координати.

# 704
  • Мнения: 360
Каква е целта на хипнозата? Давай....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт