Хитринки за всякакъв случай - тема 10

  • 89 511
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 287
На темата обувки - моля за съвет - как да изпера бели платнени обувки без да остават жълтеникави петна ?
Прах в пералня но след като изсъхнаха  не изглеждат бели .

# 451
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
На темата обувки - моля за съвет - как да изпера бели платнени обувки без да остават жълтеникави петна ?
Прах в пералня но след като изсъхнаха  не изглеждат бели .
Опитай с четка и прах за бяло пране/ръчно да търкаш/

# 452
  • Мнения: 287
Благодаря , но след пералнята ги допирах с Вениш и прах на ръка с четка - и след като изсъхнаха станаха жълтеникави. Оставих ги навън да съхнат .

# 453
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря , но след пералнята ги допирах с Вениш и прах на ръка с четка - и след като изсъхнаха станаха жълтеникави. Оставих ги навън да съхнат .
Вероятно е от лепилото.
Понякога се случва и за съжаление няма оправяне.... Confused

# 454
  • Мнения: 287
Пак ще опитам и това е .

# 455
  • Мнения: 550
Пак ще опитам и това е .

Може ли да са пожълтели от слънцето? newsm78

# 456
  • Мнения: 2 195
Не е от лепилото, а от бавно съхнене.Когато са изпрани слагам вътре хавлия, след половин час сменям с друга суха, като постои още малко я вадя и оставям да съхнат.

# 457
  • Мнения: 287
Склонна съм да вярвам че е от бавно съхнене - прах наново с белина - сега повече приличат на бели.
Наистина като ги суших първия път ги прах вечерта и ги изнесох навън . Нещо отвътре беше пропуснало кафеникаво и едни ивички жълти се бяха получили.

# 458
  • Мнения: 9 991
На бели платнени обувки да не остават петна е като се сушат без да са подпрени на стената, а да са на земята. Пожълтяват от водата, която се задържа докато съхнат.

# 459
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
независимо от бързината на сушене и позата, в която се сушат, имам бели обувки, които пожълтяват по ръбовете след всяко пране. Пробвала съм всякакви начини на сушене, това е положението.

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
Какво мога да сложа на плота зад котлоните,та като готвя да не ми пръска Blush newsm78 Ама и да не е вестник Mr. Green

# 461
  • Мнения: 328
Какво мога да сложа на плота зад котлоните,та като готвя да не ми пръска Blush newsm78 Ама и да не е вестник Mr. Green
Аз съм си залепила това,само че го купих от магазин за левче за 1,50.
http://olele.bg/home/247-kukhnensko-folio.html

# 462
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Ах, че супер предложение  Hug Ще го търся по левчетата, под какво наименование го откри?

От сайта пък как няма да ме хванат за клиент- поради голямото разнообразие от десени, ще се пращат на случаен принцип  ooooh!

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
Да,как се казва? И...като го залепиш от типа за постоянно ли остава или се маха лесно като се замърси Rolling Eyes Аз исках нещо от типа като тойдат гости да го махам...неща като картон,ли не знам.

# 464
  • София
  • Мнения: 313
И аз харесах идеята. Намерих го по-евтино в друг сайт, но отново изпращат на случаен принцип. Утре ще претършувам някое левче Simple Smile Има ги в алиекспрес, ама докато се наканя да поръчам и докато дойдат...

Общи условия

Активация на акаунт