Четки за грим-5

  • 75 484
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 428

Не съм ги виждала на живо, но по картинката - скосената ми прилича на четка за руж. Другата ми прилича, по-скоро за пудра.

# 706
  • Мнения: 813
Може ли да ми кажете ориентировъчно каква е цената на четка за руж Мак 168 скосена? Също отзив за четка скосена за руж на Инглот? Инглота я пипнах на живо хареса ми , ама аз не отбирам много. Основно ще нанасям рефлекса на шанел и руж на диор който е вътре със скосената четка. Искам да си взема хубава четка за руж.  newsm78

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 11:24 от raz_nejena

# 707
  • София
  • Мнения: 9 533
Аз харесвам много четките на Инглот! Hug
Четките на МАК само за очи гонят вече 50лв.
Спокойно си вземи тази на Инглот. Hug
Може да погледнеш в Сефора техните четки. Пуснаха преди време собствена обновена линия четки и има хубави попадения.  Peace

# 708
  • Мнения: 813
Благодаря kopche , да на Сефора също смятам да погледна при първа възможност и тогава ще реша.
Мак -73 лв сетих се да се обадя да питам Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 12:06 от raz_nejena

# 709
  • София
  • Мнения: 9 533
А още нещо се сетих! Grinning
Погледни ако имаш път четките на Ив Роше. В магазинът им на Графа срещу Попа често пускат намаления на декоративна козметика. В момента разпродават по 6,80лв сенки единични с прекрасни цветове!
Но при едно намаление точно там си взех на шега четка за пудра с естествен косъм за 9,50! Тя пък се оказа в последствие най-използваната ми четка за лице! Simple Smile Peace

# 710
  • София
  • Мнения: 758
Момичета, извинявайте, ама някъде четох за препарати за изпиране на четките от грим и не мога да го намеря. В тази тема ли беше или съм се заблудила newsm78

# 711
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Момичета, извинявайте, ама някъде четох за препарати за изпиране на четките от грим и не мога да го намеря. В тази тема ли беше или съм се заблудила newsm78

Maлко по-напред в темата се споменаваше също  Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 758
Момичета, извинявайте, ама някъде четох за препарати за изпиране на четките от грим и не мога да го намеря. В тази тема ли беше или съм се заблудила newsm78

Maлко по-напред в темата се споменаваше също  Peace

Много ти благодаря !   bouquet

# 713
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Zoeva предлагат нов комплект четки:

Скрит текст:

4 основни четки за лице + още една коректор и 3 за очи. Еко  Grinning Изглежда много добре, макар лично въобще да не харесвам четки с бамбукови дръжки.

# 714
  • София
  • Мнения: 10 325
На мен много ми хареса несесера.

Аз съм много доволна от обслужването на Зоева. Преди година си купих сет с четки, но ципа на несесера се повреди след около месеца употреба. Писах им преди 2-3 седмици и независимо че е минала една година ми изпратиха нов с подарък база за очи, но коята имаше стикер с извинение.

# 715
  • Мнения: 2 214
Тези за разлика от златните ми харесват.

# 716
  • Мнения: 6
Здравейте, някои знае ли от къде в Бг мога да си купя четки на Real techniques или бт сайт

# 717
  • Мнения: 237
Момичета, следя едни американски новини и днес излезе това:https://www.yahoo.com/beauty/the-hidden-dangers-of-makeup-brushe … 115687638893.html Трябва да се внимава много от здравословна гледна точка, никакви компромиси.  Stop

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Именно заради възможността да се развият бактерии си пера четките след ползване. Като изсъхнат ги прибирам в шкаф, за да не се прашат.

Йорданка, РТ можеш да откриеш в Мория и в Debenhams ако си от София.

# 719
  • Мнения: X
Аз ползвам четка на Сефора за пудра и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт