Четки за грим-5

  • 75 470
  • 732
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 214
Имам няколко четки на Инглот

От китайската имитация на Нарс изпадаха по малко косми Sad
Често слага продукт на петна, цената беше мисля че над 60 лева
Другата четка която взех е за руж

Също не разбрах защо трябваше да дам повече от 40 лева за тази четка като нито косъма нито резултата са нещо особено.
Единствената четка която им наистина страхотна, особено ако успееш да я вземеш с намаление, това е ето тази

Горещо я препоръчвам особено на момичета с малки очи, вярно е че въпрос на вкус дали ще ти хареса да работиш с толкова тясна и дълга чета, но резултата си заслужава опитите.

# 451
  • Мнения: 4 428

Инглот мнооого рядко правят намаление  Tired И то обикновено е частично, за продукти, които съвсем са им закъсали с продажбите...

# 452
  • Мнения: 268
Не вярвам Инглот да направят намаление на целия си асортимент, най-много на пудри, червила, нещо от този сорт. Четките едва ли ще влизат в намалението. Мисля, че се отнася само за Варненския Инглот.

# 453
  • Мнения: X
Elemaca , благодаря ти за информацията, ще помисля още малко и ще поръчам евентуално
 Майка Зайка, точно таква ми трябва, супер си. Още днес ще я поръчам, звучи доста по- добре от 19 паунда :Д

# 454
  • Мнения: 648
Възможно е момичта, все пак живеем в България и тук намаленията са изкривени като всичко останало. Благодаря г-жа Стихийно бедствие ще погледна четката 10s  Hug

# 455
  • София
  • Мнения: 9 483
Преди да се впуснете в купуване на скъпи четки, видяни по картинка в нета за Черният петък и пр. погледнете в HM четките им.
Дори на снимка изглеждат изкушаващо. А за цените да не говорим. Hug Ако четките са толкова прекрасни, колкото и цената им- ще бъда много щастлива! Grinning
http://www.hm.com/bg/subdepartment/LADIES#Nr=4294863113
Не съм ги виждала на живо но се изкушавам от четката им за ББ, която имитира една четка на Шисейдо-BB cream brush за 12,90 лв.

# 456
  • Мнения: 4 428
Аз вчера ги разгледах четките на НМ - на мен не ми вдъхнаха особено доревие, да не говорим да заместят макри като Сигма, Шисейдо или подобни.
Взех една за проба, от чисто любопитство. Пък и нямах подобна. Днес я пробвах - както казах, не съм впечатлена.
Говора за четките с черните дръжки.
Тези с кремавите дръжки, ми изглеждат малко по-добре. Мислех и от тях да си взема една за проба, но нямат нищо интересно, което да нямам. Евентуално мога да си взема кабукито им, защото е доста мъничко и ще ми свърши работа за скулите и разни финиши  Thinking

# 457
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз вчера ги разгледах четките на НМ - на мен не ми вдъхнаха особено доревие, да не говорим да заместят макри като Сигма, Шисейдо или подобни.
Надявам се, никой не си го и помислял това. Но биха могли да заменят неуспешни покупки от ЕЛФ, мелф, Екотулс, Зоева и пр. несъвършени покупки, които на всичко отгоре се поръчват в нета, без да си ги докоснал. Peace Да не говорим в Продавалник какво се предлага за истинско. ooooh!

# 458
  • Мнения: 4 428
За мен четките на НМ са от сорта на ЕЛФ. А Зоева са доооста по-добри  Wink

# 459
  • Мнения: 35 968
ходих, гледах, пипах ... не ми хареса нито козметиката, нито четките
единственото, за което се замислих, но не взех, са сърцевидните ружове като тези на ТУ
не ги намирам на сайта, май са тези:

# 460
  • Мнения: 3 414
Момичета, искам да купя четки на приятелка, до сега е ползвала само апликатори, но от известно време се зариби покрай моите четки  Blush Кой комплект е по-подходящ за начинаещ "художник" с четки?
За сега ще се задоволи с реплики, ако и хареса да си търси оригинали  Mr. Green И при двата комплекта ми се виждат излишни четки или недостатъчни  Thinking

# 461
  • Мнения: 4 428
И при двата комплекта ми се виждат излишни четки или недостатъчни  Thinking

Аз нещо не мога да отворя линковете  newsm78

Но с комплектите винаги е така  Wink Аз за това никога не съм си купувала комплекти, дори като начинаеща. Всъщност тогава съвсем няма смисъл от комплекти, особено от голями комплекти.
Повечето четки не знаеш за какво са и как да ги ползваш  Crazy
Купи й основни четки за очи и лице, което ще е макс 5-6 четки и да се бори с тях първо  Laughing

# 462
  • Мнения: 3 414
И при двата комплекта ми се виждат излишни четки или недостатъчни  Thinking

Аз нещо не мога да отворя линковете  newsm78

Но с комплектите винаги е така  Wink Аз за това никога не съм си купувала комплекти, дори като начинаеща. Всъщност тогава съвсем няма смисъл от комплекти, особено от голями комплекти.
Повечето четки не знаеш за какво са и как да ги ползваш  Crazy
Купи й основни четки за очи и лице, което ще е макс 5-6 четки и да се бори с тях първо  Laughing

и

При втория има реплика на 239 Mac. Искам да я нахъсам да си купи след това оригиналите Wink

# 463
  • Мнения: 1 400
Весе никога не съм виждала да правят намаление Sad
Ако някой види да свирка.
Elle-même наистина е по малка, но аз последно време нещо съм луднала по малки и фини четки Simple Smile

Свиркам  Whistling

Настрани майтапа, имам е-mail  намаление с 10% на всички продукти на Makeup Geek (само техните).

Get 10% Off Before This Weekend!
Time to Stock Up, But Act Quick!
We are offering a VERY limited-time coupon to the Makeup Geek Store.  Use the coupon code STOCKUP10 by the end of this Friday, November 21st to save 10% on all Makeup Geek products (not including shipping costs or third-party products such as Z-Palette, Beauty Blenders, etc).

# 464
  • София
  • Мнения: 1 611
Офертата на Сигма за Черния петък - безплатна международна доставка с код BF2014.
За Cyber Monday - 20% намаление на всичко с код CM2014.

Общи условия

Активация на акаунт