Ясна е и майската ни диагноза - обхванати сме всички от книжна психоза!

  • 17 739
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ето я госпожата, не мога да се включа.  ooooh!, разбихме я пустата кухня  и нищо не ми трепна. Но да я оставя нея.

Гигова, искам да се освестиш и да прочетеш с отворени очи: НЕ съм аз другарчето ти, мацко! Друго е. Аз просто исках да те зарадвам за предстоящия имен ден и затова бързах да пратя замислената книга. А другарчето ти е предупредено  и ще ти прати друга книжка от списъка, няма да има повторения. Виждам колко се радваш, даже се замислих и ми се струва, че се радвам повече като зарадвам някого,  а моята радост от получаването обикновено е сълзи  и соп..оли. Много се разчувствам. А и като четох на Гигова споделеното, много мило и сърдечно ми стана.
Гале, стана ми слабост ти!  Hug Бъди здрава и на Гергьовден пак ще ти пожелая нещо.  Simple Smile

Мижжж, прекрасна тема си ни направила отново. Благодаря ти, влагаш много старание за да ни е уютно тук. И за албум си се погрижила. А сега книгата на Гигова ще остане ли в него? Тя не е към тази игра. Не пречи, де, само питам.

Камиче, благодаря за калинките!  Hug Ти заслужи това, което получи. С теб си имахме приказка, че така трябва да се случи.  Hug Приятно странстване!
 
 Момичета, предстоят ви  и на вас такива емоции. Пиша това за новите момичета в играта. Че и както сме много този път, голяма радост ще цари из темата .

 Хубава вечер желая на всички ви!  Hug Heart Eyes
 

# 46
  • Мнения: 1 107
Абе Нелка къде се загуби newsm78, разби кухнята и изчезна
Joy Гале ти откакто прочете книгатакоятоненазоваваме, се превърна в един непресъхващ извор на бисери и оригинални проблясъци. Напоследък постоянно се хиля на твоите постове. Да си жива и здрава, че ми удължаваш живота  lovekiss

Цитат
Гигова, искам да се освестиш и да прочетеш с отворени очи: НЕ съм аз другарчето ти, мацко! Друго е. Аз просто исках да те зарадвам за предстоящия имен ден и затова бързах да пратя
В първия момент и аз това си помислих, но пък после реших, че може да съм се тотално объркала, както често става Blush

# 47
  • Мнения: 2 491
Майкооууу, жива да не бях smile3544
Инфаркт ще ми докарате, честно, мчи таз двойна радост със какво я заслужих, питам а???
Нелче, аз вече ти писах мила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ама и тук да си кажа-ти направи годината ми, Приятелко  love001 как да не те обича човек?! Heart Eyes

Момичета, извинете за недоразумението и аз си помислих че много рано, но пък си видях книжка от списъка и реших че е това което си мисля, но явно совите не са това което бяха Laughing Въпреки всичко съм много щастлива, а тази класна не знам какво ще я правим Heart Eyes Grinning, нещо хубаво трябва да е, обмислям го Thinking
Развълнувах се и танцувам Laughing


Мижи, сега какво описание ще сложиш на снимките, на Гигова недоразумението може би Laughing

Ееех, благодаря ти Нели



# 48
  • Мнения: 1 601
Еееее наистина Нели , голям жест е направила , браво Нели , че така хубаво зарадва Гиговчето   Hug

Другарче мое , книжката ти е закупена , остават другите подаръци , което май повече ще ме затрудни , а за книгата..... взех тази , чиято корица най - много ми хареса  Laughing Май винаги на този принцип купувам книги  Wink

# 49
  • Мнения: 5 405
Моето другарче дали предпочита да го зарадвам преди празниците или след празниците? Пращай ми енергия, идеи, пиши в тая тема, тцтцтцтц  Crossing Arms Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 137
Моето другарче дали предпочита да го зарадвам преди празниците или след празниците? Пращай ми енергия, идеи, пиши в тая тема, тцтцтцтц  Crossing Arms Mr. Green
Преди празниците  Mr. Green Нетърпелива съм  Blush

# 51
  • Мнения: 2 491
След празниците Mr. Green

Днес нямам колет  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 830
И аз съм за след празниците, че от утре та чак до 8ми ще съм по пътищата Grinning

Другарче най-рано ще ти пусна подаръка на 10ти  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 5 405
Другарче мое, да знаеш, че аз съм нетърпелива, не се бави много   Joy Blush

А моето другарче ако не успея утре, то значи другата седмица може да го зарадвам  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 3 281
моето другарче ще трябва да почака след празниците Simple Smile заради подаръчето, което е малко сложно за правене, и освен това малко се чудя дали и как ще успея с правенето.  Flutter
ноо, то да не се кокори много-много от нетърпение  Grinning както казват мъдрите хора: "хубавите неща стават бавно"  Crazy

# 55
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Малеее, паднах! Всеки ден ми изпълвате деня с положителна енергия, благодаря ви! Като едно голямо семейство сме!  Hug Hug Hug Браво, Нели! Има голяма истина в това, което казваш, да даваш от себе си, да зарадваш един човек е безценно! Жалкото е, че малко хора са способни на това! Винаги , когато избирам подарък - обмислям и мисля дълго, дали ще се хареса на човека, не просто да убия номера, както много хора правят! Това е по-голяма радост за мен, да подаря, отколкото да получавам, мисля, че и всички тука се чувстваме по същия начин, избирайки подаръци за другарчетата си.
Ей на -скарамушчето ( като мое първо и единствено другарче досега), как ми е легнало на сърце, още се чудя дали направи макарони? Чакам да почерпиш с тях , да знаеш!!! п.с. ( днес изпратих по мама книжката ти).
Нели, аз съм изтървала, я кажи сега, що разби кухнята, нова ли ще слагате?

# 56
  • Мнения: 10 712

 А сега книгата на Гигова ще остане ли в него? Тя не е към тази игра. Не пречи, де, само питам.

Подаръкът си е подарък и ако не възразявате, аз мисля да остане  Mr. Green
Ще бъде нещо като grand opening към играта  Mr. Green



Пращай ми енергия, идеи, пиши в тая тема, тцтцтцтц  Crossing Arms Mr. Green

И моето другарче никак не пише ....  Tired

# 57
  • Мнения: 5 776
Много, ама много ви завиждам и все неблагородно  Laughing Heart Eyes
Нали ще правите нова игра на лято  Praynig

# 58
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Честит първи подарък в темата!  Simple Smile
НелиHug!

# 59
  • Мнения: 1 601
Много, ама много ви завиждам и все неблагородно  Laughing Heart Eyes
Нали ще правите нова игра на лято  Praynig

И аз искам нова игра през лятото , а не чак есента  Tired

Миж , даже предлагам , ако искате да се направи анкета за да се види одобряват ли повечето момичета за нова размяна към юли месец примерно  Praynig Ще съм ти благодарна Миж , ако я направиш  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт