На море в ТУРЦИЯ - тема 30

  • 84 417
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 172
Здравейте,

предстои ми този петък тръгване за Дидим. Интересува ме дали автобусите пътуват през Чанаккале или Истанбул? Фирмата е Ориент 99.

Тръгваме в 14:45 от Хасково и имам чувството, че ще пристигнем много рано в събота и ще трябва да чакаме доста, докато ни настанят  newsm78

# 526
  • Мнения: 4 500
Не знам Ориент как е, но Емералд за Дидим пътуват през Чанаккале. Пристигнахме в 6,15 сутринта в Дидим, настинаха ни в 13,50 часа. Това беше най-кошмарното нещо от пътя  Crazy

# 527
  • София
  • Мнения: 172
Не знам Ориент как е, но Емералд за Дидим пътуват през Чанаккале. Пристигнахме в 6,15 сутринта в Дидим, настинаха ни в 13,50 часа. Това беше най-кошмарното нещо от пътя  Crazy

Точно от това се опасявам. Мисля, че така ще стане. Миналата година бяхме в Кушадасъ. Тръгнахме от Хаково в 10 вечерта и бяхме там към 12 на обяд на следващия ден. Чакахме около час и нещо, което беше ок. Но сега 14:45 си е доста по- рано, а Дидим не е много далеч от Кушадасъ. Чака ни голямо висене май. Защо се тръгва толкова рано се чудя...

# 528
  • Мнения: 72
Така е,почти винаги се чака.Ако има свободни стаи настаняват.То си е казано -настаняването е след 14 часа.

# 529
  • Мнения: 4 500
Тръгват толкова рано и пристигат рано, за да имат шофьорите 8 часа престой и тогава чак да поемат обратният курс за БГ със смяната, която си тръгва преди нас/вас  Peace Като сложиш и обяда да шофьорите и 1 душ и то станаха 10 часа

# 530
  • София
  • Мнения: 172
Тръгват толкова рано и пристигат рано, за да имат шофьорите 8 часа престой и тогава чак да поемат обратният курс за БГ със смяната, която си тръгва преди нас/вас  Peace Като сложиш и обяда да шофьорите и 1 душ и то станаха 10 часа

Да, има логика. Ще издържим все някак.

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте,

предстои ми този петък тръгване за Дидим. Интересува ме дали автобусите пътуват през Чанаккале или Истанбул? Фирмата е Ориент 99.

Тръгваме в 14:45 от Хасково и имам чувството, че ще пристигнем много рано в събота и ще трябва да чакаме доста, докато ни настанят  newsm78

Минават през Чанаккале. Няма как да минават през Истанбул, защото той е в друга посока.

# 532
  • Мнения: 4 500
Тръгват толкова рано и пристигат рано, за да имат шофьорите 8 часа престой и тогава чак да поемат обратният курс за БГ със смяната, която си тръгва преди нас/вас  Peace Като сложиш и обяда да шофьорите и 1 душ и то станаха 10 часа

Да, има логика. Ще издържим все някак.
Е, не е болка за умиране. В Кушадасъ сме пристигали в 8,30 и в 11,30 имахме стаи, но в Дидим беше дивото чакане и спане по диваните във фоайето  Mr. Green

# 533
  • София
  • Мнения: 172

Минават през Чанаккале. Няма как да минават през Истанбул, защото той е в друга посока.

Благодаря! И на мен така ми изглежда, че се заобикаля, но го бях чела някъде   bouquet

# 534
  • Мнения: 4 500
За Анталия се минава през Истанбул  Hug

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Минават през Чанаккале. Няма как да минават през Истанбул, защото той е в друга посока.

Благодаря! И на мен така ми изглежда, че се заобикаля, но го бях чела някъде   bouquet
[/quote]

Нищо не се заобикаля. Чанаккале си е по пътя.

# 536
  • Мнения: 37


Кой е казал, че трябва да се виси на рецепция ?! Аз например, слагам банските в джоба на куфара и щом пристигнем, преобличаме се и хайде на плажа Wink пък и до сега, винаги са ни слагали гривни с пристигането и ако не ви се ходи на плажа можете да се разходите, да пийнете кафенце, да хапнете...Желая слънчеви и позитивни почивки на всички!
Ние пътуваме за Бодрум на 06.06 и вече нямам търпение... Simple Smile

# 537
  • Мнения: 3 021
И аз точно това щях да напиша - в една плажна чанта, или раничка си слагате плажните неща - поне основните, отивате на басейн, плаж - все някъде има кабинки за преобличане /на плажа със сигурност трябва да има/ лежите, спите, забавлявате и чакате - когато, тогава.

# 538
  • София
  • Мнения: 172
Да, така ще направим. Бански, джапанки, хавлийка и бегом към плажа   grinning039

# 539
  • Мнения: 3 021
Ние също  ще пристигнем много рано сутринта /със самолет сме/, но на тръгване ще бъде късно вечерта - така че ще взема 2 тънички хавлийки, да не сме зависими от хотела първия и последния ден, и.... здравей, моренце  sport027

Общи условия

Активация на акаунт