Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 май 2014, 19:43 ч.

болести предавани по полов път и тестове???

• 589
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, не съм много наясно със всички болести предавани по полов път,но ме вълнува тази тема.Някой знае ли дали има някакви домашни тестове, с които мога да проверя дали съм болна от нещо или трябва да отида на изследвания.Искам дапоясня че съм студентка и имах сериозен приятел с когото водихме полов живот( без презерватив, но вземах противозачатъчни) и никога не е обръщал внимание на тези неща, а дори ги гледаше с насмешка.Затова искам да знам отсега, ако има нещо.Simple Smile)

# 1
СПИН, Хепатит Б и С, сифилис, хламидия, гонорея, трихомони и още за което на прима виста не ми идва на акъла. Но доколкото знам няма домашни тестове- само кръвни и със секрет\влагалищен или еякулат\
Най добре отивате двамата в най-близката лаборатория, бодете се и после си се онождате на спокойствие.

# 2
с него не сме заедно вече, но аз ще отида щом това  е единствената възможност  bouquet а каква е цената на тези изследвания и къде се правят?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт