На море в ТУРЦИЯ - тема 30

  • 84 395
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30
Tedizоnova, благодаря за инфото  bouquet

# 46
# 47
  • Варна
  • Мнения: 398
Записвам се да следя темата.

# 48
  • Мнения: 7 605
Вместо да се записвате за темата, с което тя излишно се пълни с нови отговори, защо не натискате бутонът "извести"?

# 49
  • София
  • Мнения: 601

Може ли някой който работи в агенция да ми пише на лични, ако може да се направи нещо за Ефесията Simple Smile), бил на Стол селл нещо таков ами каза жената.

Ефезията е много хубав хотел. Ние бяхме там миналата година. Ако хотела е на Stop sale бих те посъветвала да не резервираш, дори да ти намерят стая. След Stop sale остават стаи, които им седят като резерв, но те не са добри. Примерно с много малка квадратура, или без тераса, или на много шумно място. Обикновено тези стаи имат някакъв "проблем". Ако от агенцията ви кажат, че са ви намерили стая, въпреки че хотела е на Stop sale, по-добре си намерете друг хотел. Това е моето лично мнение.  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
Потвърдихме за онзи Блу, ще се моля само времето поне да ни е хубаво пък все ще избутаме 5 дена.
Настроили сме се за почивка тръгваме. Не мога да го мисля и да се ядосвам повече.

# 51
  • Мнения: 2 787
Потвърдихме за онзи Блу, ще се моля само времето поне да ни е хубаво пък все ще избутаме 5 дена.
Настроили сме се за почивка тръгваме. Не мога да го мисля и да се ядосвам повече.
spoko, настрой се положително и ще си изкарате страхотно, от сърце пожелавам прекрасно и слънчево време и малко завиждам, че ние сме чак Септември Laughing. На всички, които пътуват следващата седмица , а и след това,  пожелавам  Flowers Sunflower и   grinning039.
С нетърпение очаквам и инфото от инфотура на ТА. Иво и другите представители на ТА, както винаги предполагам ще споделят с нас новинки и актуални клюки от турските курорти.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 173
Потвърдихме за онзи Блу, ще се моля само времето поне да ни е хубаво пък все ще избутаме 5 дена.
Настроили сме се за почивка тръгваме. Не мога да го мисля и да се ядосвам повече.
KIMBOLINA, а какво по конкретно ви казаха от ТА? Атлантик защо не приема сега туристи?? Ние сме май следващата "порция" от 23,05.??? Чудя се какво ли да си мисля сега??? newsm78

# 53
  • Мнения: 262
 kimbolina, и аз като Ваня 6119 съм почивал в този хотел но отдавна.Тогава беше Джанде Фестивал и беше страхотен,най-вече имаше неповторима атмосфера.Мениджмънта беше добър. За съжаление от преди два дена получих съвсем актуална информация че хотела е загубил очарованието си след като смени на 2 пъти името си и собствениците си. Да,много луксозно е,но някак студеней казаха моите хора от мястото на събитията/т.е. Льо Блу/. Ужасно е това което сте изживели със смяна на мястото. Явно в Атлантик са изостанали със строежите и нямат друг избор освен да отворят с 3-4 дена по-късно.От Агенцията Ви според мен нямат вина,явно и те са били изненадани. Мисля че в Льо Блу няма детски пързалки. Още веднъж съжалявам за причиненото Ви.
Сега за другите които тръгват за Майските празници. Днес се завърнах от Дидим. Успокойте се времето навсякъде е поне 10 градуса нагоре от това у нас. През деня става за плаж,но водата в морето е още студена. Басейните са ок. Иначе аз идвам от Маджести Клуб Тархан и както винаги съм с отлични впечатления от там. Отличен мениджмънт и обслужване. Към 01.05. там се чакат към 600 нашенци. Зная че ще изкарат перфектно. Хотел Аурум също става много хубав,той е по-скоро тип вили,но е ново строителство изцяло. А територията е много,много зелена. Този хотел според мен  ще бъде много търсен занапред и ще стане хит. И друго важно нещо. Тези които пътуват с автобус да имат търпение на границата,защото на наша територия тече ремонт и лентата за автобуси е сведена  временно до една. Cry

# 54
  • София
  • Мнения: 4 397
От Агенцията ни казаха, че Хотела няма да може да отвори и това е и че ни местят в този Блу.
Получих инфо за Хотела, че до скоро е бил забранен за деца под 16г. и съответно и към днешна дата независимо какво е променяно няма НИЩО за деца освен един басейн до колената , ама те мойте не са бебета.

liv1892 Благодаря за инфото, студено топло това е положението, няма с какво да сменим, там за където има мин. разлика за доплащане всичко е заето така поне ми казаха от аганцията.
Силно се надявам поне да им е хубава анимацията ако изобщо има, но казаха, че има, че тия деца не знам ккаво ще ги правя  ooooh!

# 55
  • Мнения: 2 038
liv1892, много благодаря за коментара Simple Smile Честно казано доста ме успокои, защото времето сериозно ме притеснява. Заминаваме на 30.04 за Мармарис, ще бъдем в Green Nature Resort&Spa. Изглежда приятен, пък да видим. За първи път ще сме там и искрено се надявам водата в басейните да е подходяща, защото не знам как ще озаптя щерката  ooooh!
kimbolina, много кофти се е получило. Все си мисля, че на децата ще им е интересна смяната и ще се забавляват. Поздрави и дано изкарате добре.
Слънчево време и настроение за всички Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 58
kimbolona Много неприятно се е получил с хотелa, дaно времето е хубaво и си изкaрaте много хубaво.

# 57
  • Мнения: 3 815
liv,
а ти беше скептичен за Аурум Laughing, кажи, моля те, виждат ли се наченки на пързалки там, че това е единствената ми въпросителна, аз като резервирах, накарах българската агенция да се обади и казаха, че ще има, но за момента нищо не потвърждава това обещание.

kimbolina,
на твое място не бих съжалявала, най-малкото този ЛьоБлу е 5 звезди и има нещо като СПА.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
liv,
а ти беше скептичен за Аурум Laughing, кажи, моля те, виждат ли се наченки на пързалки там, че това е единствената ми въпросителна, аз като резервирах, накарах българската агенция да се обади и казаха, че ще има, но за момента нищо не потвърждава това обещание.

kimbolina,
на твое място не бих съжалявала, най-малкото този ЛьоБлу е 5 звезди и има нещо като СПА.

Пиши на мейла на хотела. Отговарят много бързо каквото те интересува. Аз им бях писала именно за пързалките и ми казаха, че имат. Изпратиха ми снимка на детски басейн с пързалка, но беше снимка от архитектурен проект. Не знам на живо как изглежда. На мен лично ми се видя много малка и глупава пързалка. Пиши им и ги помоли да ти изпратят реална снимка на пързалките.
   info@aurumhotels.com.tr

# 59
  • София
  • Мнения: 3 159
Репортаж от мястото на събитието - IC Green, докладва Нелка. Тук в Анталия си е лято вече, но само в басейните е ок за къпане. Шведите и в морето са ок, но на мен ми е студено там. За хотела каквото и да кажа ще е малко, всичко е на ниво. Единствено в италианския а ла карт нещо не им се получи обслужването. Иначе нямам нито една забележка.

Общи условия

Активация на акаунт