Лещи за очи - 5

  • 129 277
  • 858
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 650
след като родих не виждам добре с лещите, дали ще ми се оправинщ зрението или диоптъра ми се е покачил и дали се е покачил от бременността
Възможно е да се е качил, но не е задължително.
Докато кърмите е възможно да имате влошаване, което да изчезне след като спрете да кърмите.
Повечето офталмолози не изписват нова корекция, ако жената е бременна или кърми, тъй като това се отразява на визуса.
Ако все пак решите да се прегледате,за да си направите очила,  знайте че е възможно след това да ви се наложи да смените стъклата, така че не инвестирайте в прекалено скъпи.

# 211
  • Мнения: 220
Да, кърмя. Благодаря за съвета, изобщо не знаех, че кърменето се отразява така. Ще си взема някакви по евтини очила. А за лещите предполагам, че няма проблем да взема с по- висок диоптър. Задължително ли е да ми разширят зениците за определяне на нов диоптър и колко време трябва да съм била без лещи?

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Имате ли впечатления от еднодневни лещи и можете ли да ми препоръчате марка   bouquet

# 213
  • Мнения: 650
Да, кърмя. Благодаря за съвета, изобщо не знаех, че кърменето се отразява така. Ще си взема някакви по евтини очила. А за лещите предполагам, че няма проблем да взема с по- висок диоптър. Задължително ли е да ми разширят зениците за определяне на нов диоптър и колко време трябва да съм била без лещи?
Абсурдна е циклоплегия, докато кърмите.
Нека ви прегледат, за да е все пак актуалното към момента при очилата и лещите, пък след като се спре кърменето ще ти направим по-подробен преглед.  Надявам се, че това няма да те накара да преустановиш бързо кърменето, радвай се на тази близост, докато можеш!

# 214
  • Мнения: 650
Имате ли впечатления от еднодневни лещи и можете ли да ми препоръчате марка   bouquet
Ciba vision TOTAL1  или Bausch & Lomb bioTrue
Това са най-новите на пазара, но към същите производители има и други еднодневни лещи.

# 215
  • Мнения: 220
Не, в никакъв случей няма да се откажа. Но трябва да направя нещо по въпро, защото самонда си сложа лещите и като не виждам имам адско главоболие

# 216
  • Мнения: 356
Здравейте,Женя!
Взимам си лещи от близката оптика,с диоптър "-2.25".Модела е "55".Поради ред причини реших да сменя лещите и си поръчах от един бг сайт.Лещи които много хвалят тук.Но интересното е че с тях виждам размазано.Каква може да е причината?
Предварително ви благодаря!

# 217
  • Мнения: 650
Каква марка са новите лещи?
Надалеч ли ти е размазано?
Непрекъснато ли е размазано или се прояснява при премигване?

# 218
  • Мнения: 2 844
Към тези тук,които са от София-ходил ли е някои при доц.Цанева,на Клокотница?Благодаря!

# 219
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Към тези тук,които са от София-ходил ли е някои при доц.Цанева,на Клокотница?Благодаря!

 Да, аз! 14 години, но тя се пенсионира Simple Smile

# 220
  • Мнения: 2 844
Към тези тук,които са от София-ходил ли е някои при доц.Цанева,на Клокотница?Благодаря!

 Да, аз! 14 години, но тя се пенсионира Simple Smile

Да,разбрах наскоро,че вече не работи.Аз ходех само при нея в продължение на 35 години.Сега не знам при кого да отида? А сега вие при кого ходите?Благодаря,предварително!!!

# 221
  • Мнения: 356
Каква марка са новите лещи?
Надалеч ли ти е размазано?
Непрекъснато ли е размазано или се прояснява при премигване?
Новите са на Biofinity,с диоптър "-2.25".Непрекъснато ми е замъглено.Опитах няколко пъти да ги слагам,но не виждам с тях.С другите-"55" виждам без проблеми.Но както и написах в предното си писмо:поради ред причини искам да ги сменя.

# 222
  • Мнения: 6 582
За първи път от 5-6 години си купих различен разтвор от ReNu. Взех Biotrue, продавачката ми го предложи, каза, че е един вид надграждане над Renu. По-нов модел на B&L, съдържа хиалуронан и било нещо като разтвор за лещи + изкуствени сълзи. Дано да нямам проблем, че взех и 2 опаковки на промоция уж  Laughing Laughing Ще се радвам някой да се включи с мнение, че още не съм го почнала  Peace

# 223
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Към тези тук,които са от София-ходил ли е някои при доц.Цанева,на Клокотница?Благодаря!

 Да, аз! 14 години, но тя се пенсионира Simple Smile

Да,разбрах наскоро,че вече не работи.Аз ходех само при нея в продължение на 35 години.Сега не знам при кого да отида? А сега вие при кого ходите?Благодаря,предварително!!!

  Препоръчвам Ви само да НЕ ходите в българската клиника на Клокотница, защото са много неграмотни лекарите! Наскоро посетих д-р Кръстева, която има много сходна работа с доц. Цанева и мисля, че ще остана доволна. В момента чакам доставката на лещите, които ми предписа и скоро ще споделя по-конкретни впечатления.

# 224
  • Мнения: 1 144
За първи път от 5-6 години си купих различен разтвор от ReNu. Взех Biotrue, продавачката ми го предложи, каза, че е един вид надграждане над Renu. По-нов модел на B&L, съдържа хиалуронан и било нещо като разтвор за лещи + изкуствени сълзи. Дано да нямам проблем, че взех и 2 опаковки на промоция уж  Laughing Laughing Ще се радвам някой да се включи с мнение, че още не съм го почнала  Peace

Нямаш проблем с Биотру. Ползвам ги и като капки за очи.

Общи условия

Активация на акаунт