Отговори
  • Мнения: 0
Искам да се консултирам,кое е най–елитното училище и детска градина в София?  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 30 146
Има цял подфорум по темата  Peace

# 2
  • Мнения: 25 647
Ще ги купуваш ли?  Laughing

# 3
  • Мнения: X
В София всички детски градини са елитни!  bowuu  Като клубове с труден достъп са!  Naughty

# 4
  • Мнения: 11
Искам да се консултирам,кое е най–елитното училище и детска градина в София?  Simple Smile
Струва ли ми се или във въпроса прозира смущаваща амбиция (ако напиша провинциална ще се засегнат мн. хора, предполагам)?  #Crazy
Armi_m поне посочи критериите си за принадлежност към елит в образованието - собственост (частни, държавни), традиции (ново, с история), чуждоезиково обучение, местоположение (център или без значение). Имай в предвид, че в добрите, не мога да кажа елитни държавни градини и училища има определени условия за кандидатстване, класиране и постъпване, свързани с набор на точки по посочени критерии. Има много изписано по темата в bg mamma.  Ние, за нашето дете избрахме ясла и детска градина в близост до дома, която за наше щастие се ползва и потвърди в годините доброто си име. Училище до 7 клас избрахме заради чуждия език, които искахме детето да учи, също недалеч от вкъщи. И в двата случая подготовката за записване започнахме няколко месеца преди началото на учебната година.

# 5
  • Мнения: 11
Joy Joy Joy Страхотен въпрос.

# 6
  • Мнения: 0
Защо буквално приемате въпроса?Няма да купувам училища и градини!Ако нямате отговор,просто не се правете на интересни!Не се заяждайте!Смятаме да се преместим да живеем в София,и понеже не съм много запозната,затова реших да се консултирам тук.Имам две деца,ученичка и малко детенце за градина в първа група.Интересувам се за начално държавно училище,/с езици/ и държавна детска градина.Да не са отдалечени квартали,ами по към центъра.Ако някой наистина знае и иска да ми помогне,нека ми отговори!Благодаря! Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
Интересувам се за начално държавно училище,/с езици/ и държавна детска градина.Да не са отдалечени квартали,ами по към центъра.

Милата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт