Четки за грим-5

  • 75 475
  • 732
  •   1
Отговори
# 480
  • Плевен
  • Мнения: 339
Не се притеснявай за цапането, пере се чудесно. Имам я откакто я пуснаха в продажба и досега не се е оцветила от нищо. Винаги е бяла след пране и формата е същата.

# 481
  • София
  • Мнения: 9 483
Моля! Hug

Е, не!
Сега сравних цените на Сима Ф80 във сайта им и във ФЮ.
В Сигмата четката е 28 долара
Във ФЮ- цената и е 23,38 долара.
Да им се чуди човек.
При положение, че ФЮ са с безплатна доставка по дефолт. ooooh!
Ха-ха! Simple Smile
Тия от Сигмата са ме прочели явно, щото вчера имам мейл за 2 годишно приятелство и код за още -15% отстъпка от поръчката, който работеше вчера заедно с безплатната им доставка. Flutter
SOINLOVE е кода, не знам дали действа още, обаче.

Отделно Ф80 в момента си е на 24 долара върната!! ooooh!
И с отстъпката излиза $20.40   

# 482
  • Мнения: 30
Привет отново,

Не можах вчера да взема решение какви четки да си поръчам. Харесах си на Sonia Kashuk,  обаче няма откъде да си ги поръчам, защото в сайта, където ги видях не предлагат доставка до БГ. Та, реших да взема или на Real Techniques или на Zoeva. Та моля за помощ, сравнени по между си , на коя от двете марки четките са по-подходящи за пудра и руж - прахообразни, компактни  и т,н,. (т.е. не са кремообразни). Плс  Praynig Praynig Praynig .... вашият глас за коя марка отива? Real Techniques vs. Zoeva.

Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 12:48 от R.DD

# 483
  • Мнения: 171
Включвам се и аз в темата с молба за съвет Embarassed Искам да си купя хубава четка за фон дьо тен, за пудра и за руж. Към момента не съм ползвала четка за нанасяне на  фон дьо тен (нанасям с пръсти) и не съм ползвала хубави четки за грим, а по-масови марки. Прегледах темата и съм се насочила към няколко варианта. За фон дьо тен се чудя за Сигма Ф80 от ФЮ, а за пудра и руж на РТ  - http://www.iherb.com/Real-Techniques-by-Samantha-Chapman-Your-Ba … owder-Brush/41365 и http://www.iherb.com/Real-Techniques-by-Samantha-Chapman-Your-Fi … Blush-Brush/41372 .
Другият вариант, които обмислям е всичко да поръчам от сайта на Зоева. За фон дьо тен 102, за пудра 106, за руж се чудя 126 или 127.  Ще се радвам на всякакви мнения  bouquet

# 484
  • Мнения: 4 428
Иве, много благодаря за подробното описание  Hug

Лекс Хайлайт и аз страшно я харесвам  Heart Eyes А от тази за руж, се надявам да останеш доволна, колкото мен  Flutter

А Зоева имаха още една нова палитра, но сега не я виждам нещо  Thinking Странно, а точно тя много ми хареса.

# 485
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Иве, много благодаря за подробното описание  Hug

Лекс Хайлайт и аз страшно я харесвам  Heart Eyes А от тази за руж, се надявам да останеш доволна, колкото мен  Flutter

А Зоева имаха още една нова палитра, но сега не я виждам нещо  Thinking Странно, а точно тя много ми хареса.


Няма защо. Hug

И аз се чудих днес докато пишех, сякаш гледах и друга, но не открих и си помислих, че нещо съм се заблудила. Rolling Eyes
Дали не беше тази newsm78

Скрит текст:

# 486
  • Мнения: 4 428
Мне, не е тази. Онази имаше доста зелено в нея, тя и за това ми хареса  Crazy

# 487
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Момичета, здравейте   bouquet
Можете ли да ми кажете коя от четките на  Real Techniques нанася най-добре бронзър? Може би и някоя четка на МАС подходяща за това, ако е по-добра newsm78

Много благодаря предварително!

# 488
  • Мнения: 4 428
Момичета, здравейте   bouquet
Можете ли да ми кажете коя от четките на  Real Techniques нанася най-добре бронзър? Може би и някоя четка на МАС подходяща за това, ако е по-добра newsm78

Много благодаря предварително!

Аз нанасям бронзър най-добре с кабуки  Wink Ползвам това на ЕЛФ от Студио серията и съм супер доволна  Peace

# 489
  • Мнения: 3 248
Прахообразен бронзър нанасям или с МАС 127, или 138, или с yachiyo или itabake на Хакуходо.
А за кремообразен или със 130 МАС, или с mizubake, или itabake на Хакуходо. Според настроението и търсения ефект.

# 490
  • София
  • Мнения: 4 752
Четката за бронзър на Сефора е страхотна Peace но и едно обикновено кабуки пак върши работа.

# 491
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Благодаря ви, момичета!   bouquet Кабукита имам поне 3-4, ще изтествам как се справям с тях Simple Smile

# 492
  • Мнения: 31 206
И за мен става най-добре с кабуки.

# 493
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Пробвах, получи се чудесно Simple Smile Благодаря на всички за съветите   bouquet

# 494
  • Мнения: 30
Има Cyber Monday в Sigma USA -20 %,  не съм запозната с условията за доставка, не разгледах сайта, за да бързам да пиша тук  Laughing

Ако изобщо имат доставка до БГ, и някой иска да прави поръчка, се присъединявам и аз  Hug

Общи условия

Активация на акаунт